You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 48.

Sunday, April 6th 2014, 1:15pm

Author: sacrifice

Hangi ?

Bir yerde sordun cevap verdik konu açmak neden ? Ayrıca sende bir okursan oyuna girişteki açıklamayı. Birine tıkladığında abonman ücreti gibi birşeyden bahsediyor. Paralı oynamak istiyorsan ona girersin. Diğeri ise bedava olan.

Sunday, April 6th 2014, 1:12pm

KADER kARTI

Düşük level olmana gerek yok her zaman kullanabileceğin bir sistem ve arkadaşın belirttiği gibi Kader İşareti'dir ismi Oyunda bu sistemi anlatan bir popup çıkıyor zaten ipucu olarak

Sunday, April 6th 2014, 1:08pm

Parola değiştirme

New Frontier

Sunday, April 6th 2014, 1:05pm

Statlar Hakkında Herşey

Yeni foruma geçildiğinden beri açılmış en faydalı konu. Eline sağlık harika olmuş. Bu konuda bir çok oyuncunun kafası karışmış durumdaydı bu açıklamalarının faydalı olacağını düşünüyorum. Bence de konu sabitlenmeli.

Sunday, April 6th 2014, 12:53pm

Parola değiştirme

Bir sürü insan nasıl değiştirilebileceğini yazmış hiç okumadan konu açıyorsunuz aynı şeyleri okumaktan gına geldi. Bir kere arasan forumda bulacaksın zaten nasıl yapıldığını.

Sunday, April 6th 2014, 12:47pm

Oyuna giremiyorummmmmmm

E-posta adresin olmadan nasıl aktardın hesabını ben onu anlamadım

Sunday, April 6th 2014, 12:44pm

Öğretmen - Öğrenci Sistemindeki Saçmalık

Oyunda sorulan soruya cevap verecek kişi sayısı o kadar az ki bir şeyi sorduğunda cevap alana kadar bin takla atıyorsun. Bu oyunda nefret ettiğim şeylerden biri bu. Forumda bile doğru düzgün cevap alamazken insanlar oyunda ki oyuncudan nasıl alacak anlamadım. Bence bağlanılan client'a göre Öğretmen ataması olsa çok daha mantıklı olur belki bu şekilde insanlar yardımcı olmak isteyen oyuncular ile muhatap olurlar.

Friday, April 4th 2014, 4:23pm

Danas 3 , mükemmelik 3 aktarımdan sonra gelmedi

Mükemmellik alınca fazladan 20 stat vermiyor muydu? Mükemmellik aldığım karakterime 10 stat almadığıma 13 stat verebiliyorum bu neyin kafası ya

Friday, April 4th 2014, 4:16pm

Büyük İddia :D

İyi de bu kadar şeyi nasıl çıkardın benim mesajımdan İyi yapıştırmışsın yazmışın bende evet iyi yapıştırmış hemde gelişine dedim. Kimseyi savunmadım kimseyi suçlamadım. Hele sana hiç bir şey yazmadım Yani senin cümlenin mishu'yu savunur bir cümle olduğunu düşünüyorsan tekrar okumanı tavsiye ederim Açıkçası ben senin kimi savunduğunu anlamadım

Friday, April 4th 2014, 11:11am

Yetenek sıfırlanmıyor.

Bende arkadaşa verdim daha getirmedi ya

Friday, April 4th 2014, 11:10am

Savaş Sancağı

Kimse hatırlamıyor mu

Friday, April 4th 2014, 11:08am

Yetenek sıfırlanmıyor.

Geç fark ettim onu, NPC'de bir sorun var galiba bununla ilgili bir teknik sorun bölümünde konu aç istersen yada portaldan kullanıcı desteği kısmından yazabilirsin

Friday, April 4th 2014, 10:57am

Yetenek sıfırlanmıyor.

Bence oyun içerisinde bir kaç kişiye danış yada ölüm suyu yada her neyse çantanda olduğundan emin ol. Edit: Çantanda olması ile alakası yok durumun pardon

Friday, April 4th 2014, 10:52am

Gunner

Keyfine göre çok büyük bir kayıp olmaz senin için. Diğer karakterine para harcadıysan ondan devam edebilirsin bence. Gunner içinde yüksek lvl durumları hakkında kimsenin net bir bilgisi yok sanırım. Forumda bir kişi savunmasının düşük olduğunu yazmış. Gunner ile ilgili daha fazla bilgisi olan biri paylaşabilir yorumlarını. Ama bana kalırsa şuandaki karakterin ile devam et

Thursday, April 3rd 2014, 10:30pm

Savaş Sancağı

Uzun zamandır oynamadığım için sancak ile ilgili ayrıntıları unuttum. Bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Thursday, April 3rd 2014, 7:29pm

Hesap transferi rehberi

Şifreniz hesabı transfer ederken my.com için yazdığınız şifre ve aynı yere yazdığınız mail adresini kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Thursday, April 3rd 2014, 7:24pm

Hesap transferi rehberi

Kullanıcı adı yerine mail adresi yazıyosun tek farklı olan o

Thursday, April 3rd 2014, 7:20pm

I've been cheated by the game. - Oyun Tarafından Dolandırıldım.

Hangi aşamadasın kardeşim onuda belirtirsen ona göre yardımcı olmaya çalışalım. Oyun kuruldu mu? Hesabını transfer ettin mi?

Thursday, April 3rd 2014, 6:55pm

I've been cheated by the game. - Oyun Tarafından Dolandırıldım.

Nasıl anlamak istiyorsan öyle demek... 10 larca sebep? Bende forumdayım arkadaşım insanların yazdıklarını okuyorum. Görüyoruz kaç çeşit sorun olduğunu. 10 tane sebep say bana... Adam kullanıcı adı yerine mail adresi yazılacağını dahi okumamış giremiyorum diyor. Çok büyük bir sorun evet. Okusaydı forumu bu soruna cevap yazanları dikkate alsaydı. Senin saydığın 10larca diye büyüttüğün sebepten bir tanesi eksilecekti. Oyunun kurulum ve güncelleme sırasında benimde başıma sorun geldi ben burada ne y...

Thursday, April 3rd 2014, 6:42pm

Düzgün bi indirme linki

Portalda var daha düzgünü nasıl olacak ?