You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Thursday, December 3rd 2015, 10:18pm

Author: Miolner

Oyun Farm yapmayı kısıtlar oldu.

Herkese iyi forumlar Artık bu oyunu oynamaktan zerre zevk almıyorum arkadaşlık ortamı olmasa şimdiye bırakmıştım ama oyunun bu gidişatı böle devam ettiği sürece eminin ki devam da edecektir arkadaşlık ortamımız başka bi yerde devam edecek gibi çünkü allods online herkesi bıktırdı kime sorsam başka oyun arayışında şimdiden bircok kişi bıraktı bile hayır bu uygulamaların (farm alanlarına yapılan kısıtlamalar) amaçı ne gerçi herkes amaçın ne olduğunu bilior kristal satın alamaya zorlamama allods on...

Friday, September 4th 2015, 7:34pm

6.0.2: Zaferin Gök gürültüsü - Arena Savaşı!

pvp anlamında 3x3.6x6 şavaşları cok iyi olmuş bu savaşların zevkli geceçeği kesin herkese bol pvp li oyunlar

Tuesday, August 11th 2015, 11:15pm

KUSAY birliği

utku kardeşim (Garahel) kusay içerisinde en sevilen insanlardan biriydin sen bunu sende biliosun çocukca alınganlıkların yüzünden kendini bitirdin herşey bi yana ben oyunu bırakıyorum (bu ilk defa olmuyor) diyip helallik alıp oyuna devam eden ve sen değilmişsin gibi davranan sen şimdi ne haddine de kusay adına attıp tutuyosun o sıralagın konulara acıklama yapacagına biraz dönüp kendine bakar insan uzun lafın kısası inş girdiğin birliklerde karakterini azda olsa geliştirisin

Monday, January 26th 2015, 5:24pm

KUSAY hakkımızda

Akhilleus oyuna donmüş ve kusay ailesinin bir ferdi olmuştur hayırlı olsun hoş geldin

Monday, January 26th 2015, 4:04pm

Kusay Birliği

herkesin eline sağlık güzeldi

Monday, January 26th 2015, 3:32pm

KUSAY hakkımızda

Kusay ailesinin bir ferdi ve yöneticilerinden biri olarak tüm türk arkadaşları aramızda görmek isteriz oyunda bir cok türk var ama herkes farklı yerde farklı amaçlar için çaba sarf ediyor gelecek olan 65 pachte türkler olarak daha güçlü ve en önemlisi birlik ve beraberlik içerisinde girerek türk olarak neler yapılabildiğini göstermek istiyoruz. Evet herkesin söylediği tek şey var türkler birlik olamaz aynı çatı altında toplanmaları zor fakat biz kusay ailesi olarak yönetim anlayışımıza ve dostlu...

Thursday, January 22nd 2015, 3:03pm

Giggity Kanlı Vadi PvP Mix

Quoted from "DoomLife" yinemi sen arkadaşım bi dur ya giggity bu dururmu hiç eline sağlık

Thursday, January 15th 2015, 1:30am

KUSAY birliği tutulma 6.bos

sakin ol şampiyon

Wednesday, January 14th 2015, 11:13am

KUSAY birliği tutulma 6.bos

herkesin eline koluna sağlık kusayın aslanları

Monday, January 12th 2015, 12:28pm

Kalioras VS Frankensstein == Fınal Round 3/3 Kali Win

ozanların şahı eline sağlık güzel vs tebrikler