You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Sunday, February 17th 2019, 6:00am

Author: Discotech

Steam Hata alıyorum!

Merhabalar Steam üzerinden yapılan ödemelerin bir süreliğine mümkün olmayacağını belirtmek isteriz. Steam ödemeleri tekrar etkinleştirildiğinde, sizleri yine haber sayfamız veya forum üzerinden bilgilendireceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz, Allods Ekibiniz

Monday, February 4th 2019, 11:49pm

Silah Ustası Rehberi

Merhaba, Ekran görüntüsü ile birlikte 'Destek ' sistemine bildirimde bulunur musun? Kontrol edelim.

Sunday, February 3rd 2019, 12:58am

Savaş alanlarına sınıf sınırlandırması getirilmeli

Anladım ne demek istediğini. Yine de bir şey değişeceğini sanmıyorum ki aykırı bir durum zaten. Bu kişilerin tercihini kısıtlamak olur. Önerin için teşekkürler.

Saturday, February 2nd 2019, 11:08pm

Savaş alanlarına sınıf sınırlandırması getirilmeli

Merhaba, Savaş alanları tüm sınıflara açık bölgelerdir ve sınırlandırma yapılması sizler için bazı problemleri beraberinde getirir. Sizlerin de bildiği gibi gelen bazı güncellemeler de sınıflarda ki dengeler değişkenlik gösterebiliyor. Kısacası bunun mümkün olacağını sanmıyorum. Tabii ki bunu ileriye dönük konuşmuyorum. İleride yeni bir savaş alanı eklenebilir veya sınıf sınırlandırması getirile de bilir. Not: Açmış olduğumuz Konu başlığı içeriğine uygun olarak düzenlendi.

Sunday, January 27th 2019, 1:42am

Etkinlikler geri gelir mi?

Neden olmasın? Talep çok olursa bunu düşünebiliriz.

Saturday, January 26th 2019, 11:58am

Yeni başlayanlara karakter geliştirme tiyoları

Quoted from "Jaxis" en üstteki beginner seviyedeki postlar kalkmadan benim advanced postlarımın kaldırılmasını kabul etmiyorum. kusura bakmayın. forum denen şey tartışma alanıd Merhaba, Evet Forum tartışma alanıdır ancak birbirinize hakaret edeceğiniz yer değildir. lütfen Forum kurallarını gözden geçiriniz. Silinen Konuları tekrar açmak yasaktır. Diğer oyunculara kişisel saldırılarda bulunmaktan kaçınınız. Üyelere karşı saldırı içeren, alaycı veya kuralları ihlal etmekle itham eden yorumlar, he...

Friday, January 25th 2019, 2:21pm

Yeni başlayanlara karakter geliştirme tiyoları

Merhaba arkadaşlar konuyu amacından saptırmayın. Birbirinizle diyaloğa girerken kurduğunuz kelimelere dikkat edin. Kırıcı olmadan devam edelim.

Sunday, December 9th 2018, 11:05pm

Bir Konu Hakkinda Bilgi Almak Istiyorum

Merhabalar, Buradan destek ekibimizle iletişime geçebilirsin.

Tuesday, December 4th 2018, 8:17pm

Hangi SW de başlamalıyım ?

Merhaba, Evolution yani ücretsiz sunucuda başlamalısın.

Sunday, November 4th 2018, 6:28pm

Ödeme sorunu/kasma sorunu

Tekrar kontrol edin.

Sunday, November 4th 2018, 5:04pm

Durumu yetkili departmana bildirdim arkadaşlar. En kısa sürede ilgileneceklerdir.

Sunday, November 4th 2018, 12:04pm

Merhabalar, Daha detaylı bir şekilde anlatır mısınız. Takas sistemi ile mi alamıyorsunuz ? Nasıl bir hata alıyorsunuz arkadaşlar?

Saturday, October 13th 2018, 11:59am

Reenkarne exp gelmiyor !!

Merhabalar, Farm yaparak seviye atlamaya devam etmen gerekiyor.

Wednesday, September 19th 2018, 8:21pm

İlgili kısılere ...

Merhabalar, Forum ismini değiştiremezsin.

Monday, September 17th 2018, 5:16pm

Silinmiş karakter

Merhabalar, Destek ekibinden gelecek olan cevabı lütfen sabırla bekleyin. İşlemlerin ve incelemelerin zaman alacağını unutmayın.

Friday, September 7th 2018, 6:33pm

Yıllar Sonra Allodsta tekrardan Bir HACKER

Merhaba, Forum üzerinde inceleme ve işlem yapamıyoruz. Destek sistemine ticket atman gerekiyor.

Tuesday, September 4th 2018, 5:26pm

Sunucu Birleşmesi

Merhabalar, Sunucu birleşiminin bizimle bir bağlantısı bulunmamaktadır. Birleşecek olan sunucu Rusya için geçerlidir.

Thursday, August 16th 2018, 2:35pm

Tenses Hizmetkarının arkasındaki kapı

Quoted from "Xdeathfull" tenses hizmetkarının arkasındaki kapının arkasında ne olduğunu hep merak etmişimdir. Bu soruyu sabitlemek lazım aslında

Wednesday, August 8th 2018, 7:14pm

Bu hediyeler herkese gelsin

Quoted from "wolfturk" Bu konuyu daha önce de dile getirmiştim ve oyunculardan olumlu destek gelmisti tabi yönetim değerlendirdimi bilemiyorum Yeni başlayanlar için gelen hediyeler bütun oyuncular için gelsin lütfen herkes destek versin 6 yıllık oyunayan biri olarak üzüldüm bu konuya son zamanlarda yönetim olumlu adımlar atıyor bu konuyuda değerlendirir umarım iyi forumlar Merhaba, Bu konuyu yetkili departmana iletip size dönüş zaten yapmıştık. Bu durum söz konusu değil. İyi oyunlar. Quoted fro...

Saturday, August 4th 2018, 3:58pm

Sunucun Güncel Durumu Hakkında

Quoted from "Qacar" Sunucuda güncel durum nedir, gün içinde online oyuncu sayısı kaçtır yardımcı olabilecek biri var mı acaba ? Merhabalar, Konunuz ilgili başlık altında birleştirilmiştir. Konu açmadan önce lütfen arama butonunu kullanmayı unutmayın.