You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 29.

Monday, June 23rd 2014, 6:32am

Author: XxShevaxX

Sınıf değiştirirken bug

merhaba arkadaşlar birliğimizden bir tank arkadaşımız geçen hafta ozan kuponu almıştı. bu hata ile karşılaştığı için ozana dönüştüremedi karakterini. Dün S6'da ada sırasında grup halinde bulunduğumuz adada oyun saçmalamaya başladı. şöyle ki herkes birbirini farklı yerlerde kimini havaya uçarken kimini zıplarken görüyordu. bastığımız skiller 10 sn sonra etki ediyordu. Bu esnada ozan kuponunda sorun yaşayıp süresi işlemeye başlayan arkadaşımızın sorunu düzeldi. nesne markette değiştiriciyi düzgün ...

Tuesday, June 3rd 2014, 6:14am

Meslekler ile yapılan itemler neden "Karaktere Bağlı"?

bu oyunda meslek olayını en çok baltalayan durumdur karaktere bağlı olması. karaktere bağlı olmasa sırf keyifli olduğu için benim gibi kendini üretime ve ticarete verecek çok kişi var ama oyunun yapısı malesef bu şekilde.

Monday, June 2nd 2014, 10:04am

Server birleştirme sırasında oluşan haksızlık...

2x etkinliği yapıpta tüm oyunculara geçerli olursa güzel bir komedi olur

Monday, June 2nd 2014, 10:00am

Vahşiyi yaparken çok düşündünüz mü ?

kimse Vahşi'de toplar kaldırılsın demiyor. Toplar tabi ki olacak. ordaki olay o zaten. burda şikayetçi olunan topların önceki patch'e göre abartılmış etkileri. Sırf bu yüzden sinir katsayımı artırmamak için Vahşi günlerinde girmiyorum. Sonraki gün Kanlı giriyorum çünkü orda karakterimin gücü ne kadar ise onun karşılığını alıyorum. Şu anki hali ile Vahşi keyif vermekten ziyade insanın sinirlerini geriyor. Kimileri de buna strateji diyor. bu noktada forum moderatörlerinden zaten yapabilecek birşey...

Friday, May 30th 2014, 6:35pm

PMB sonuçları

yeni açıklandı. Ozan'da 2.ciyim

Friday, May 30th 2014, 6:26pm

[PMB] Ozan Sınıfı Talent Rehberi - 5.0 - by Lastrike

Tekrar merhabalar arkadaşlar. Bu talent ile 2. lik ödülü aldım. Zaman ayırıp okuyan herkese teşekkürler.

Thursday, May 22nd 2014, 10:56am

Resmi Website ve Forum Hataları \ Official Website and Forum Errors

Bunların hata olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta forumlarda görüntülenme sayısı böyle hesaplanıyor. Bir bilgisayar aynı IP ile sayfayı yenileyerek ya da konu linkine tıklayarak görüntülenme sayısını artırabilir. Başka forumlarda da bu böyledir. Görüntülenme sayısı artmasın diye özellikle forum yapısında bir kod yazmaya çalışmak bence vakit kaybı. Ben sana bir sorun yazayım. üstten Logout/Çıkış butonuna tıkla ve bekle. Başarılı çıkış yapdığını belirten mesajı göreceksin ve sayfa seni yönlendirecek. A...

Wednesday, May 14th 2014, 1:18pm

Çoğu Addonlar Tek Link Halinde

Küçük bir ekleme. Her kullanıcı farklı sürücüye kuruyordur oyunu. Çoğu kimsede oyun C sürücüsünde kurulu. özellikle oyun klasörünü D'de aramayın.

Friday, May 9th 2014, 8:19pm

ulu olunca 2 talent yapabileceksin ama aktif olarak birini kullanabilirsin. değişmek istersen savaş dışında diğer talente geçebiliyorsun. ulu olmak için yücelik görevini tamamlaman gerekiyor.

Friday, May 9th 2014, 7:12pm

Quoted from "BlackiePie" Anlıyorum. Peki Ozan'ın temel görevi ve hangi levelden sonra hangi talenti seçmesini söyleyebilir misiniz ? Mesela ben Pve/Astral talentini seçtiğim de PvP'de etkin rol oynayamayacak mıyım ? Bir de Ozan'ın giydiği eşya türleri nelerdir ? Sadece Deri zırh mı giyiyor ? Edit: Son olarak sizin kullandığınız Talent hangisidir ? PvP ya da Pve ? Ozanı gruptaki görevi gruba 1 astral aura etkisi vermek (sağlık mührü,aura,yabanilik,güç marşı) Tank olacak karaktere 2x etkisi verme...

Friday, May 9th 2014, 6:19am

Haklısın Kantat önemli bir yetenek. O noktada bir tercih yapmam gerekiyordu. Uyumsuzluk > Ahenksizlik ve Mersiye > Kantat bu 2 yetenekte 2 şer puanda iken son kalan 6 puan ile sadece bir tanesini 3 yapabilirdim. Hem tekli mob ahenksizlik ile hemde çoklu moblarda timpaniler + ahenksizlik ile daha yüksek DPS elde edebileceğimi düşündüğüm için Ahenksizliği 3 yaptım. Kantatı bu sebeple tercihen 2'de bıraktım. 6 puanım daha olsa Kantat'ı 3 yapmak isterdim Quoted from "BlackiePie" Neden Kantat'ı 3'lem...

