You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 36.

Tuesday, August 21st 2018, 4:17pm

Author: Noyan

Yeni başlayan oyunculara verilen köpek

Arkadaş doğru söylüyor aynı hata bendede mevcut.

Sunday, August 19th 2018, 7:09pm

Alim-Casus

PVP için hangisini tavsiye edersiniz şimdiye kadar hep casus oynadım ama üzerime bıkkınlık geldi biraz alimi denemek istiyorum pvp için nasıl bi class?

Friday, August 17th 2018, 11:22pm

75 seviye+ ??

Onu bende farkettim eskiden böyle değildi ama mesela 75 lvl olunca birden oyunun akışınıda kaçırmış oldum. Hikaye görevleri en basit örnek binada bi çözümü varmı

Friday, August 17th 2018, 9:59pm

75 seviye+ ??

Merhaba oyunu 3 sene önce birakmistim şimdi tekrar başladım sıfırdan karakter açtım ve birsure sonra hediye yaagmaya başladı 75 lvl oldum. Şimdi ne yapmam lazım hikaye görevleri falan bitti mi tamamen yapamiyormuyum?

Friday, August 17th 2018, 6:05pm

Oyun Özeti

Merhaba arkadaşlar 3 sene aradan sonra pvp bazında özellikle hiçbir oyundan keyif alamadığım için Allodsa geri dönme kararı aldım.51 lvl casus olarak bırakmıştım sunucu muhabbetlerinden sonra. Bu 3 sene içerisinde neler değişti, oyundaki Türk oyuncu sayısı ne durumda,Maddiyat bakımından değişikliler nelerdir arttımı azaldımı şu taş basma muhabbeti kısaca özet geçerseniz sevinirim Tekrardan iyi oyunlar herkese...

Friday, August 17th 2018, 5:58pm

Tanışalım Kaynaşalım

Herkese kolay gelsin, 3 sene aradan sonra tekrar başlıyorum oyuna neler değişti özet geçerseniz sevinirim

Friday, August 17th 2018, 5:55pm

Türk Oyuncular Ariyorum

kardeşim bende sitesi el değiştirmeden önce oynuyodum oyunu ittifak tarafına gelirsen takılırız bugün tekrar başlıyorum 3 sene aradan sonra...

Sunday, September 20th 2015, 4:56pm

Şovalye Okçu Sorunu

Bu oyunda herşey imkanlı

Sunday, September 20th 2015, 4:56pm

Nadir nesneden gelen bonus kristaller?

Bu bonus kristal armağan gibi bişey geliyodu postaya omu oluyor

Saturday, September 19th 2015, 3:35pm

Kara Büyücü mü Okçu mu ?

Hangisinde iyiysen onu kullan bende hep karabüyücü-okçu ikileminde kalırdım, okjçuya daha çok alıştım artık ne zaman bi karakter açıcak olursam elim direk okçuya gidiyor.

Friday, September 18th 2015, 2:17pm

Sunucu Aşiri Dolu?

İlginiz için teşekkürler

Friday, September 18th 2015, 2:12pm

Sunucu Aşiri Dolu?

Hala devam ediyormu sorun ?

Thursday, September 17th 2015, 11:59pm

Sunucu Aşiri Dolu?

TR server açıkkende astral akademi bugu olmuştu 3 gün kimse çıkamamıştı akademiden inşallah buda uzun sürmez ama gidişat yine benzer olacağını gösteriyor.

Thursday, September 17th 2015, 8:54pm

Sunucu Aşiri Dolu?

Acaba bakımdan dolayı meydana gelen bi hatamı diycemde bana bile saçma geliyor ama açıklama bulamıyorum şu an için başka...

Thursday, September 17th 2015, 8:48pm

Sunucu Aşiri Dolu?

Teşekkürler ne zaman biter sizce bu sorun?

Thursday, September 17th 2015, 8:38pm

Sunucu Aşiri Dolu?

Oyuna giriş ekranında sunucu aşırı dolu isteğiniz xxx giriş izni bekliyor yazısı geliyo bu herkeste oluyormu yoksa benden kaynaklı bir sorunmu 1.5 sattir giremiyorum oyuna

Thursday, September 17th 2015, 8:30pm

Yabani Adalar

Sağolasın

Wednesday, September 16th 2015, 8:44pm

Yabani Adalar

Beyler bu yabani adalara hangi gemiyle gidicez limandakine bin diyo birisi avilona yolluyo diğeri başka biyere yolluyo 30 oldum hala bulamadım

Sunday, September 13th 2015, 3:43pm

Kasılan varmı ?

İmp ye gel yardımcı olayım

Friday, September 4th 2015, 6:29pm

Yanlışlıkla görevi sildim.

Çok uzunmuş uğraşamaıcam