You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 20.

Thursday, May 28th 2015, 10:28pm

Author: dsartanyas

Reenkarnasyon

Beyler şimdi reen çarının coşkusu %33 azalıyor ya bu 65 levele kadar böyle devam mı edicek?

Thursday, May 28th 2015, 10:23am

İngilizce?

Beyler sol altta adamlar lfm s4 bilmem ne yazıyorlar da ben çoğunu anlamıyorum yardım edecek var mı? healer şifacı lfm dps tank zaten tank s4 ve s5 tam bilmiyorum s5 zor s4 kolay olan galiba s4 zümrüt sektörü neyse karışık işler işte. Birisi bana izah edebilir mi?

Thursday, May 28th 2015, 10:21am

Class seçimi

Beyler bu soru benim de kafamı kurcalıyor. Bugün 10. gündeyim reen açıcam inş. Kafamda karabüyücü var ata karakter de büyücü ama ne açsam zihnimde tam netleştirebilmiş değilim. Karabüyücü yenilendi felan toplu mob kesebiliyor ws de de en çok zarar veren sınıf ama bi paladin gibi karizmatik durmuyor, paladin de tank hiç ölmüyor neredeyse, rahat kasılıyor bir nevi yanlız kurt. Paladin karabüyücü arasında kaldım ne açsam bilemiyorum az yardım edin

Monday, May 25th 2015, 3:03pm

Ululuk

Beyler 320 amblem toplamak yerine daha kolay bir yol yok mu? 6 tane topladım ömrümden ömür gitti 1 amblem demek 10 test demek.

Saturday, May 23rd 2015, 7:29pm

Para kasma

eyv

Saturday, May 23rd 2015, 6:12pm

Sınır ve Parlayan Ada

L ye basıp sol alttaki dedektif merceği midir nedir ona basıp bi bulamaya çalışsan ( Aslında 65 levelim benim de vahiy adasında bir görevim kalmış oyun hatası olabilir.)

Saturday, May 23rd 2015, 6:09pm

Para kasma

ee? Ben de bunu söyledim zaten benim sorum bunlardan kaçar gold geliyor? element krallığından 3750 mesela diğerlerinden kaç?

Saturday, May 23rd 2015, 2:26pm

Para kasma

Arkadaşlar 2 tane sorum var. Birincisi nerede farm yapmalıyım (65 levelde). 2. si ise tika rika, goblinbol, element krallığı ve diriliş amblemiyle... alınan altın kartı mıdır nedir hani açık yeşil bir kağıt var ya bunların en avantajlısı hangisi? Şimdiden sağolun.

Wednesday, May 20th 2015, 2:33pm

Reenkarne görevleri

sıkıntı eşyalarda değil ölüm suyuna verek param yok talent pvp talent ilk günü pve talentle yaptım keserim ben bunları dedim kanlı felan atmak için pvp talente geçtim, geçmez olaydım kesemiyorum Karabüyücü açıcam zaten sıktı büyücü can calması çok az ah şu 10 gün bir geçse

Wednesday, May 20th 2015, 2:24pm

Reenkarne görevleri

Beyler Test yolunda uyanış diye bir görev var ya bu görevde ki taktik ne 3 görevde kaldım 4 e geçmek için hep aynı görevi veriyor bende yetişemiyorum bırakıyorum 1.5m hasar verdikten sonra canavar bana tek atıo zaten taktiği var mı astral canavarlara yetişemiyorum?

Saturday, May 16th 2015, 7:31am

Astral Akademi

Beyler Şu Alikasır Soldinay' dan eskiden astral adaya gitmek istediğimde basıyordum 10dk felan bekleyince hemen bir adaya düşüyordum şimdi de denedim Astralın ortasında bir yerde kaldım. Artık adaya gitmek için usturlap mı kullanmam lazım? Tek tek dolaşıcak mıyım yoksa? Ne yapıcam? Bununla ilgili forumda konu da bulamadım. Şimdiden Teşekkürler..

Sunday, May 10th 2015, 12:43am

Pvp Oynanış!

Arkadaşlar Büyücüyle ilgili çok fazla rehber var ancak 2015 de çekilmiş 1 tane pvp videosu bulamadım link verebilecek var mı? (65 level altı kabul değil!)

Thursday, May 7th 2015, 10:42am

Sunucu Bakımı

Beyler sunucu bakımı ne zamana kadar sürücek, ben resmi sayfada giremiyorum https://tr.allods.com/news/maintenances/…ahmin-et-070515 buraya girdiğimde sayfa bembeyaz olup kalıyor. Saat kaçta biter bilen var mı?

Monday, May 4th 2015, 7:09pm

Taş Taşıma

İlk defa görev yaptığım için sevinmiyorum. Bütün haritalar bitmiş. Sadece Umoyra kalmış. Dediğim mob da umoyra ve grup olarak da gidemediğimiz bir mob. NE yapsam bilemiyorum. Bu arada bu kupon kaç para?

Monday, May 4th 2015, 6:47pm

Taş Taşıma

Arkadaşlar benim 55 level bir büyücüm var. Uzun zamandır da oyunu oynamıyorum. Oyuna yeniden başlıyım dedim. Brolin arkadaşımızın Tapınak Şövalyesi rehberini okudum (kendisini tebrik ediyorum çok güzel bir rehber hazırlamış.) ve oyuna Tapınak Şövalyesi olarak dönmeye karak verdim. İyi hoş da benim büyücüde ki Taşlar ne olucak? Reenkarne dışında başka bir sınıfa nasıl geçiricem? Bunu bana söylerseniz çok sevinirim. Artı olarak şimdi benim turuncu mor vs. astral itemler var oyun 65 level olunca be...

Wednesday, June 11th 2014, 5:09pm

Dönsem mi?

kaç tl ye denk gelio

Wednesday, June 11th 2014, 5:01pm

Dönsem mi?

d5 hala pahalı mı la

Wednesday, June 11th 2014, 4:58pm

Dönsem mi?

777 555 yetmio mu dps ye

Wednesday, June 11th 2014, 2:11pm

Dönsem mi?

? bu mudur yani players senin gibiyse hala aynıdır oyun

Wednesday, June 11th 2014, 1:27pm

Dönsem mi?

Beyler ben 2, 2.5 yıl önce allods oynuyodum sonra bütün arkadaşlar bıraktık bi ALLAH' ın kulu da yoktu oyunda bi biz gececi tayfa vardı sonra 51 level 55 olmuştu o ara girdim ondan sonra oyun gene bok oldu şimdi durum nasıl oyuna dönsem mi? hesap aktarımı felan olmuş benim talent de gitti ne yapsam bi öneri verir misin?