You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Wednesday, April 15th 2015, 8:59pm

Author: Vladiamtis

[PMB] BÜYÜ SANATI (AbsoLutVodKa)

Eline emeğine sağlık hacım başarılar diliyorum

Wednesday, April 15th 2015, 8:57pm

[PMB] kırık zincirler mühendis rehberi DooMDracoS

Eline sağlık abi içerik ve görsellik çok güzel olmuş

Wednesday, April 15th 2015, 8:54pm

[PMB]Chaves-Karabuyucu Yapılandırması

Çok güzel rehber olmuş başarılar kardeşim

Thursday, April 2nd 2015, 12:38pm

[PMB] 6.0 Kırıkzincirler Casus Rehberi (TheJanJan)

İki kere hazırladın galiba rehberi ilki de süperdi bu da süper olmuş kardeşim eline sağlık

Thursday, April 2nd 2015, 12:36pm

[PMB]Giggity-KırıkZincirler-Mistikler İçin Oyun Klavuzu

Kardeşim rehber süper olmuş.Mistik reenkarne kastığım şu günlerde alt sekmede açık bırakıcam bu rehberi

Thursday, April 2nd 2015, 10:58am

[PMB]Vladiamtis Şifacı Caster Pvp Yapılandırma

Yalvarış lütuf ya da ışık faktöründeyken kullanabildiğimiz şifa yeteneğimiz. Pvp esnasında uzun süre dayanabilmemiz için bu yeteneği açtım.Kullanmak için canınızın %50-60 arasında olmasını bekleyin.Vahşetinizin yardımıyla gayet iyi bir şifa alırsınız. Caster yapılandırmada stat ayarlamaları Meleke verdiğimiz zararı ve şifayı % olarak arttırır. Yüzde olarak 50 ve 60 arası olması iyidir. Vahşet hedefin kaybettiği her sağlık yüzdesi başına verdiğimiz zararı arttırır. Ben daha çok vahşet ağırlıklı o...

Thursday, April 2nd 2015, 10:56am

[PMB]Vladiamtis Şifacı Caster Pvp Yapılandırma

Karakter:Vladiamtis Sınıf:Şifacı Birlik:Kusay Birlik içi rol:Şifacı/Dps Arkadaşlar şifacı sınıfı genelde takımlarda şifa odaklı oynar .Takım üyelerini ayakta tutmaya çalışır.Fakat şifacının yaptığı dps de oldukça iyidir .Dps için temel olarak iki yapılandırması vardır: 1.Yakıncı dps(melee)yapılandırma 2.Uzaktan büyülerle zarar veren(caster yapılandırma) Ben rehberimde size caster şifacı yapılandırmasından bahsedeceğim. Neden şifacı oynuyorum? Oyuna başladığım zamandan bu yana pek çok sınıfla uz...

Wednesday, January 14th 2015, 11:34am

KUSAY birliği tutulma 6.bos

Tüm KUSAY Ailesine çok tşkler ve başarılarımızın devamı dileği ile

Monday, January 12th 2015, 10:54am

Kalioras VS Frankensstein == Fınal Round 3/3 Kali Win

eline sağlık çok güzel vs olmuş başarılarının devamı dileği ile ve Kusay ailesinin bir üyesi olman bu mutluluğu kat ve kat artırıyor Tebrikler Kalioras

Thursday, December 25th 2014, 1:26pm

Oyuna Bağlanamıyorum.

tşk ler oyuna bağlana biliyorum şuan problem bende olabilir dosyoları kontrol ettikten sonra açıldı ilginiz için tekrardan tşk ederim

Thursday, December 25th 2014, 1:06pm

Oyuna Bağlanamıyorum.

yama yaptıktan sonra oyna basılmıyor aynı sorun sizdede varmıdır arkadaşlar

Friday, December 12th 2014, 2:27pm

KUSAY birliği

Kusay ailesi harikasınız arkadaşlar elerinize sağlık çok güzel söylemişsin AbsoLutVodKa eline diline sağlık düzenleyen Wayak arkadaşımada tşkler devamını bekliyorum arkadaşlar

Wednesday, April 16th 2014, 12:38am

ödeme

Error! The store returned invalid payment information hesaba odeme yap a tıkladıgım an bu yazı cıkıyor. ayrıca oyun ıcerısındende odeme yapmayı sectıgım zaman aynı yazı cıkıyor. genel bır sorunmu yoksa sadece bendemı problem var.

Wednesday, April 16th 2014, 12:24am

ödeme

ödeme sayfasında hep error yazısı var. nezaman düzelecek acaba