You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 20.

Sunday, May 22nd 2016, 9:19pm

Author: RafyPrime

bune ya böyle

kenanreyiz eminmisin kardeş biz 5 kişiyiz benim taşlarım 888 877 büyücüyüm statımda 76k üstü yanımdaki diğer adamlardanda illaki 1 tanesi iyidir 5 kişi bodozlama 9*9 taşlı 79k karabüyücüye bodozlama dalıyoruz ve bu adam hepimize 20 saniyelik zehir atıp 2 kişi öldürüp benim gibi olanlarında canını 70e 50 ye indiriyor benmi saçmalıyorum kara büyücü şuan skiller bakımından diger tüm sınıflardan iyi

Sunday, May 22nd 2016, 6:46am

bune ya böyle

ya arkadaş düşürülsün şu karabüyücü ile paladin büyücüyüm hiç bir şey yapamıyorum bunlara karşı bunlar oyunda tanrı gibi birşey paladini geç akrabüyücü ölmüyor bu sınıf abi ölmüyor kanlıya giriyoruz 5 kişi adama saldırıyoruz ölmüyor 1 canı kalıyor bi bakıyorsun geri 100 düşürülsün abi bune

Sunday, April 10th 2016, 8:50am

Mühendis Yardımcı Support Talent

destek talenti zor bir talent bana göre amacı ise destek skillerini attığınızda buffu takip edip olabildiğince takımınızın üzerinde o buffu tutmak talentte bir saldırı destek buffu attıktan sonra size gelen 6 saniyelik buff etkisi harici 15 saniyelik taktik etkisi gelir bu etkide diğer buffun süresi bittiğinde (saldırı buffu demiştim hatırlayın) ışık kulesi veya reaktör blöfü attığınızda 6 saniyelik buffunuz tekrar aktif olur veya aynısı bir destek buffu içinde geçerlidir destek buffunu attıktan...

Sunday, April 10th 2016, 8:28am

Mühendis PVP Talent 7.0

Mühendis PVP Talentim Talent Zamanı iyi Ayarlayabilecekler için Çok iyi Olacaktır reen skili olarak paganın köklerini tavsiye ederim kökleri atıp düşmanınızın kafasına makinaları indirerek çok iyi işler yapabilirsiniz

Thursday, January 15th 2015, 10:59am

pagan healer talent pls

yok zaten şifacıysan birde ada gidiyorsan Doğa gücü şart eline sağlık

Thursday, January 15th 2015, 10:46am

pagan healer talent pls

Quoted from "xxbugraxx" buyur tam şifa talent res ve doğa gücü ile aynı zamanda dolanan kökler bir miktar mobların bi anda üstünüze gelmesinide engeller arındırıcı suda şifacı pagan için şart http://tr.allodswiki.ru/calc/#!5!133...3…C!spmpltn/YORYG aslında kıtır kıtır ye kapansa daha iyi gerek yok ama güzel olmuş yani şifayı iyi yapar ama canlı sağlık ve iyileştirme patlaması 3 olursa daha rahat edersin. Gelişim aşamaların eksik olabilir bi kaç açman gerekende var aslında onlarda ilerleyen zama...

Wednesday, January 14th 2015, 10:10pm

pagan healer talent pls

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!5!133...3…C!gfwancn/CUHJC al dostum benim pvp talentim pagan olsaydım bu şekilde oynardım bilende bilir nasıl oynadığımı Dps istersen ben hep Offheal görevi yaptım ama elimden geldiğincede dps talentte veririm bu talenti çözersen kolay yatmayacağının garantisini veririm istersende 1haftalık ölüm suyu al kendine devamlı dene. Birde bende mahfazalar full ondan bilmiyorum bende oldugu gibi verdim sana iyi forumlar başarılar.

Tuesday, January 13th 2015, 3:23pm

Paganlar Defansları Hk

valla şu anda mühendisim çok iyi ve aranan bir sınıf ama paganın yerini hiç bir karakter tutmuyo paganın kıymetini bil şu an bile 2 3vs 1 kaldırabilicek bir karakter

Tuesday, January 6th 2015, 4:01pm

Lordimmortal Mühendis

biraz entresan ama o pvp talenti ile adam kesebiliyorsan helal olsun

Tuesday, January 6th 2015, 9:41am

GizMina - PVE Mühendis Rehberi

Pve demeyelim daha çok ada talentine benzemiş el ışını tüfeği daha iyi olur. Artı mühendisin daha fazla vurmasını istiyorsan Ateş+elektrik(kutu 3 olana kadar) ve sonrada Asit vurmalısın dps için yani yada tam tersi Asit+Astral etki Atel vurmalısın astral ve elektrik atışı aynı anda olmasını önermiyorum zaten enerji sıkıntısı var. Işık kulesi senin istediğin yere vurmaz mantıklı olan ateş fırlatan kuledir. Şifa skiline gerek yok bi reen açıp şifacıdan hayır duası almak mantıklı asla kalkan kullan...

Monday, January 5th 2015, 1:01pm

AYASOFYA Birliği Nova Baskını

Müziği özenle seçen memurumuza teşekkür ediyoruz )

Saturday, January 3rd 2015, 7:13am

AYASOFYA Birliği Nova Baskını

ne girmişiz beee .D

Thursday, November 20th 2014, 1:37pm

Mistiklerden anlayan Lutfen baksın...

Pyro gidiyorsun kasman zor, hazırlanması uzun anca geçici ivme ile seri kullanabilirsin. Zihin ateşi kapa pvp içindir. ikizi 1 yapsanda yeter kasarken o kadar gerekli değil.

Saturday, November 8th 2014, 12:17am

Sözde kaderin tebessümü

iyi oyleyse düzeltin hee birde şöhrette veriyorlar ya onuda yazsınlar ilgi için tşk timur abi

Friday, November 7th 2014, 11:18pm

Sözde kaderin tebessümü

Kaderin tebessümü diyonuz çifte tecrübe diyonuz bide parantezle görevlerden kazanılan olarak belirtiyonuz sonuç? sadece farmla lvlmi alacaz artık milleti kandırmayın.

Wednesday, October 15th 2014, 3:42pm

Mausoleum of Sparks: Official Reset Poll

bi güçlü bozguncumuz vardı oda gidiyo ya la neyse

Friday, September 19th 2014, 9:51am

Pagan pve talent (lvl ve dps)

Quoted from "igoretown" Mese kabugu ve gırdap sure hasar run ları kapalı hadı tamm uyutma neden acık ?? Bu oyunda artık alan dps pek ıse yaramıyor .. uyutma ada yada ganimet ve refrektör kasarken (balaçal,ornitolog,küflü vadi, Al rihat) 2. bir boss geldiğinde uyutmak için. Meşe kabugu pvp için okuduysan eğer pve ve lvl kasmak için standart dedim ve son olarak şimşek zararını açmağımı söylemişsin eğer danasların full se açabilirsin sana kalmış birşey.

Thursday, September 18th 2014, 10:13am

Pagan pve talent (lvl ve dps)

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!5!133...3…G!eoobneg/EREIQ Basit standart dps ve heal talent. lvl ve farm için ideal.

Thursday, April 24th 2014, 12:09pm

Paganları Bitirdiler..

3 yıldır pagan oynuyorum her page de paganı düşürdüler önceden pagandan geçilmezdi artık bir elin parmaklarını geçmiyor ya düzeltecekseniz düzeltin yada kaldırın bizde kurtulalım pagan dan.