You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 33.

Today, 7:08pm

Author: xxxbeoghxxx

Merhaba ben 2012

Merhabalar, 2012 'den hepinize selam getirdim. Pagan karakterim vardı o zamanlar son seviye 59'du ve Dps canavarıydım. Oyuna geri döndüm anladığım kadarıyla Şifaci DPS pagan Healler olmuş Paganın Son durumu nedir ? 59 olduğum için seviye atlama gerekiyor. Görevleri takip ederken önerdiğiniz bir taktik yol vs var mı ? Pve için nasıl bir talent uygulamam gerekiyor. 2012 de tek kombo'da kritikle Boss ve half bossları teklerdim. Şuan Karakter bana ben karaktere bakıyorum. Buna bırakıp Enkarna herahn...

Saturday, April 12th 2014, 4:10pm

Merhaba

sınıf ne ?

Thursday, April 10th 2014, 8:31am

Simysacı (Yüksek Simya Sanatı)

herhangi bir iskelet hayalet vs olur. karanlık adadakide oluuuur nezebdeki iskeletlerde

Wednesday, April 9th 2014, 5:53pm

şüpheli uçuş

dayanıklılık potu hayır duası ve yemek ile tekrar deneyeyim

Wednesday, April 9th 2014, 5:42pm

Addon Paylaşın

bunlardan biri mi istediğin

Wednesday, April 9th 2014, 2:41pm

şüpheli uçuş

merhabalar umoyladan gök kuleye balıkla ucarken çıkan iblisleri öldürmemiz gerekiyor. seri bi şekilde sürekli Z Z Z Z Z yapsam bile illaki bi kaç damage alıyosun velhasıl benim hp yetmiyor. iblisler mi çok güçlü ben mi çok güçsüzüm. 4. tekrarım bu.

Wednesday, April 9th 2014, 1:02pm

Bug var

koş farm a koş

Wednesday, April 9th 2014, 1:00pm

Takım Görevleri Hakkında

yeni sistemde vermiyo diye duydum ben

Tuesday, April 8th 2014, 9:58pm

Addon Paylaşın

bunu diyorsun zannediyorum. bi dene çalışmazsa günceline bakayım. ekleme : bundan da bahsediyo olabilirsin.

Tuesday, April 8th 2014, 8:14pm

Addon Paylaşın

sniper dışında hepsi işe yara addonslar. sniperın yeri değişmiyo ekranı kapatıyor yada ben beceremedim. dediğim gibi güncel addons bunlar. otomatik satış yapma dışında hepsi aktif AddonsTools kurmayı unutmayın. tavsiyem AddonsTools AOandLocker -------------------------Skilleri sabitliyor AOChatExtension---------------------gelişmiş karakter seçenekleri AoUMeter------------------------------DPS HEAL ve DEF ölçer CuEx----------------------------------- Güncel kristal kuru (isteyen olursa türkçeleş...

Tuesday, April 8th 2014, 8:07pm

item ve goldu nasıl kasıyoruz ?

mor meslek itemiyle mavi ata item arasında çok fark var mı ?

Tuesday, April 8th 2014, 7:57pm

Takım Görevleri Hakkında

gizem görevi değiller. iler ki zamanlar da fantezi yaparsın kendi arkadaş gurubunla

Tuesday, April 8th 2014, 7:55pm

Addon Paylaşın

5.0 addon açıklamalarınıda güzelce yazmış arkadaş. ingilizce yetmiyorsa gugıl amcaya sor.

Tuesday, April 8th 2014, 7:46pm

Sandıklar

Quoted from "Screeamy" Bu sandıktan nadir nesne itemi çıkmıyor diye biliyorum levelin için mavi sandık veriyor diye biliyorum ama yinede sizin terciğiniz sandıklar bitince 7 tütsü veriyor diye hatırlıyorum eskiden. o sandıktan görmeyeli 1,5 sene oldu

Tuesday, April 8th 2014, 7:44pm

Böyle saçma oyun hatasımı olur

çeviri ekibiyle bira içmek istiyorum. davetlimsiniz.

Tuesday, April 8th 2014, 7:42pm

Addon Paylaşın

formun ecnevi kısmında paylaşmıştı birisi bulursam atayım sana. ben ordakilerle güncelledim. otomatik dandik item satma dışında hepsi çalışıyor.

Tuesday, April 8th 2014, 7:38pm

item ve goldu nasıl kasıyoruz ?

yeşilden maviye 14 amalgam 7k gold mu harcıyoruz ?

Tuesday, April 8th 2014, 7:36pm

Skill ve ruby puanları

çünkü yetenek ağacıgını baştan oluşturmaları gerekir yönetimin yoksa bazı karakterler fazladan 6 yetenek puanı ile aşırı derece güçlenirler (5 lv da bir 2 yetenek puanı gelir.) uğraşır düzenleme yaparlarsa -ki şuan zor bug ve çeviri hatası dolu oyun- ileride ölümsuyu hayat suyu dağıtır bakın bi hatayı düzelttik ne kadar güzel derler.

Tuesday, April 8th 2014, 7:30pm

Yücelik Amblemlerinde Sorun Varmi?

onur takıp etmek zor. bir yerde dünya gizemin eksik olduğundan açılmamış olabilir. hesap defteri yaskerin aşagı ilerken solda duran iki tipten biri. gerçi "son lv" dediğine göre 60 sin ve tüm mapleri gezebiliyorsan eksik görev yoktur.

Tuesday, April 8th 2014, 8:45am

Görev Hatası

yukarı şehirde ortada bi yer var. orada geçidi gıdıklayıp gök kuleye çıkıyorsun.