You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Tuesday, July 1st 2014, 2:22pm

Author: Yaseydi150

Kristal Nasıl Alacağız ?

Quoted from "Drakdish" Quoted from "dream5306" Quoted from "Drakdish" Şu an için sadece PayPal ve Kredi Kartıyla kristal satışı yapabiliyoruz. Kredi kartı kullamayıp Mtc türü bir siteyi tercih edicek olan, benım gibi, birçok insan olduğunu düşünüyorum.Böyle bir site kullanıma sunulucakmı acaba? İlerleyen zamanlarda başka ödeme yöntemleri de eklenecek. Ama bu epin mi olur başka bir yöntem mi olur şu an için net birşey söylemem doğru olmaz. E pin olsun epin o daha çok işime gelir hem kendim insan...

Tuesday, July 1st 2014, 2:18pm

Yeni bir ödeme şekli!(çözüm)

Quoted from "Spirit" Hayır. çok açık ve net peki neden yok o daha basitime geliyodu ileriki zamanlarda gelirmi acaba????

Tuesday, July 1st 2014, 2:16pm

ozan için hangi meslek gereklidir?

kendine silh yapmak için silahçı bide hatırladığım kadarıyla deri giyodu oyunden derici ol mantıklı simyacıda gerekebilir ama ilk derici ol

Tuesday, July 1st 2014, 2:11pm

TÜRK'ler olarak şuanki oyunun durumundan memnunmusunuz

''bütün dünya buna inansa ah birlik olsa el ele tutuşsa uzansak sonsuzaaaaaaa''

Sunday, June 29th 2014, 8:53am

E-Pin

acaba E-PİN ile ödeme va rmıyokmu yani oyuna E-PİN ile kristal çekebiliyomuyuz ???

Thursday, June 26th 2014, 8:12pm

üyelik ücretlimi olucak???

heeşimdianladım 2 servar var 1. si küçükler oyunapara yatırmayanlar için 2. si büyükler para yatarıbilecekler için şimdi anladım .

Wednesday, June 25th 2014, 6:54pm

üyelik ücretlimi olucak???

slm benim aklıma birşey takıldı ve daha yeni gördüm acaba o günden sonra ücretlimi olucak ücretli olucaksa nekadar mesela diyelim 1 ayı 20lira gibi bişimi http://tr.allods.com/news/maintenances/s…retsiz-abonelik

Tuesday, June 24th 2014, 6:03pm

Tanıdık değilmi :D

http://www.youtube.com/watch?v=ojLia2AXVug bu videoyu metal felan dinlerken buldum sizcede tanıdık değilmi oyunda böyle bir yer vardı hatırlarsam

Tuesday, June 24th 2014, 10:58am

Yardım edin arkadaşlar lütfen!!!

bence var oynamasını bilirsen ama çok iyi bilirsen mistik süper ilk başklarda 2 veya 3 adet mistik kasarsan iyi olur her klastan sonra 0 dan başlarsın mistik o süper olur tabi biraz zamanını alır