You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 20.

Tuesday, April 5th 2016, 11:00pm

Author: Sooul

7.0 İtem Geliştirme Rehberi

Eline sağlık abi konuların devamını beklıoruz bizi bilgeliğinle yol göster

Wednesday, January 6th 2016, 4:00pm

Tapınak Şövalyesi Etkinliği – 01/01/16

Mühendis bayramının bir an önce gelmesini istiyorum !!! ayrıca daha sık kostum etkınlıgı gelırse sevınırım

Monday, November 2nd 2015, 4:51pm

Taşlaşmış özler GG

sorun çözülünce veya bir gelişme olursa burdan bilgilendirirseniz sevinirim

Wednesday, May 27th 2015, 11:10am

Kusay 6 vs 6 Dolunay

Güzel pvp olmus ayrı yetten şarkıyla uyumlu tek yemem ayrı bi güzellik katmıs elinize sağlık böle videoları bekliyoruz tebrikler

Monday, May 25th 2015, 9:46pm

Dolunay Ws Kusay 2

video yuklendı https://www.youtube.com/watch?v=X0GZ_mne5JI&feature=youtu.be

Monday, May 25th 2015, 12:51pm

Dolunay Ws Kusay 2

videoda hakaret yok en azından bn öle amaçlamadım güzel pvp sonucu kaybettiler tabikide geçmiş olsun nedirki baska

Monday, May 25th 2015, 12:41pm

Dolunay Ws Kusay 2

Videoyu 5 dakıka ustune tutunca telif hakkı dıyıp siliyor müzik telif i dgl uzununu atmaya calısıyorum 3 kere denedım olmadı bi kaç kez daha denıcem basarılı olursam yerıne o link ı koyucam şimcilik bunla ıdare edin

Monday, May 25th 2015, 12:26pm

Dolunay Ws Kusay 2

https://www.youtube.com/watch?v=HP3YHX3YuoM&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=X0GZ_mne5JI&feature=youtu.be arkadaşlar yorumlarınıza gerçekten güldüm çok saf ve temiz kardeslerimizsiniz gerçekten videonun hızlandırılması ve sonunda gecmişler olsun dememı hakaret olarak gördünüz bn gerekli açıklamayı yaptım ama bidaha yapım telif denılen illet yuzunden 3 kere yukledıgım video otomatik sılındı yüklemeyi basarırsam eklıcem dedım sonra bı baktım konu anlamsız manasız yerlere gıtmıs kon...

Tuesday, February 3rd 2015, 11:38am

Dolunay vs Kusay dominyon savaşı

İyi ve zevkli bir mücadeleydi teşşekür ederim

Monday, February 2nd 2015, 9:50am

Dolunay vs Kusay dominyon savaşı

https://www.youtube.com/watch?v=R4C5z8IKBH4] https://www.youtube.com/watch?v=FjLB8jIJoUA

Thursday, June 19th 2014, 11:46pm

Nadir Nesne Fiyatları

Sadece biz değiliz ki fiyat konusunda bu tepkiyi gösteren. İngilizce olan bölümde konuşulan da aynı şey. 25 adedini 145 Kristalden alıyorlarmış. Şu an tanesinin 15 Kristal olmasına onlar da tepkili. 3 katı fiyat söz konusu onlar içinde şu anda ve 3-4k Kristallik açıp da 5-10 esans 8-10 kristal parça alanlar isyanlarda zaten. Dropları da o kadar düşürmüşler hesap edin artık. Sadece bu da değil. Garanti alımlarda 50'şer esans kutusu verirken şimdi onu da 20'ye düşürmüşler

Thursday, June 19th 2014, 5:04pm

Nadir Nesne Fiyatları

İletiyoruz bence yeterli değil. Eminim herkes gerek günlük yaşantısında gerekse burda oyunda, birçok yerde karşılaştığı pek çok sorunda bu "iletiriz" ifadesinin sadece sorunları ertelemekten ve geçiştirmekten ibaret olduğunu biliyordur. İletmenizden ziyade birer temsilci olarak bu konunun üstüne düşmeli, ilettiğiniz yerdekilerin yaklaşım ve düşüncelerini öğrenmeye çalışarak bir nevi anlaşma sağlayıp, orta yol bulunmasını sağlamalısınız. Yani dediğiniz gibi en iyi şekilde oyun oynamamızı istiyor ...

Thursday, June 19th 2014, 4:49pm

Nadir Nesne Fiyatları

Kayda değer, elle tutulur bir şeyler söylerse yönetim tartışabiliriz tabi ki.

Thursday, June 19th 2014, 4:25pm

Nadir Nesne Fiyatları

Nadir nesne fiyatlarını abarttıkça abarttınız. Tamam anladık, kur farkıyla 1,6'lık bir oran mevcuttu ama 50'lik paketi 75 kristal olan bir şeyi tutup da burda tanesini 15 kristalden 10 KATINDAN satışa sunmak nedir yahu ? 50 Adedi şu anda 750 kristal. Saçma sapan fiyatlar vardı zaten nadir nesnede. 4 Kristal olan Romantik Armağan bile 50 kristal. 14-8-12 Kristal olan Kostüm-Başlık-Pelerin kutuları 200 kristal. 9 Kristal olan Canavarlaştırıcı 30 Kristal. 15 Kristale aldığımız Astral Çoğaltıcı, Tec...

Friday, May 9th 2014, 8:55pm

Pimp My Build - Şifacı

[PMB] Thariel Şifacı Rehberi, 5.0 Dünya'nın Kalbi

Friday, May 9th 2014, 8:46pm

Yeni Gelişim Aşaması olan Evliya, Şifacı'nın İlahi Ceza yetenek ağacına eklendi. Işık Zerresi ve Zincirli Işık, artık %5/10/15 daha fazla zarar veriyor ancak sadece Fanatizm etkisi altında kullanılabiliyor, ayrıca önceden hazırlanamıyor. Şifacı'nın Işık Zerresi yeteneğinin oluşturma süresi, 3,5 saniyeye indirildi, verdiği zarar %25 artırıldı. Şifacı'nın Zincirli Işık ile verdiği zarar %15 artırıldı. Şifacı'nın Süpüren Alev ile verdiği zarar %40 artırıldı. Şifacı'nın İlahi Ceza, Göklerin İlahi Ce...

Friday, May 9th 2014, 8:36pm

Karakteristik puanlar saldırı ve savunmaya yönelik olarak temel olarak 2 gruptur ve bunlar arasındaki dengeyi sağlamak önemlidir. Tamamen saldırı karakteristikleriyle düşük bir sağlık oranına sahip olacağınız veya uzun süre kontrol etkileri altında tutulabileceğiniz için kolay bir hedef olursunuz. Caster dps yada şifa üzerine oynuyorsanız, pvp savaşları haricinde Metanet'in ve Öfke karakteristiklerinin kullanışsız olduğunu sizlerde farketmişsinizdir. Özellikle bir astral adada veya raidlerde ge...

Friday, May 9th 2014, 8:34pm

Bazı mmorpglerin aksine, Allods Online’da şifacı demek her zaman hasar bakımından zayıf, nispeten pasif bir destek sınıfı olmanız demek değildir. Tamamen dps odaklı bir yapılandırma ile tıpkı bir büyücü yada okçu gibi dps rolünü üstlenebilirsiniz. Üstelik bunu caster ve melee dps seçenkleriyle 2 farklı biçimde yapmanız da mümkün.Benimse her zaman için ilk tercihim şifacı rolüdür. Sadece Allods Online’da değil, oynadığım her oyunda mümkünse destek sınıfını tercih ederim çünkü verdiğim yüksek has...