You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 54.

Wednesday, August 8th 2018, 1:19pm

Author: wolfturk

Bu hediyeler herkese gelsin

Bu konuyu daha önce de dile getirmiştim ve oyunculardan olumlu destek gelmisti tabi yönetim değerlendirdimi bilemiyorum Yeni başlayanlar için gelen hediyeler bütun oyuncular için gelsin lütfen herkes destek versin 6 yıllık oyunayan biri olarak üzüldüm bu konuya son zamanlarda yönetim olumlu adımlar atıyor bu konuyuda değerlendirir umarım iyi forumlar

Saturday, July 21st 2018, 9:41am

9.1 Yeni Beklentiler ve Hyaller

9.1 Geliyor güzel haber 6 yıllık oynayan biri olarak yeni item sisteminin zorluğundan dolayı oyunda fazla yokum Oyun da kristal parça vb. nadir nesne ürünleri indirime giriyor fakat kur farkı yüzünden yararlanmak zor Bir anda item sistemi o kadar zorlaştı ki online süresi az olan biri olarak sadece iteme zaman ayırmak zor Yeni güncelleme ile oyun daha güzel olur umarım Eski şifacı ve item sistemini özleyen biri olarak bu ekran görüntüsünü yüklüyorum

Saturday, July 21st 2018, 9:28am

Kur farkı yüzünden ezilen olmayalım!!

Maalesef bu sebepten dolayı kristal çekmiyorum 1 e 5 ödüyoruz My.com bu konuda bizim gibi kur farkından etkilenen oyunculara yönelik bir şeyler yapmalı elimizden bir şey gelmiyor demek işin en kolayı iyi forumlar

Friday, February 23rd 2018, 3:41pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

Quoted from "Drakdish" Merhabalar, bu gibi nesneler birçok oyunda olduğu gibi yeni oyuncuları kazanmak ve onları hızlı bir şekilde olabildiği kadar oyundaki diğer oyunculara yaklaştırmak amacıyla gönderilir. Mevcut oyuncularımız için burada herhangi bir dezavantaj yoktur, aksine oyuncu sayısı artar. Bu durumdan memnun olmayanlar var mı gerçekten? Yeni oyuncular kazanırken eski oyuncuları neden kenara atılıyor yapılan değişikler kapsayıcı olmalı yeni oyuncuya karakteri donat eski oyuncuya yok oy...

Thursday, February 22nd 2018, 12:40pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

9.0 Geldi iyi güzel yeni oyuncular için gönderilen ödüllerin çoğu 4-5 yıllık oyuncularda yok o kadar zaman ve para harcayıp taş ve mahfaza alan eski oyunculara yönelik hiçbir şey yok bumu yönetimin oyunculara verdiği değer her geçen gün oyuncu kaybeden oyun yine oyuncu kaybetmeye yönelik çabalıyor saygılarımla iyi forumlar

Saturday, July 29th 2017, 9:36pm

Aylık Meydan Okuma-Temmuz 2017: Yaratım Rehberi

Karakter : Wolfturk Sunucu: New Frontier Evet 8.0 dan sonra beklenen güncelleme 8.1 Yaratılış güncellemesi sunucumuza yeni maceralar ile geldi sizlere güncelleme ile gelen yenilikleri tanıtmaya çalışacağım. Maceramıza Ammer haritamıza yeni eklenen Dionik takım adalarında yapacağımız görevlerle başlıyoruz görevlerin çoğu harita ile gelen etkinlikleri tanıtmak amaçlı düşünülmüş eğlenceli görevler. Görevlerden sonra yeni baskın maceramız Tapınak bizleri eskilere doğru bir zaman yolculuğuna çıkarmay...

Monday, July 24th 2017, 8:05pm

Haziran ayı meydan okuma ödülleri

Merhaba Haziran ayı meydan okuma ödülleri gönderildi mi bilgi verebilirseniz sevinirim İyi çalışmalr

Monday, July 17th 2017, 4:24pm

Aylık Meydan Okuma - Haziran ayı: Sonuçlar

Ödüller gönderildi mi kokteyl yarışmasının ödülleri geldi bir sorayım dedim iyi çalışmalar iyi forumlar

Tuesday, July 11th 2017, 7:56pm

Savaşçı 7.0 dps pvp ve tank talenti

Merhaba konu 7.0 eski bir paylaşım yinede yardımcı olmaya çalışacağım Sonuç alamama senin sınıfı nasıl oynadığına bağlı adalar için farklı savaşlar için farklı item karasteristikleri dağıtman gerekebilir Savaşçı bu sıralar bek iyi değil ada ve savaşlarda vasat kalabiliyor iyi bir talent ve oynayış la daha iyi şeyler yapabilirsin Yakın bir zamanda rehber paylaşmayı düşünüyorum o zaman daha iyi yardımcı olabilirim iyi forumlar

