You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Friday, October 20th 2017, 5:48pm

Author: Discotech

Oyuna yeni başlıyorum

Merhaba, Maalesef sunucular arası hesap taşıma gibi bir işlem mümkün değil. Saygılarımla..

Tuesday, October 17th 2017, 10:39am

Oyuna yeni başlıyorum

Merhabalar, Ücretsiz oynaya bileceğin sunucular [F2P] New Frontier ve [F2P] Equilibrium. [P2P] Smugglers Paradise ücretli sunucudur. [F2P] Equilibrium yeni açılan sunucudur. [F2P] New Frontier Tavsiye edilen sunucudur.

Tuesday, October 10th 2017, 8:49pm

Kristal alımında indirim

Merhabalar, Böyle bir durum söz konusu değil maalesef. Saygılar..

Monday, October 9th 2017, 11:33am

Vahiy Adasi Lvl 45 7 Parça Görevi

Merhabalar, Atladığın dünya gizemi görevlerini bulmak zorundasın görevler birbiriyle bağlantılıdır bu görev biraz karışık başka çaresi maalesef yok. Saygılarımla..

Sunday, October 8th 2017, 7:23pm

Server Ne Durumda? Son durum!!!

Quoted from "Popsify" Oyuna geri dönme niyetindeyim. 2 taraftaki birlikler, oyuncu sayısı ne durumda? Abone olmaya değer mi? Biri cevaplayabilirse çok sevinirim. Merhabalar, Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen forum içerisinde arama yapmadan konu açmayınız.

Thursday, October 5th 2017, 12:42pm

Hesaba ödeme

Merhaba, Oyuna giriş yapıp ' Y ' harfine basın nadir nesne dükkanı açılacaktır bakiyenizi buradan görebilirsiniz.

Wednesday, September 20th 2017, 7:23am

Dosya Bütünlüğü Sorunu

Merhaba Sorunun ekran görüntüsünü alarak bizimle paylaşır mısınız ?

Wednesday, September 13th 2017, 5:42pm

Sunucu Bakımı & 8.0.2 "Gölgeleme" Güncellemesi - 13.09.2017

Güncelleme devam ediyor arkadaşlar,sorunsuz bir şekilde oyun oynamanız için biraz daha sabırlı olmanızı rica ediyorum.

Wednesday, September 13th 2017, 5:20pm

Wartungsarbeiten zu 8.0.2 "Foreshadow" - 13.09.2017

Update 2: Die Wartungsarbeiten werden noch ca. 1 Stunde andauern

Tuesday, September 5th 2017, 12:46pm

Equilibrium Oyuncu Sayısı

Merhabalar, Reklam konusunda benim yapabileceğim bir şey maalesef yok ve benim alanım değil. Sunucuyu kapatıp tekrar açmak veya başka bir sunucu ile birleştirmek gündemimizde yok ama bu duruma ' Equilibrium ' sunucusu için ileride ne gibi bir çözüm üretilirler bilemiyorum.

Tuesday, September 5th 2017, 12:32pm

Oyunu Türkçeye çevirme

Quoted from "u_11243538" nasıl yapıcaz bu türkçe olayını başgan çözemedim Merhaba, Buraya tıklayarak oyunu Türkçe olarak indire bilirsin.

Saturday, August 26th 2017, 9:37pm

Beyaz Kaleye Dön Görevi Hata

Quoted from "user_1137877" Teşekkürler Ayın 20sinde attığım tickete hala cevap gelmedi. Sorunum hala hallolmadı bu kadar zor bir şey mi. Oyunu baştan yapın demiyorum. Daneye gitmemi sağlayan görevi tekrar verin. Destek ekibinizin adı varmış sadece 5 gün oldu tek bir gelişme bile olmadı. Merhaba, Hafta sonları maalesef hizmet veremiyoruz konunuzu yetkili departmana zaten ilettim inceleme yapılana kadar sabırla beklemeniz gerekiyor.lütfen cevap gelene kadar yeni ticket oluşturmayın. Not: Mesajlar...

Thursday, August 24th 2017, 6:44pm

Abonelik Hatası

Merhabalar, Bu hata ile ilgili 'Destek' sistemine ticket atarak almış olduğunuz uyarıyı bildirin lütfen. Saygılar..

Thursday, August 24th 2017, 6:34pm

Kullanılan Köstümler

Merhabalar, Karaktere donatılmış ve bağlı olan kostümlerin ve diğer herhangi bir nesnenin takası, ticareti ve aktarımı mümkün değildir maalesef. Saygılar..

Wednesday, August 23rd 2017, 10:18am

Beyaz Kaleye Dön Görevi Hata

Merhabalar, Konuyla ilgili durumu yetkili departmana bildirdim. Gerekli inceleme yapılıp gönderdiğiniz ticket üzerinden geri dönüş yapılacaktır. Saygılar..

Wednesday, August 23rd 2017, 10:13am

Saksağanım bitkileri toplamıyor

Merhabalar, Bu konuda forum üzerinden yardımcı olamıyorum ' Destek ' sistemine ticket atarak hatayı bildirin.