You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Sunday, November 4th 2018, 6:28pm

Author: Discotech

Ödeme sorunu/kasma sorunu

Tekrar kontrol edin.

Sunday, November 4th 2018, 5:04pm

Durumu yetkili departmana bildirdim arkadaşlar. En kısa sürede ilgileneceklerdir.

Sunday, November 4th 2018, 12:04pm

Merhabalar, Daha detaylı bir şekilde anlatır mısınız. Takas sistemi ile mi alamıyorsunuz ? Nasıl bir hata alıyorsunuz arkadaşlar?

Saturday, October 13th 2018, 11:59am

Reenkarne exp gelmiyor !!

Merhabalar, Farm yaparak seviye atlamaya devam etmen gerekiyor.

Wednesday, September 19th 2018, 8:21pm

ilgili kısılere ...

Merhabalar, Forum ismini değiştiremezsin.

Monday, September 17th 2018, 5:16pm

Silinmiş karakter

Merhabalar, Destek ekibinden gelecek olan cevabı lütfen sabırla bekleyin. İşlemlerin ve incelemelerin zaman alacağını unutmayın.

Friday, September 7th 2018, 6:33pm

Yıllar Sonra Allodsta tekrardan Bir HACKER

Merhaba, Forum üzerinde inceleme ve işlem yapamıyoruz. Destek sistemine ticket atman gerekiyor.

Tuesday, September 4th 2018, 5:26pm

Sunucu Birleşmesi

Merhabalar, Sunucu birleşiminin bizimle bir bağlantısı bulunmamaktadır. Birleşecek olan sunucu Rusya için geçerlidir.

Monday, August 27th 2018, 11:33am

Aoidos Kıvılcımı

Merhabalar, Bu ırkı aktif etmek için, Aoidos Kıvılcım nesnesine sahip olmanız gerekiyor. Çantanızın nadir nesneler kısmını kontrol edin.

Thursday, August 16th 2018, 2:35pm

Tenses Hizmetkarının arkasındaki kapı

Quoted from "Xdeathfull" tenses hizmetkarının arkasındaki kapının arkasında ne olduğunu hep merak etmişimdir. Bu soruyu sabitlemek lazım aslında

Wednesday, August 8th 2018, 7:14pm

Bu hediyeler herkese gelsin

Quoted from "wolfturk" Bu konuyu daha önce de dile getirmiştim ve oyunculardan olumlu destek gelmisti tabi yönetim değerlendirdimi bilemiyorum Yeni başlayanlar için gelen hediyeler bütun oyuncular için gelsin lütfen herkes destek versin 6 yıllık oyunayan biri olarak üzüldüm bu konuya son zamanlarda yönetim olumlu adımlar atıyor bu konuyuda değerlendirir umarım iyi forumlar Merhaba, Bu konuyu yetkili departmana iletip size dönüş zaten yapmıştık. Bu durum söz konusu değil. İyi oyunlar. Quoted fro...

Saturday, August 4th 2018, 3:58pm

Sunucun Güncel Durumu Hakkında

Quoted from "Qacar" Sunucuda güncel durum nedir, gün içinde online oyuncu sayısı kaçtır yardımcı olabilecek biri var mı acaba ? Merhabalar, Konunuz ilgili başlık altında birleştirilmiştir. Konu açmadan önce lütfen arama butonunu kullanmayı unutmayın.

Saturday, August 4th 2018, 3:49pm

Shopa gelen eski kutsal silahlar

Merhabalar, Gündemimizde geleceğine dair bir haber yok maalesef. Yinede hafta içi geri bildirimde bulunup size dönüş yapacağım.

Thursday, August 2nd 2018, 10:26am

Yanlış hesaba ödeme işlemi

Merhabalar, Bu konuyla ilgili, forum üzerinden işlem yapamıyoruz. Yoğunluktan dolayı bazı işlemler zaman alabilir. Destek ekibinin size dönüş yapmasını sabırla bekleyin.

Thursday, July 26th 2018, 3:57pm

9.0.1 «Yükselme» Güncellemesi Koleksiyoncu Sürümleri Ön Siparişi!

Quoted from "Instinct" Silah görünümü için yakın bir tarih var mı Smuggler Paradise sunucusu için? Merhabalar Bu konuda bildirimde bulunamıyoruz maalesef. Duyuruları ve forumu takip etmeye devam edin.

Monday, June 25th 2018, 5:46pm

Nereden geliyor bu karakterler?

Selamlar Şimdi benim anlamadığım olay şu. Ortada bir şikayet var ama destek ekibine bildirimde bulunmayacağım diyorsun ? ve bende sana diyorum ki forum üzerinden inceleme yapamam. Bu tür durumlarda ekran görüntüsü alarak, gün, tarih, oyuncunun ismini bildirmen gerekiyor ki inceleyelim. Sunucuda saçma sapan sebeplerden dolayı kimse banlanmadı. Karakter alım satımları, küfür ve hakaret, bug kullanımı, tehdit buna benzer kural ihlalleri yapıldı. Bana burada kimse haksız yere şu kişiyi banladınız de...

Sunday, June 10th 2018, 11:25pm

Allods Online il ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Quoted from "Jinn" Kristal / Euro alım kurunun sabitlenmesi Merhaba Bu konu sunucuların birleşiminden beri gündemde ve hala sorulmaya devam ediyor. Bende açıklamaya devam ediyorum Böyle bir durum maalesef söz konusu değil.

Wednesday, June 6th 2018, 5:44pm

Şikayetler

Önerilerinizi ilk olarak değerlendiriyoruz. Oyun formatına uygun olanları ise yetkili departmana iletiyoruz.Ben sadece bu işlemleri hızlandırmak veya gelmesini istediğiniz önerilerinizi iletme kısmıyla ilgileniyorum.

Wednesday, June 6th 2018, 4:35pm

Şikayetler

Merhabalar Tabi ki her oyuncumuzun sitem, istek ve önerilerini okuyoruz. Her yazınızı önemsiyoruz ve ilgileniyoruz. İstediğiniz Önerileri ve etkinlikleri bizimle paylaşın değerlendirelim. İyi oyunlar.

Monday, April 23rd 2018, 12:35pm

Silah görünümü

Merhabalar Geri bildirim: Bu nesne [P2P] Smugglers Paradise sunucusunu kapsamıyor olmasına rağmen, yinede isteğiniz üzere konuyu ilgili departmana bildirdim ve gelen cevap olumsuz. P2p sunucusuna silah görünümünün gelmeyeceğini belirtmek isterim.