You are not logged in.

Search results

Search results 1-8 of 8.

Thursday, December 3rd 2015, 5:52pm

Author: wwwsss

Oyun Farm yapmayı kısıtlar oldu.

selamlar.. hemen hemen bütün yorumları okudum ne dediyseniz yerden göğe kadar haklısınız . oyun resmen şunu diyor ya para yatır yada oynama yani 2x olan yerlerdeki goldu yarı yarıya kısmanın başka bi izahı yok cünkü bayadır kimse gold kasamıyordu her gold kasılan farm yapılan yeri okadar kıstılarki bu 2x birazcık olsun bi umuttu sanırım oda fazla geldiki kıstılar tamemen : EDİT ve haklılar bişey diyemiyorum eter kısıtlı düşmüyor nerdeyse, amalgam satılmıyor gold kasacagın tek bi etkinlik yok kim...

Sunday, February 8th 2015, 12:51am

Bonus kristal

aynen bende yazdım banada cevap geldi ama sanırım bonus monus yok üstüne bi bardak su içelim

Wednesday, February 4th 2015, 6:52pm

Bonus kristal

yazdım bakalım bişey olacakmı

Wednesday, February 4th 2015, 6:24pm

Bonus kristal

bende yükleme yapmıştım ama euro kurundan yapmamısın ondan gelmedi dediler bi alakası varmı acaba euro yada dolar olması fark ediyormu?

Sunday, February 1st 2015, 4:22pm

En iyi pve karakter hangisi ?

Quoted from "Spirit" Büyücü. Quoted from "Spirit" dedigini yapıyorum kardeş sagol.

Sunday, February 1st 2015, 12:09pm

En iyi pve karakter hangisi ?

selamun aleykum 3 yıl önce 1-2 ay oynadım sonra o zamanlar bırakmak zorunda kalmıştım arkadaşlar oyuna dönmek istiyorum bayadır forumu incelememe ramen hala en iyi dps yapan pve için hangi karakter tam bi cevap bulamadım benim oyun zevkim pvp den çok pve onun icin en yüksek dps kullanan karakter hangisiyle sonunlan başlayacam allah izin verirse tabi. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler..

Sunday, February 1st 2015, 9:16am

Hesabı kurtarabilirmiyim acaba ?

cevabınız icin tşkler ama sayın yömnetici bu hesabım icin gerekli seylerin sadece email ve kullanıcı adını hatırlıyorum ticket servisi karakter adlarını ödeme sekillerini ve buna benzer daha cok bilgi istiyor ve ben cogunu bilmiyorum

Saturday, January 31st 2015, 10:54pm

Hesabı kurtarabilirmiyim acaba ?

SELAMLAR.. ben bundan 1 sene önce bu oyunu oynuyordum bayada emeğim oldu baya kristalde almiştim o zamanki ailevi nedenlerden dolayı oyunu birakmıştım gecen gün emaillerimin arasında allods online ye ait bi email gördün hesabın taşınması gerektigini ve oyunun devir edildigini falan söylüyordu biraz araştırınca oyunun daha cekici ve kalabalık oldugunu eskisinden hada iyi oldugunu söyledim arkadaşlardan bende oyuna dönmek istedim fakat hesabı bir türlü aktaramıyorum elimde ise email adresi ve kull...