You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 170.

Yesterday, 6:45pm

Author: quentana

Yeni arkadaşlar için

arkadaşlar taş basmak eskisi kadar zor değil çok ciddi indirimli etkinlikleri beklemeniz yeterlidir birde itemler nedir gold nasıl kasılır dikkat edilmesı gereken bazı püf noktalar nedir biraz forumu kurcalayın hepsinden elimden geldiğince bahsettim. bu hediye olayını kacırmayın hatta arkadaşlarınız bile char acsın bıraksın belki ilerde oynamak ısterse hediyeli charı olmuş olur saygılar iyi oyunlar

Yesterday, 3:00pm

Eski Oyuncularin Suçu Nedir?

bence başarılı bir düşünce bu hediyeler hatta yeni başlayan arkadaşlar için gec kalınmış bir düşünceydi bu 2. gelişi. karakteriniz cook ıyı degılse 0dan acmazın daha guzel olur hediyeler güzel ve çok. eski arkadaşlar zaten warpta eski oyuncuların rutbe ve taşlarına göre warp hediyesi yolluyorlar bu da spoiler olsun saygılar ıyı oyunlar. hatta ricam bu sistemde kalıcı olması. eski oyunculara kıyak olarakta beyaz yesil mavi mahfazaların dropları 3 4 katına cıkarsa cümbür cemaat mutlu olunur

Sunday, March 10th 2019, 3:48pm

Şifacı pvp talent yardım

hayır açıklamaları okursanız görürsünüz diyor ki " Bu etkinin mevcut şifa oranı mevcut faktörden bağımsız şifası %50 arttırılır" üstüne aşırı defansıf oyamak ıstersenız oradan da devam eder kalkanın şifa boostunu açarsınız. Talentte hic bir sıkıntı yoktur arkadaşlar ezbere değil okuyarak anlaya anlaya talent kısmını yapmanızı tavsiye ederim saygılar.

Friday, March 8th 2019, 6:53pm

Şifacı pvp talent yardım

https://alloder.pro/calc-tr#p$egosfj1h04…47o80g::13ydj3: bu bir deneyin isterseniz

Thursday, March 7th 2019, 6:57pm

Şifacı pvp talent yardım

çok yanlış olmuş o talent size idareten bi talent atayım pvp işgal mi istersiniz destek pvp mi?

Thursday, March 7th 2019, 3:45pm

Koleksiyoncu Sürümlerini artık Kristal ile satın alabilirsiniz - 05/03/2019

herhangi bir ibare vermediler ise paranızı ya geri iade etmeleri lazım ya da kostümü gödermeleri lazım çünkü yasal olarak vaad edilenden farklı olarak istemediğiniz bir şeyi kimse size satamaz.

Monday, March 4th 2019, 6:57am

Simyacılık-Uçucu Flojiston

kalite kalite havanlar mevcut havanınız lvl e göre düşük kalmış olabilir 1 üst versiyonunu alınız. iksiri kaynatma kısmında yukarıda semboller goreceksınız mevcut dizilime uygun sembollü çiçekleri kullanmanız lazım ve o kombinasyonu sağlamanız lazım. birde böyle deneyiniz

Friday, March 1st 2019, 8:58am

bazı sorunlu görevler.

arkadaşlar vahiy adasında kaldıysanız ve görev bul sekmesi bile görev bulmuyorsa tıkandıysanız draknoid adasına gidiniz ve cantanızda borozan gibi bir şey var onu kullanın çıkan draknoid gorev verecektir. ne görev kitapçığında yazıyor ne de oto örev bul gösteriyor. ashee teph e 2. kere gittiğimizde tapınağa 35 lvl iken grup görevi için. tenses tapınagında eger görunmez npc çıkmıyorsa görev ertesi güne kaldı demektır geçmiş olsun

Thursday, February 28th 2019, 9:23am

Pre-Patch: Nadir Evcil Hayvanlar

"Nezeb Kapıcısı" "Yaskerin Sadıcı"

Wednesday, February 20th 2019, 8:17pm

Meslek tavsiyeleri ve fikirleri

bence çok komik oyuna maddi zararı olmayacak insanların mesaisinide alacak eğlendirecek bir durum olabilir bu tarz meslekler

Wednesday, February 20th 2019, 1:59pm

Meslek tavsiyeleri ve fikirleri

merhaba arkadaşlar pve ye yönelik bir de vakit geçirmeye yönelik oyuna meslekler getirilebilir diye düşünüyürum bir kaç fikrimi sizlerle paylaşayım 1.si hırsızlık: arkadaşlar bu hırsızlık mesleği için tum npclere bi ufak tefek 10altın 5 altın keseleri eklenir oyuncularada 15 20 gold hırsızımız nekadar becerikliyse o oranda bir yuzde ile mesela 80 lvl hırsızlıga%50 yakalanmama gibi npc ve kişilerden gold çalabilsin eger şansız ize 10 sanıyeligine duşman etkisi alsın herkes dalabilsin ) (alrihatta...

