You are not logged in.

Search results

Search results 1-12 of 12.

Saturday, August 26th 2017, 2:29pm

Author: LastKeeper

Premium Sistemi

Pay2Win sisteminin babası oldu artık bu oyun. Ne denebilir ki...

Thursday, August 17th 2017, 12:27pm

8.0.2 Güncellemesi Hakkında

8.0.2 güncellemesi Rus serverine geldi. Eu serverine tahminen ne zaman gelir ve ne gibi değişiklikler olacak?? Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

Saturday, August 12th 2017, 8:48pm

Dosya Bütünlüğü Sorunu

Oyundan normal bir şekilde çıkış yaptıktan sonra My.com üzerinden tekrar oyuna giriş yapmaya çalıştığımda ''Oyun dosyaları hasarlı'' diyor ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruluyor. Doğrulama bittikten sonra 2-3 saniyeliğine bir şeyler indiriyor ve ''Oyun başarılı bir şekilde tamir edildi'' gibisinden bir mesaj geliyor. Bu mesajın ardından oyuna girmeye çalıştığım zaman tekrar ve tekrar dosya bütünlemesi yapıyor. Bu sorun 3-4 günde bir başıma geliyor. Neden oluyor veya ne yapınca düzeliyor tam...

Sunday, August 6th 2017, 12:07pm

Aylık Meydan Okuma Ağustos 2017: Çöp Toplama!

Karakter İsmi: HollyKeeper Sunucu: New Frontier Not: Eğer montaj yapmak kurallara dahil değilse fotoğrafın orijinal hali aşağıdadır: Spoiler

Saturday, August 5th 2017, 12:57am

Görev vermiyor

Görev kitapçığının dolu olmadığına ve görevi almak için yeterli seviyede olduguna emin misin?

Thursday, August 3rd 2017, 5:29am

70 seviye reenkarne başlatma

Quoted from "Exarons" Bugün 75 seviye oldum postama yeni ırkta 70 seviye bir karakter başlatabileceğim bir şey geldi.Bende uğraştım 1 günde reenkarne açtım fakat büyücü açacağıma yanlışlıkla şifacı açtım.Yetkililerden yardımcı olabilecek var mı acaba?Şifacıyı açalı 10-20 dk oldu bi 20 dk geriye sarıp şifacıyı büyücü yapma şansınız varmıdır gerçekten önemli benim için.Teşekkürler şimdiden Büyük talihsizlik olmuş. Umuyorum ki yetkililer ilgilenecektir.

Saturday, July 29th 2017, 1:13pm

Aktivasyon Kodu Sorunu

Gmail hesabıma defalarca ''kodu tekrar gönder'' dememe rağmen aktivasyon kodu gelmiyor. Yöneticiler yardım eder misiniz?

Friday, July 28th 2017, 10:47pm

TL ile ödeme

Quoted from "Discotech" Merhabalar, Öneriniz için teşekkür ederim. Bu konuyu haftalık raporlarımıza ekleyeceğiz. Saygılarımla. Asıl ben size teşekkür ederim. Türk oyuncu sayısı eski zamanlara göre bayağı azaldı. Buna rağmen hala bizimle ilgileniyorsunuz. Emeğinize sağlık.

Thursday, July 27th 2017, 10:22pm

TL ile ödeme

Bildiğiniz üzere bir süre önce Steam, TL ile ödeme yöntemine geçti. Sürekli değişen dolar kurunu 2.5TL sabit olarak ayarladı. Aynı şeyi Allods Online Yönetimi de yapabilir diye düşünüyorum.

Thursday, July 20th 2017, 10:41pm

8.0.1 Yama

Aynısını bende arıyorum. 8.0.1 için bir türlü build bulamadım

Thursday, July 20th 2017, 10:39pm

Sunucu Bakımı: 21.07.2017

Oyuna bağlanmakta sıkıntı yaşıyoruz şuan.