You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 57.

Sunday, May 8th 2016, 2:31pm

Author: Kalioras

3V3

Aga TAMER in nasıl kesıldıgını anlayamadım acaba alandamı RAHATLADI ?

Wednesday, April 6th 2016, 10:45pm

7.0 İtem Geliştirme Rehberi

Reyiz almanlarla takılıyom onlarla bısey yapmaya calısıyom.adamlar nerden ogrendı nasıl yapıyo dıye translate yapıyodum. bana turkçe forumda acıklaması var dedıler. şok oldum . 10 numara olmus .

Saturday, September 12th 2015, 1:04am

Turks - Yeni Adım

Quoted from "Tcpandora" Quoted from "Silas97" slm; normalde sadece h.olsun derdim kusay birliğinin ismi geçtiği için açıklama ihtiyacı duydum , bizim baştan beri tavrımız düşüncemiz hareketlerimiz sadece biz olalım amacında deyildi, aynı şekilde arkadaşımızın yazdığı şarkıda bu yöndeydi, bir şekilde yanlış anlaşıldı ve yabancı birlikteki arkadaşlar üzerine alarak bi ton gereksiz tartışma oldu , biz temennimizi belirttik, herkes istediği yerde oynar, misal diyorduki biri kafam rahat dert yok tas...

Wednesday, March 18th 2015, 1:44am

Bugün Günlerden CANAKKALE ...

18 Mart 1915 -2015 57. Alay ve 1 Asır ( Ruhları Şad olsun )

Thursday, February 26th 2015, 3:49pm

Kalioras Offline

15 Mart 2011 Tarihinden bu zamana ALLODS online oynadım. Ittıfakda ve ımparatorlukda cok iyi arkadaslıklar edindim ..Artık emekli olmanın zamanı gelmişdi .seven sevmeyen herkeze tesekkur ederım. guzel zamanlar gecırdım. Kalioras 'ı silmiş bulunmaktayım ..geri dönme gibide niyetim yoktur. bunu okuyan arkadaslarımın geri döner falan demesin . inat ettım donmeyecem Herkeze iyi oyunlar.

Sunday, February 22nd 2015, 7:37pm

Kusay ve Kabile Birlikleri Artık bir arada

Bol Sanslar. ınsallah arkadaslıklar bakii kalır.

Saturday, February 21st 2015, 7:15pm

AYASOFYA Birliği'nden Muhteşem Davet !!!

Quoted from "eskihisar" Başarılarınızın devamını temenni ederim arkadaşlar... bizlerin yapamadığını siz başarırsınız inşallah. tr serverinden gelenler diğerlerinden daha akıllı pvp yetenekleri olarak daha iyi, tek çatı altında birleşmek başarı getirecektir. Soyleyen kısı sos da

Tuesday, February 10th 2015, 3:05pm

5.0 patchinde gelen

Quoted from "Asbesttre" Ilk sayfadaki soruma cevap verilmemiş ayrıca forumda neden yeni konu açamıyorum Reklam verıldı veya alındı o kadar onemlı degıl. sanal oyun dunyasında reklamın kralı arkadas ortamında gecmektedır. sende sana dusenı yap esıne dostuna soyle oyunun reklamını yap oyunun gecmısde yaptıgı reklamdan daha guzelı olsun. ayrıca forumda konu acamaman nedenı tamamen acmasını bılmemenden gecıyordur. ınsallah acdıgın konu cok surukleyıcı olur. reklam vb gıbı abıdık gubıdık olmasın lut...

Thursday, January 29th 2015, 4:03pm

KUSAY hakkımızda

Quoted from "Spirit" Quoted from "labebe06" bir arkadaş çok göze batıyosunuz demiş ne kadarda güzel demiş.Arkadaşlar ben de isterim bir türk birliği çıksın kırıp geçirsin kök söktürsün yazılanlarıda teker teker okudum icraatlerde gayet hoş güzel yardımlaşma yapılmış güzel işler başarılmış ama göze batıyorsunuz.dikkati çekmişiz güzel bak göze batıyomuşuz diyede düşünmeyin ütfen gerçekten inanılmaz sevimsiz ve antipatik duruyor.foruma bakmadan önce çok saygı duydugum bir birlikti lakin foruma bak...

