You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Saturday, December 31st 2016, 7:22pm

Author: deryadem2

Aoido

8.0 ile bir kıvılcım kabı geldi. onunla 3. reenim olan bir aoido açtım. ama karakteristlik ve gelişimleri ana karakterim ve diğer reenlerimden daha az geldi. 50 karakteristlik 12 gelişim aşaması da eksik. bir bug veya hatamı var neden böyle?

Thursday, April 28th 2016, 9:02am

69 lvl doğrudan işaret (gizem) görevi

69 lvl doğrudan işaret görevinde 3 tane balon yerleştirin diyor . haritada imleçle gösterdiği yer dağın başı . bi şekilde gidiosun uygunsuz bölge diyor. . . nasıl yapıcaz bunu ?

Thursday, December 3rd 2015, 7:46pm

Katılıyorum +

Önceden en azından karakterimizi idame ettirecek kadar para kasabiliyorduk. şimdi idame ettirmek bi yana dursun rutin haftalık ihtiyacları bile karşılayamıyoruz. Sanki parayı bastıran 10-20 kişi bastıramayan 100-200 kişiyi ezsin parası olan kazansın gibi bişey oldu bu oyun. hadi oyun içinde gold kasamıyoruz bari kristal fiyatları ucuzlasın kristal alalım . o nedir 1000 kristal dişinin kovuğuna gitmez 30 tl tutuyor... ya farm alanları açılsın istiyorum gold kasabileceğim yada kristal fiyatları ma...

Friday, September 18th 2015, 8:24am

Sunucu Aşiri Dolu?

30 kişiyi 45 dakkada geçiriyor saymaya bende en az 157 den başlıo oyuna girmek yaklaşık 5 x 45 dakka yapıyo sabırla beklicem bakalım o saatten sonra içeri alıcakmı

Friday, September 18th 2015, 8:19am

sıra.....

Dün akşamdan beri sıra saydırıyor oyuna giremiyorum ama nedense kimse bundan bahsetmiyor sorun bendemi acaba? dedim şimdi formda sayfa sayfa konusu açılmıştır bi çözüm bulunur ama oda yok ... bilgi lütfen mod beyler bayanlar

Friday, April 4th 2014, 5:01pm

lanet olsun ...

lanet olsun lanet olsun lanet olsun.yahu arkadaşım naı insansınız siz bi açıklama bi cevap bi şey yok.oyunu indirdik hesabı aktardık . formda yazan herşeyi denedik hala ya şifre id uymuyor dio ya bağlantı kesildi dio boşa zaman kaybediyoruz herkeste aynı şeylerden şikayetçi .şimdiye kadar insan olan insan bi yazardı açıklardı...

Friday, April 4th 2014, 4:49pm

oyuna giremiyorum

kullanıcı adı ve şifre uyuşmuo dio yada bağlantı kesildi diyo hiç bi şekilde giremiorum. yeni yere kaydolurken kullandığım mail ve şifreyi giriyorum olmuo. geçiş yapmadan önceki id - pass yazıorum olmuo yardım lütfen ...