You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 29.

Friday, December 11th 2015, 11:25am

Author: Metal_Militia

FPS düşme sorunu

Güçlü sogutma sistemi oldugu için fanı son hızda açtıgımda içinde toz duman bişey kalmıyor zaten. Isınma sorunu yok. Olaya gelince kesinlikle çözdüm neden fps düştüğünü. Mühendis karakterinde bug var. Kulaga inanması zor geliyor ama ciddi anlamda öyle. Mühendis oynarken oluyor. Karakterin mühendisken ekranı yaklastırdıgında inanılmaz FPS kaybı oluyor. 5-10 dakika oyunda bulunman gerekiyor ilk girdigin anda göze çarpan bişey yok. 2 hafta sonra karakter değiştirdim ve yine cam gibi oldu oyun. Yetk...

Wednesday, December 2nd 2015, 2:48pm

FPS düşme sorunu

Oyuna ilk girdigimde hersey gayet güzel görünüyordu fakat zamanla kasmaya başlıyordu. Bende biraz kurcaladım ve %95 bi iyileştirme yaptım . Sorun dokuları hafızada tutmasıymış. Aşağıda gördügünüz ayarları yaptım rahatladı oyun.

Wednesday, December 2nd 2015, 10:55am

FPS düşme sorunu

Selam Arkadaşlar, Monster laptop kullanıyorum. 850 GTX ekran kartı var. Allods'u önceden ultra grafikte gayet yüksek fps de oynuyordum. Fakat son zamanlarda kamerayı karakterime yaklastırdıgımda inanılmaz bir fps kaybı oluyor. Performans göstergesi kıpkırmızı oluyor. Laptopum yüksek perfomansa ayarlı . Sebebi nedir acaba?

Saturday, November 14th 2015, 10:50am

Marketleri bulamıyorum

zırhlar ve silahlar görev yaptıkca gelir. Onun dısında şöhret ile alabilecegin daha saglam zırhlar var fakat 65 levele kadar gerek yok.

Wednesday, November 11th 2015, 11:59am

Yeniden Başlamak için Bi Sorum Var

Quoted from "Ventress" Aboneli server'a geleceğim arkadaşım f2p de millet baya ilerde çok fazla para harcamam gerekir ama aboneli server daha iyi geldi 1 2 gün içinde sizlerleyim Süpersin

Wednesday, November 11th 2015, 11:51am

Paralı Sunucuya Başladım Yardım

Hoşgeldin Dostum . Sıkıntı olursa bana ulaş. Okcu, pagan, savaşçı tavsiye ederim.

Wednesday, November 11th 2015, 4:38am

Deneme Süresi YArdım

Deneme süresi kesinlikle verilmeli tabiki. MMORPG Kralı demem yanlış anlaşılmasın göreceli bi kavram sonucta.

Monday, November 9th 2015, 4:17pm

Yeniden Başlamak için Bi Sorum Var

Aboneli serverin tek eksiği kullanıcı şuanda. Geri kalanı cennet. Aboneli sunucuya bekleriz.

Monday, November 9th 2015, 4:13pm

Deneme Süresi YArdım

Sevgili arkadaşlar, Denemeye gerek bile yok aslında MMORPG Kralı bir oyundur Allods Online. Maddi yönden bakarsak ; Hiç bir oyun şirketi babasının hayrına oyun yapıp "-Alın oynayın." demez. Bu demektir ki herhangi bi oyuna başlayınca illa ki para ödeyeceksiniz. Allods'un abonelik gerektiren sunucusu aylık minimum 30 tl istiyor. Bu da günde 1 TL'ye tekavül ediyor. 90 günlük paketi alırsanız günlüğü 60-70 kuruş'a kadar iniyor Oynanabilirlik açısından bakarsak ; Grafiklere laf yok , pvp-pve'de kola...

