You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 168.

Wednesday, October 24th 2018, 12:21pm

Author: Jinn

New server name competition!

Manolia AshLeeY - New Frontier

Tuesday, August 7th 2018, 11:28pm

Shopa gelen eski kutsal silahlar

Ben de 8.0 civarında biraz ara vermiştim ve o patchin koleksiyoncu sürümünü almak istiyorum ama öyle bir şey mümkün değil.

Monday, August 6th 2018, 4:01am

Shopa gelen eski kutsal silahlar

Geri bildirim oluşturulacak denmiş zaten. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam %99 ihtimalle Ruslarda da aynı şekilde sadece P2P sunucusuna gelmişti bu satın alım sekmesi.

Monday, July 23rd 2018, 10:04pm

ünvan fikri ve yemek

RPG kısmına ben de katılıyorum. Yemek sistemine hala karşıyım ((: Umarım RPG yönünde yeni şeyler gelir. 10'lu patchlere geçeceğiz yakında yani neden olmasın ki.

Monday, July 23rd 2018, 9:46pm

Sumaranka'nın Dönüşü: 2018

Savaşlar menüsünde (Ctrl + M) çeşitli kısmından katılabilirsiniz. Amaç ise kısaca çeşitli savaş binekleriyle bu konunun ilk mesajında görülen yaratığı öldürmektir. Eğer Sıçan'ı zamanında öldürebilirseniz, belli miktar da "Bronz Madalya" kazanırsınız. Bu Bronz Madalyalar ile herhangi bir organizatörden Sumaranka ödüllerini alabilirsiniz.

Monday, July 23rd 2018, 2:55pm

Destek

Modumuzun ve benim de daha önce belirttiğim gibi hafta sonu ticketlara cevap verilmiyor.

Monday, July 23rd 2018, 1:32am

ünvan fikri ve yemek

Ünvan kısmı mantıklı ve yapılabilir bence ve güzel de olurdu. Ancak açlıktan ölme hem oyun yapısına uygun değil, hem de pek gerekli değil gibi. Ama evet, oyuna genel olarak biraz daha RPG'ye yönelik ögelerin eklenmesi güzel olabilir katılıyorum.

Monday, July 23rd 2018, 1:28am

Yeni başlayanlar için sihirli taş basarken faydalanılacak etkinlikler

Yeni başlayan arkadaşlar için yararlı güzel bir konu, teşekkürler. (:

Sunday, July 22nd 2018, 4:41pm

koleksiyon sürümü

Hayır, hemen gelmesi gerekiyordu.

Sunday, July 22nd 2018, 4:26pm

koleksiyon sürümü

Hafta sonu olduğu için ticketlara bakılmıyor. Eğer destek ekibinden birisi sizinle iletişime geçip ticket numaranızı istemez ise, yarın gün içerisinde ticketınıza cevap verilir ve sorununuz hallolur diye düşünüyorum.

Sunday, July 22nd 2018, 4:05pm

koleksiyon sürümü

Hangi sürümü aldınız? Bu ikisinden birisi ise bunlar ön sipariş sürümleri. 9.1 güncellemesi ile birlikte yollanacak. Eğer farklı bir sürüm ise sanırım genel bir sorun var, bir kaç kişi daha aldığını ama gelmediğini söylüyordu. Ticket atarsanız en kısa sürede yardımcı olurlar.

Sunday, July 22nd 2018, 2:51pm

9.0.1 «Yükselme» Güncellemesi Koleksiyoncu Sürümleri Ön Siparişi!

"Kumandan'ın Anahtarlığı" paketin üzerindeki motorumsu binek oluyor. Yani bunun Bu resimdeki rengi

Sunday, July 22nd 2018, 2:47pm

Kara Büyücü ya da İblis Bilimci

Ayrıca YouTube'da Rusların videolarından veya Rusların forumundan sınıfınızın buildlerini bulabilirsiniz.

Sunday, July 22nd 2018, 2:41pm

9.0.1 «Yükselme» Güncellemesi Koleksiyoncu Sürümleri Ön Siparişi!

Evet değişecek. Nelerin değişeceğini Quentana'nın BU konusundan az biraz anlayabilirsin. (Rusça bilmediğimiz için çeviri kullanılmış bu yüzden hafif sıkıntılar var)