Tuesday, July 11th 2017, 4:33pm

Tropik Ada: Kokteyl Yarışması

Karakter adı : Wolfturk Sunucu : New Frontier Istediğim mayo : Vorzhan Mayo Tasarımı Kokteylin Adı : Alldos atom bombası Malzeme Listesi: Hazırlanışı : Meyveleri ve naneyi güzel temizleyip parçalara ayırıp kaba koyuyoruz üzreine enerji içeceği petek bal astral güç ve büyük marotoncu isksirini koyup rabotla çekiyoruz kokteyl bardağına alıp buz parçası ve birkaç nane yaprağı ilave edip tropik adanın eşsiz manzarasına karşı afiyetle içiyoruz Sizde bu yaza bomba gibi başlayın ne baskınlar ne savaşla...

Tuesday, September 13th 2016, 6:39am

Iyi Bayramlar

Sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle ''BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN'' iyi forumlar

Thursday, August 4th 2016, 3:42pm

Sunucu Bakımı: 7.0.1 "Tırmanılmamış Zirve" - 04/08/16

bekliyoruz 1 haftalık ölüm suyu gönderin gerisi önemli değil iyi çalışmalar

Thursday, August 4th 2016, 3:39pm

Kristal Fiyatlari !!!!!!! Taş Yapilmiyor Artik !

evet kur artmaya devam edecektir benim tahminim ruıs serverini yakalarız. Şu her konuya p2p diye zıplayan arkadaşlarda bir sıkılmadı p2p ye ayrı forum açsınlar

Thursday, August 4th 2016, 3:17pm

oyundaki sihirli taş seviyesi hakkında

34.seviye olan sihirli taş değil koruyuculuk seviyesi mür harcayan sikilleri kullandıkça yükselir sihirli taş 13. seviyeden yukarı yok . Mobları kesememen yanlış talent ve konboyu yanlış yapmandandır itemde önemli tabi sınıfını yaz ona göre yardım bulman daha kolay olur iyi forumlar

Saturday, June 25th 2016, 9:41pm

Task Force: Entry Submission Thread

isim : Wolfturk server :New Frontier Görevler & Başarılar meslekler ► Epik bir plaka zırh parçası üret – 10 Puan. ► Aynı kalite ve türden 15 adet İksir üret – 10 Puan. Yaşam ve Eğlence ► Bir dilenciye para ver – 10 Puan. ► Eldzhun'a gidip soğuk sularda yüz – 10 Puan. ► Kirah veya Parlayan Ada'da bir yarışa katıl – 10 Puan. Astral ► Başka bir topluluğa ait bir gemiye bin– 10 Puan. Zindanlar & Baskınlar Tekli bir Saptırma'yı tamamla – 10 Puan. ► Gurlohsor'u kulesinde ziyaret et ve onu selamla – 10...

Sunday, June 12th 2016, 3:02pm

ödül çıkmayan karnifeks kutusu

mahfazayı çıkartabilen yok sorun orada çıkmayan mahfaza çıkartabilen varsa yazsın buraya

Sunday, June 12th 2016, 8:49am

konuya p2p diye yorum yapmayın lütfen dedim ilk yorum p2p anlamadığım konu f2p oyuncuları şuan bıraksa oyunu p2p serveri kaç gün kalacak sanıyorsun oyun kazancının %90 f2p den yapıyor 30-40 oyunculu severle ne kazanacak sanıyorsun lütfen artık f2p oyucularınn açtığı her konuya p2p diye girmeyin

Sunday, June 12th 2016, 8:21am

Evet karnifeks mahfazası gelmiş 30 kristal iyi güzel buruya kadar her şey tamam sorun şu ödül çıkmıyor 100 kutu aç yok 200 aç yok 300 aç yok 400 aç yok 500 aç yok bu işin sonu nereye gidecek içine ödülü koymayı unutulmuş dedim sorduğum kimseye çıkmamış çoğuda 400 kutu açmış bu ödülü almak için ne kadar şanslı olmak lazım uzun zamandır mahfaza açmamıştım bu olaydan sonra da açmam daha bu kadar kısılır mı ( EDİT ) bu mahfazaya ihtiyacı olan oyuncu ne yapsın o kadar kazancı olsa tenezzül etmez ayda...