Saturday, November 7th 2015, 3:14pm

E Mailimi Değiştirmek Istiyorum

o iş kalktı diye biliyorum

Friday, November 6th 2015, 12:11pm

7.0 Güncellemesi Ne zaman gelecek ?

Merhaba Arkadaşlar, Bu konu altında 7.0 hakkında bildiklerimizi paylaşalım. Ben Ingiliz forumundan alıntı yaparak paylaşıyorum . Eu'ya ne zaman gelecegi hakkında bilgisi olan var mı ? Quoted Pre-infos Moscow meeting: results https://allods.mail.ru/forums/showthread.php?t=129033 Small meeting with players (12-09-15): feedback https://allods.mail.ru/forums/showthread.php?t=129813 Summary of 7.0 infos https://vk.com/page-98835819_50816657 http://allods.kvpserver.ru/forum/3/118 7.0 announcement http...

Thursday, November 5th 2015, 2:33pm

oynayan varmı

7.0 güncellemesi ile oyunda köklü değişimler olacak. o zaman bekleriz oyuna

Thursday, November 5th 2015, 11:30am

oynayan varmı

Avarice birliği eski oldugu için "Birlik Pelerini" ile kazandığımız bonusun haddi hesabı yok. Baştan bir birlik kasmak çok saçma hele ki bu kadar az kullanıcı ile. Avarice birliğindeki kullanıcılar karışık milletten. Ingilizcem iyi oldugu için Türk arkadaslara ben yardımcı oluyorum zaten. Daha önce 2 adet saglam Türk birliği vardı zaten. Anka ve Void adında. 150 kişi ile birlikte bıraktılar

Thursday, November 5th 2015, 11:25am

Mage Talent (Ateş-Buz)

There are seperated topics according to languages. If they dont have English what would happens then? I see ur point about talent. Yes you are right some abilities are not necessary too much in PvE. I checked your talent. It seems pretty good. But I prefer Fire-Ice mage. Im gonna use your talent 2 nd with greatness. Thanks for the answer

Thursday, November 5th 2015, 11:18am

Oyuna donsemmi

çok fazla para vermeden oynamak istiyorsan aboneli sunucuyu önerririm dostum.

Wednesday, November 4th 2015, 9:47pm

Mage Talent (Ateş-Buz)

Merhaba Arkadaşlar, PvE Mage Build Paylaşasım geldi. PvE ' de olağan üstü hasar vermenizi sağlayacaktır. Sizi daha fazla yazıya boğmadan veriyorum. Grupta eksik olan yeteneğe göre "Astral aura" veya "mühür" kullanın. 63 Gelişim aşaması yeterli olacaktır http://tr.allodswiki.ru/calc/#!2!113..3.…V!klcepl/MHRVMX = bu ise elektirik buz

Wednesday, November 4th 2015, 9:32pm

New player Joining p2p

Come with us to league. We have mixed guild that is Turkish and English.

Wednesday, November 4th 2015, 8:53pm

Hinja'nın P2P Sunucusu Oyuncu Durumu Rehberi

Quoted from "user_4211380" sa bylr biş isorcam 2 konuyada sordum bi arkadaş vardı ssmuglera geçeceğine burda ayda 40 ver yine gelişrisin dede ama sadece taş yaparsan.yani kafam karıştı n.f daha cazip gibi n.f demi kalsam yoksa s.pye mi geçsem F2p'de taş yapmak yetmiyor 10 çeşit mahvaza satıyorlar. P2P servere gel rahat et derim ben

Wednesday, November 4th 2015, 8:48pm

oynayan varmı

arkadaşı aldık bizim birliğe. Sırtı yere gelmez artık

Wednesday, November 4th 2015, 2:19pm

HallowScream: Topluluk Etkinliği - 29/10/15

Ritüel Yılın belirli zamanları, Dolunay tam tepede iken Sarnaut'ta alışık olunmayan ayinler gerçekleştiren gizemli yaratıklar vardı. Bu yaratıkların yaptığı ayinler, kendilerini kadim kılmak için olduğunun söylentileri etrafta dolanıyordu. Bu gibi gizemli olaylara merakı olan ve ayinlerin sırrını çözmek isteyen bir Elf gezgin, uzun bir soru işareti yolundan geçmiş ve nihayet bir yolunu bulup cadı ayinine katılabilmişti. Ne yazık ki Gezgin Elf'ten bir daha haber alınamamıştı. Şehir efsanelerine ...