You are not logged in.

Search results

Search results 1-14 of 14.

Thursday, March 7th 2019, 8:39am

Author: Diesellava

Koleksiyoncu Sürümlerini artık Kristal ile satın alabilirsiniz - 05/03/2019

Çok güzel ama şunuda eklemek isterim, 2k lık koleksiyon sürünümü alıyoruz,içinde kostum yok, ticket atıyoruz diyorlarki sınır sayıda kostum varmış. Sımdı sormazlarmı ınsana nerden bıleyım sınırlı sayıda seyini ne sacma bi şey bu ya... belirt dicem ama onu nasıl yapıcaksınız bilemedim. yazık valla 2k kristal heba oldu.. geride veremionuz. İşinize gelmez sizin

Friday, October 28th 2016, 10:25am

7.02 bu hafta bakımla birlikte Donmalar

Selamlar öncelikle,Baslıkta belırtigim gibi pvp olsun veya oyun içi gezmelerde 1-3 sec arası donmalar meydana geliyor,pc'le alakalı bısey degil, cunku benimle birlikte oyun ici arkadaslarımda'da bu gibi sorun var. Ve Bir yerden bir yere ısınlanmalarda 15-20 sec beklıyor, bir onceki hafta diyelim 2 sec yı almıyor acaba oyun turkce yama(veya patch 130 mb bısey ındırdık) ondan kaynaklımı bi yardımcı olup veya cvp verirseniz sevinirim.

Thursday, April 23rd 2015, 11:48am

[PMB]Argonn 6.0 Kırık Zincirler Mistik rehberi [1st]

Çok hoş olmuş bu etkinlik çok iyi oldu enkarnelerime talent zorluğu çekmiyorum şuan en çokta mistik ve karabüyücü talentine ihtiyacım vardı teşekkürler Argonn...

Thursday, April 23rd 2015, 9:12am

[PMB] PVP Büyücülük rehberi Lucyan

Başarılar dilerim emeğine eline sağlık

Wednesday, April 22nd 2015, 8:29am

[PMB] Ultimatefc - Ozan Rehberi

Elinize sağlık güzel hazırlamışsınız .

Friday, April 17th 2015, 8:05am

hemen 65 level olma tomarı

6 adet 5.seviye rune taşı diyor yani 5 5 5/5 5 5 atack ve defans taşları anladığım kadarıyla

Tuesday, March 31st 2015, 11:39pm

[PMB] ✪ #1 ✔ 6.0 Kırık Zincirler - Şifacı Rehberi ღ CiLeK εϊз

İnş.canım aslında kimsenin büyücü için birşey hazırlamadığını fark ettim son günü bekliyorlar sanırım

Tuesday, March 31st 2015, 11:33pm

Aslında düşünmüyordum bakma birden esti bugünde elektriklerin azizliği derken statları yarına bıraktım Çok uğraştın ama karşılığını alacağını düşünüyorum canım.

Tuesday, March 31st 2015, 11:27pm

[PMB]Casus-Chakici-Kırık Zincirler

Tebrik ederim başarılar

Tuesday, March 31st 2015, 7:19am

Senin hazırladığını görünce keşke bende erken yapsaydım diye pişman olmadım desem yalan olur tek kelime ile bayıldım canım 1.belli gibi ama yinede nazar olmasın diye susuyorum