Tuesday, May 6th 2014, 12:24pm

Vahşi Çiftlik yeni halinden memnun musunuz ?

Eski sistemde bir taraf karşılaşmayı 500 - 0 kazanıp tam puan alabilirken karşı taraf eli boş dönebiliyordu. Yeni sistemde artık kaybeden de birşeyler kazanıyor. Bu bakımdan iyi olmuş. Yalnız kazanılan puana bakılırsa Kanlı Vadi daha cazip. Vahşi Çiftlik haritasında ise ben yeni sistemi mantıklı bulmama rağmen pek beğenmedim. Şöyle ki bayrağın olduğu alanda kim daha fazla ise artık ona göre puan alıyor. Bunu herkes biliyor zaten yalnız benim hoşuma gitmeyen nokta topların etki mesafesi Öyle bir ...

Tuesday, May 6th 2014, 12:00pm

Ölü Şehir ve Tepa Piramidi

ölü şehir tepa haftalık olarak resetlendiği için bugün kestin mi yarın gidip boş koridorlarda hatıra fotoğrafı çekebilirsin

Tuesday, May 6th 2014, 11:44am

Dönmeye Değermi

amacın eğlenmek ise dönebilirsin kristal fiyatları oyun içi kur 55 gold civarında TL ile alayım dersen alım fiyatı ucuzladı ama oyun içi herşey pahalandı. önceki ile aynı hesap oyuna dönüp hırs yapıp pvp de kral olacağım diyorsan boşa gelme elin oğlunda 11 den aşağı taş yok sanki bedava dağıtmışlar çok fazla 13 taşlı gördüm. hesaplıyorum bi tane 13 taş 5120 TL (küsüratı olabilir) 5000 diyelim o fiyata geliyor.adam da 6 tane 13 taş var. eder sana 30.000 TL. şimdi adam bu oyuna gerçekten o parayı ...

Tuesday, May 6th 2014, 8:12am

[PMB]Büyücülük Kitabı-Sayks

Eline sağlık. Baya emek vermişsin. Seninle oyunda bazı PVP alanlarında karşılaşmışızdır. Büyücüyü iyi oynayan birisin. Konu ilgimi çekti çünkü şu an ozan oynamama rağmen oyuna başladığım ata karakterim büyücü. Gerçi ilk başladığım büyücü talent sistemi şu ana göre çok değişti bambaşka bir sistem gelmiş. Büyücü astralde dungeonlarda oynaması zevkli bir karakter. Fakat iş PVP noktasına geldiğinde benim ekran başında sinir kat sayım artıyor. şöyle ki eğer büyücü uzakta kalmadığı sürece başına gelen...

Monday, May 5th 2014, 5:02pm

Quoted from "masterheal" Google'da Ozan Sınıfı yazdım arattım ilk bu konu çıktı. Sanırım doğru adrese geldim. gayet detaylı anlatım olmuş. burdan bakarak karakterimi geliştireceğim. teşekkürler bende arattım gerçekten çıkıyormuş ozan hayatında başarılar Quoted from "Quantic" Başarılar teşekkür ederim.

Monday, May 5th 2014, 4:46pm

[PMB] Mathcaap allods tr bard build rehber hazırlama yarısması ozan

Öncelikle yarışmada başarılar. Konunu okudum baştan sona okudum. Bende uyanan his cümle yapılarına ve cümleler içindeki ingilizce kelimelere bakınca sanki bu yabancı bir sitede idi de sen bunu Google Translate filan Türkçe'ye çevirdinde buraya kopyaladın. Dikkatimi çekenler mesela yetenek açıklamalarında Füg La küçük yazmışşın. Beşli akor için rakip bağışıklık kazanır yazmışsın. Rakip beşli akordan bağışıklık kazanmaz. Cenaze Melodisi açıklamasında yine sağlığı ağlığı xx birimden Assagi income d...

Friday, May 2nd 2014, 2:46pm

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Mesaj gönderen arkadaşlara da teşekkür. Uyarı üzerine PVP talentimin PVE ile karıştığını farkettim. PVP talentteki resim düzeltilmiştir. İyi oyunlar

Tuesday, April 29th 2014, 6:07pm

Güncelleme : İçerik güncellendi. -Kantat yeteneği(işlevi,kullanımı) -Cenaze Melodisi etkisi detaylı bilgi -Uçan Bıçak yeteneği Detaylı olarak konuya eklendi.

Saturday, April 26th 2014, 1:37pm

Teşekkür ederim. Evet Ozanın eski gücünü baya bi azalttılar. Belki dengelemek için yapılmış bir değişiklik. Yine de bazı noktalarda iyileştirmeler yapılabilir. İyi oyunlar Quoted from "gorkem00" ellerine saglık anlatım gayet güzel olmus 2 sene onceki ozanla simdiki ozan arasında dağlar kadar fark var ozaman milleti grubun arasına cekmiyoduk biz aralarına giriyoduk ama netice olarak allods bir takım oyunu karakterine ona uygun hale getirdiler insallah en yakın zamanda görüşmek üzere (Eldenar)