Thursday, January 29th 2015, 9:58am

KUSAY hakkımızda

Quoted from "MRTKTLG" Ben de bunu anlamıyorum işte, Türkler tek çatı altında toplanınca ne olacak? Maksat ne? Oldu olacak parselleyin Dünya Gözü'nü, 'Türk olmayan giremez!' yazın. Türkçe dışında konuşan olursa "Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz, sattırmayız!" deyip asın, kesin. Birliğe girmek isteyen yabancılara şart koşun; TC vatandaşlığı alınacak, sünnet olunacak. Oyun bu ağalar, bu kadar fazla ciddiye almayın. (: sen anlayamassın be gulum.

Tuesday, January 27th 2015, 4:49pm

KUSAY hakkımızda

Onemlı olan kusayın turk bırlıkı olupda 60 patch ınde yabancıların destegı olmadan eclıpsede 7 boss kesmesımı yoksa betadan berı turlu bahanelerle gırdıklerı bırlıklerı o yada su sebepden patlayıp - yok turk oyuncularla olmuyor - ben yabancıların yanında yancı olduguma memnunum DEMESIMI .. Ayrıca dolunay turk bırlıkı once bıze bahıs koydu sonra bız savunmaya gecdık onlara koyduk. Bızım burd anlatmak ıstedıgımız Imp de oynayan playerlara sadece davetımızdır.gelmeyen halınden memnun olana saygı du...

Monday, January 26th 2015, 4:41pm

Kusay Birliği

Dunya dısındakı kım yaa

Monday, January 26th 2015, 4:25pm

KUSAY hakkımızda

Herkezi burada görmekden mutlu olurum.bırakalım bu yabancı sevdasını özumuze donelım.Siz Turkler Yabancı Yanında olmassanız O bırlıkden bısey olmaz.gelın bırlık olalım

Friday, January 16th 2015, 10:11am

Kalioras VS Frankensstein == Fınal Round 3/3 Kali Win

Quoted from "Sokak Bebesi" Quoted from "TheFrankeinsstein" Tabi siz oturdugunuz yerden izlerken sıkıcı gelir vs hiç hareket yok aksiyon yok ama gelinde bize sorun bakalım o vs yi atarken aksiyonu sizin icin ayri olabilir ama izleyici icin pekte iyi degil arada yine 2 3 adim atmissiniz yoksa tamam bir festival filmi tadinda olmus Ugur ben sabit durayım 3 skıl vurabılıyom sen goremıyosun lakın vurdugum skıllerı zorlu bi mucadele oldu kazanacagıma kesın gozu ıle bakmısdım zaten.ozanın ws lerı bu s...

Wednesday, January 14th 2015, 11:33am

KUSAY birliği tutulma 6.bos

Tebrıkler Kusayın Aslanları..

Monday, January 12th 2015, 4:21pm

Quoted from "TheFrankeinsstein" Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arada ayasofyadaki samimi dost...

Monday, January 12th 2015, 4:07am

Eskı adı Eskıyaaa kesdıkden sonra degıstırdıgı nıckı Frankensstein olan arkadasımı tekrar dövdüğümün mutluluğunu sızınle paylasmak ısterım. Bundan sonra gayet dostane bır arkadslıkımızın olacagına emınım.bükemedıgın bileği öpeceksin. Bu senınle olan son savasım.sende ıyı oyuncusun bende senı tebrık ederım.Frenki sende 61 k gs var bende 58 k en yakın zamanda sınıf degıstırme ümidiyle kendine ıyı bak Benim kadim arena düsmanım dısardaki Dostum.BU SON OLDU !! Ayrıca 13 taslı DOPEY ın fantazılerınıd...

Friday, January 2nd 2015, 11:16am

Leon geri dönüyor :)

Oyun ıcınde 120 k goldu herturlu kasarsın.ama bu ıtem basma ve esans gıbı harcamalarına yetmeyebılır.kristal olarak aylık 1-2 k krıstal alırsan emın ol oyundan cok zewk alısın.baslıkda gordugum kadarı ıle cok ıddaalısın.emınım oyunda senden cok soz edılecek.Tekrar Hos Geldın Leon

Friday, January 2nd 2015, 11:08am

Geri dönüş

Hangı bırlıkde oldugunuda belırtseydın baslıkda cok ıyı olurdu. senın gıbı eskı oyuncuları gormek cok guzel.Hos Geldın

Friday, December 12th 2014, 2:47pm

KUSAY birliği

Birlikden kuvvet doğar.item için adamda satmadık başkası için kendımızıde satmadık. Biz insana değer verırız.oyundan ve bırlıkımden cok memnunum.ıns daha güzel olacak.Tesekkurler KUSAY KALIORAS