Friday, February 15th 2019, 1:41pm

imparatorluk mu? ittifak mı?

arkadaşlar biliyorsunuz oyun 2 tarafın mücadelesi üzerine oluşan bir senaryo ile gelişmekteir peki bu seçimi neye göre yapmalıyız biraz bahsedelim tabiki imparatorluk oyuncusu olarak imparatorlugu öveceğim biraz kasvetli haritaları mevcut olsa da ırk olarak ponçik görünümlerden uzak ve savaşa uygun agresif ırklar mevcut örneğin orklar birde yardımlaşma çok var özellikle yeni oyunculara yardım eden bır cok yeni birlik kuruldu bölge mesajı birlik arıyorum dersenız hemen sıze mesaj atarlar zaten. b...

Sunday, February 3rd 2019, 12:13am

Savaş alanlarına sınıf sınırlandırması getirilmeli

sınıf olarak değil faktör olarak mesela bir raid sırasına girdiginizde genelde 2. tank faktörlü kişiyi almaz önerimde bu bağlamda çunku 1 aydır sureklı rastgele savaşları ıstıla eden bi tank ordusu var 1 2 tane tank savaşlarda guzel taktiksel savaşları dogurabılıyor hatta çekişmeyi arttırıyor ama tank sayısı 4 5 6 oldu mu savaş etkinligi ezıyet oluyor yine dıyorum kısılerın kendı tercıhıdır ama savaş kalitesini ve akıcılıgını da yerlebir etmeyelım degıl mı.

Saturday, February 2nd 2019, 9:54pm

Savaş alanlarına sınıf sınırlandırması getirilmeli

arkadaşlar savaşlarda bir tank istilası mevcut ve yerli yabancı bundan ciddi rahatsızlıkların olduğunu şiddetle belirtmek istiyorum. başta olur ya herkesın kendı tercihi diye düşünürken bu işin artarak çoğalması can sıkıcı hal almaya başladı. Allods un tek etkinligi olan rastgele savaşları elbirliğiyle maffetmeden ki burada yönetime seslenıyorum savaşlarda tank kotası olması en mantıklı 1 takıma 1 tanktan fazla gelmemesi gibi önlem alınması. Artık millet sunu soyluyor savaslara giriyormusunuz co...

Friday, February 1st 2019, 2:17pm

Çuvaldızı biraz kendımize batıralım.

arakdaşlar Yönetimınle alakalı ya da bazı oyundan beklentılerımızı konuşuyoruz birazda kendı hatalarımıza değineyim istedim bu konu hakkında konuşalım tartışalım düşüncelerimizi fikirlerimizi paylaşalım. oyunun fazlaca oyuncu kaybetmesının nedenlerınden bırkacını oyuncu etkenlı olanlarından aklıma gelenlerınden bahsedıcem. 1. küfür: arkadaşlar oyunda bazı kendını bılmez adamların ınsanlara küfür etmesi (bu kışilerin piskolojık yardım alması gerekıyor bence) ınsanlar bu tarz oyunları stress atmak...

Thursday, January 31st 2019, 12:08am

F2P de oynayan kişiler neden Hala P2P oynamıyolar anlamış değilim.

oyuncu sayısı fena degil çokta değil ama tabi daha kalabalık olması gerekiyor tabi. bunun için bir iki önerilerimiz oyuncu olarak oluyor fikir olaraktan

Sunday, January 27th 2019, 10:04pm

Pvp etkinliklerine zulüm olan tanklardan yılmak

Callargasta rastlaştık 6 kişi zor bela kesebıldık heheh tabi ki isteyen istediğini oynar asla karışma gibi algılanmasın ama tankların sayısı savaşta 2 3 oldu mu aşırı zevksız oluyor yine tanklar bastı rastgeleyi bende tank charla geliyim bari full tank olalım vallahi oyunda bi etkınlık savaş var toplam 7 tane tank var şuan valla ticket atıcam bu ne arkadaş ya savaşamayalım da tam olsun

Sunday, January 27th 2019, 9:59pm

Rahip şifacı pve ve statlar

arkadaslar buıldimiz şöyle https://alloder.pro/calc-tr#p$fgps0f1h00031g1j000000s0s000000000g106sfs0o000001u24fcavu84trqgv::13ydj3: fanatizm dolduruyruz ışık zerresı vuran skılımız onu vurmak için doldukca cılgınlıkla atıyruz daha cok zarar versın diye. ama bunuta tekil hedeflerde 3 ve üzei dusman varsa sadece zıncırlı ısık atıyruz. statlarımızda 350 400 arası çifte saldırı 100 meleke 180 civarı vahşet 100 kritik şans gerisi metanet arkadaaslar. koruma statları 400 kana susama 250 konsantrasyon g...

Saturday, January 26th 2019, 11:27pm

Etkinlikler geri gelir mi?

merhabalar arkadaşlar yine ben arkadaşlar eskıden oyunda mod arkadaşlar etkinlikler yapardı saklanırdı ki ben hic bulamazdım o ayrı sonra bi goruntu alırlardı burası neresı diye ufakta ödullerı vardı 300 500 kristal yine o tarz etkinlikleri özleyen varmı ya da bu tarz olabilirli kafasında mantık dahilinde etkınlık olan var mı benim şöyle bir fikrim var mesela moderator bey herhangi bir harıtadan kendıne bir hedef seçmeli ve dunya chatten örneğin: x kişisini 5 dakıkada ölduren 100k gold ödul x ki...

Friday, January 25th 2019, 9:00pm

Yeni başlayanlara karakter geliştirme tiyoları

bak bu hakkaten güzel tiyo arkadaşlar yukarıda yazan çok guzel gold kazancı elde edersınız