You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Thursday, April 2nd 2015, 9:56am

Author: yettipbitti

Pet

gerçekten biri buna cevap verebilir mi

Thursday, April 2nd 2015, 9:49am

Paganlar Defansları Hk

PAGAN GÜÇLÜ BİR SINIF PETİNİZ VAR DOĞA KRALLIĞINIZDA VAR İMZA GİBİ ŞİFALI İKSİRDE VEREBİLİYONUZ DAHA NE VERELİM SİZEBİR DE DOĞA YARDIMIDA VAR ARTIK BU YARIŞMADAN PETİDE ALINCA 3-4 PAGAN BİRLEŞİRSE ORDU GİBİ GELİRSİNİZ ÜZERİMİZE DAYANIKLILIĞINIZ TABİ DÜŞÜK OLUCAK O KADAR ŞİFALI İKSİRİNİZ VAR

Tuesday, March 31st 2015, 5:51pm

Rehber yarışmasının ödülü=pet

Arkadaşlar bu pet ne işe yarıycak normal savaşan bir pet mi olucak yoksa ganimet toplayan bir pet mi olucak biri cevap verebilir mi?

Monday, March 30th 2015, 10:12am

Paganlar Defansları Hk

zamanında tapınak şövalyesiydim artık çok ezik olduğundan oyunu bıraktım. Sonra tekrar başladım oyy ne güçlendirmüşler bizü. Çırağım arenada 2 kişiyi 2 lwl onlardan azken onları kesti artık yeni havalara uçtum

Monday, March 30th 2015, 9:53am

[PMB] PVP Dps Paladin Talent Qranqmaster

gerçekten Herkezin oynaması lazım bu sınıfı

Monday, March 30th 2015, 9:50am

[PMB] Tapinak Şovalyesi Baradyuslu Tank Talent

Karakter: Baradyuslu Sınıf: Kanyalı Şovalye Birlik: Kaderin efendileri Rol: Lider/Tank Merhaba arkadaşlar ben Baradyuslu bir şovalyeyim öncelikle size özelliklerimizden bahseticem ve neden seçtiğimi NEDEN TAPINAK ŞOVALEYSİ: Tapınak şövalyesi gerçekten güçlü bir sınıftır. Ben hatırlıyorum ozaman 35 lwl'ken yanımda bir arkadaşım vardı dps idi. Bende tankdım 35lwl'lik mavi bossu kesme görevimiz vardı kimse bize yardım etmiyodu. Bizde deneyelim dedik. Başardık oda ben ÇAĞRI yeteneği ile onu kendime ...

Sunday, March 29th 2015, 10:32pm

kanka

Kanka sen biliyon istersen ben kendi çarımdan yapıyım 25 lwl'lik var ya hani istediğin resimleri söyle bende alırım