You are not logged in.

Search results

Search results 1-17 of 17.

Thursday, June 22nd 2017, 2:20pm

Author: kisa2002

İttifak Tarafı Türk Oyuncular

Selamlar, İttifak tarafında sanırım bir Türk birliği yok. Ama oyuncuları varsa hangi birlikte oynuyorlar veya oynayan var mı? . Sanırım P2P serveri eskisi gibi oyuncu problemi yaşamaya devam ediyor.

Wednesday, June 11th 2014, 12:15am

SINIF YOLU(Gelişim aşaması için)

valla ben bugün 10 yerde 2 tane krizolit çıkardım

Sunday, June 1st 2014, 4:31pm

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "Spirit" Eğer İblis Avıcısı NPC'sinin verdiği emanasyon görevini yaparsan parayla alabilirsin. ya görevde gizemli astralde diyor. Fakat yeni sürümdü astral isimleri keşfedilmemiş ve çok çok uzak astral diyor. görevi nasıl yapacaz bi söylesen

Sunday, June 1st 2014, 3:42pm

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "Quantic" Gemi itemleri,eter,astral emanasyon. kuşak kristalleri sadece adalardan mı düşüyor?

Sunday, June 1st 2014, 2:43pm

Soru ve Cevap Köşesi

Astral yaratıklardan neler düşer?

Sunday, May 25th 2014, 12:45am

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "Discotech" Quoted from "kisa2002" Ejder itemlerinin nerelerden elde edilebileceğini tam olarak yazabilir misiniz? Merhaba, Ejder itemlerini Ölüler şehri, Tepa piramidi isimli zindanlar'da elde edebilirsiniz tabiki takım halinde girmeniz gerekiyor birlik ve ya imkanınız yok ise Kanlı vadi, Vahşi çiflik girerek direniş amlemleri karşılığında ilgili npclerden alabiliyorsunuz. İyi Forumlar.. Ben de öyle biliyorum. Ama oyunda ".... Hazine buldu. ...... Ejder itemi (şans veren)" diye bi ...

Saturday, May 24th 2014, 7:55pm

Soru ve Cevap Köşesi

Ejder itemlerinin nerelerden elde edilebileceğini tam olarak yazabilir misiniz?

Thursday, May 1st 2014, 6:51pm

Ölü Şehir ve Tepa Piramidi

Ölü Şehir ve Tepa piramidine günlük giden birlik var mıdır? Varsa buradan paylaşabilirmisiniz?

Tuesday, April 29th 2014, 6:38pm

Değerli Taşlar Nasıl Elde Edilir?

Anladım ama oradan sanırım sadece geliştirici elde ediliyor. Önceden sabitleyici ile kullanılabilirdi. Bana sıfırdan taş lazım anlatmak istediğim

Tuesday, April 29th 2014, 5:26pm

Değerli Taşlar Nasıl Elde Edilir?

Önceden meslekler ile taş üretiliyordu. Şimdi nasıl geliştirilebilir taş elde edebiliriz?

Wednesday, April 9th 2014, 10:34pm

Simysacı (Yüksek Simya Sanatı)

Amalgam görevinde gulyabaniler nerede acaba bilgisi olan cevap verebilir mi

Wednesday, April 9th 2014, 1:20am

item ve goldu nasıl kasıyoruz ?

Para kasmak için çeşitli yöntemlerden bahsedebilirmisiniz. Örneğin nerede farming yapabiliriz. Mesela benim itemler berbat . Hangi map uygundur sizce ?

Tuesday, April 8th 2014, 7:53pm

Takım Görevleri Hakkında

Quoted from "muxina" Quoted from "muxina" Dostum bu etkinlikleri birlik yardımı olmadan yapman imkansız sana nedenlerini açıklıyım 1- ölü şehir yapmak için en azından 12-18 kişi lazım bu kişilerin belirli bi seviyenin üstünde olması lazım 2-tepa için ise full takım yani 24 kişi bulman lazım ve bu kişilerin ölüler şehrine girenlere oranla itemlerinin çok daha iyi olması lazımki şuan türk birliklerinden bitiren bile yok belki bikaç hafta sonra bikaç birliğimiz bitirmeye başlar 3-bu kişileri buldu...

Monday, April 7th 2014, 7:33pm

Takım Görevleri Hakkında

Günün belli saatlerinde ölü şehir, tepa gibi takım görevleri yapılsa nasıl olur. Bilginizi allalım. İyi forumlar.

Saturday, April 5th 2014, 3:12pm

Akıncıdan alınan fight free görevi

Quoted from "cisco32" Quoted from "kisa2002" görevin en sonunda adaya git diyor. ama anahtar olmadığından adaya girmiyor. bilen biri yardım edebilirmi acaba Öncellikle 60 level olup anahtar görevini tamamlaman lazım 60 level olduktan sonra göreve tekrar dön Eywallah saol. Ya 55 lwl görevi deyince ondan sordum.

Friday, April 4th 2014, 12:57pm

Akıncıdan alınan fight free görevi

görevin en sonunda adaya git diyor. ama anahtar olmadığından adaya girmiyor. bilen biri yardım edebilirmi acaba