You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Thursday, December 3rd 2015, 4:20pm

Author: celocan1995

Oyun Farm yapmayı kısıtlar oldu.

Quoted from "KenanReyiz" Quoted from "celocan1995" Bu oyuna yeni kullanıcı çekilmek isteniliyor ama nedense oyunda zevk alınan her şey kısıtlanıyor. Ben bu oyuna para yatırmıyorum ve para yatırmadan oynanmıyor. Para kasarak bir şeyler yapmaya ne zaman çalışsak anında bir kısıtlama geliyor. Neden sadece Türk oyuncular hedef alınıyor? İlla bu oyuna para mı yatırmamız gerekiyor yabancılar gibi? Artık bu işe bir dur denmeli. Oyuna davet ettiğim tüm arkadaşlarım hemen oyunu bıraktı. Sebebi bu oyun ç...

Thursday, December 3rd 2015, 4:05pm

Oyun Farm yapmayı kısıtlar oldu.

Bu oyuna yeni kullanıcı çekilmek isteniliyor ama nedense oyunda zevk alınan her şey kısıtlanıyor. Ben bu oyuna para yatırmıyorum ve para yatırmadan oynanmıyor. Para kasarak bir şeyler yapmaya ne zaman çalışsak anında bir kısıtlama geliyor. Neden sadece Türk oyuncular hedef alınıyor? İlla bu oyuna para mı yatırmamız gerekiyor yabancılar gibi? Artık bu işe bir dur denmeli. Oyuna davet ettiğim tüm arkadaşlarım hemen oyunu bıraktı. Sebebi bu oyun çok pahalı para kasılmıyor diye.

Sunday, August 31st 2014, 4:30pm

Yardımmm

Beyler pagan çar açtım ama tallent yok yardım ederseniz sevinirim

Sunday, August 31st 2014, 1:41pm

Talent

Beyler pagan talenti arıyorum yardımcı olur musunuz?

Sunday, August 31st 2014, 12:58pm

Talent

What talent would you please give warden

Sunday, August 31st 2014, 12:55pm

Talent

Pouvez-vous aider Tribaliste talent, je suis à la recherche

Friday, April 11th 2014, 11:18am

Savaşçı Tallent'im Olmuş mu?

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!333.2..…E!szimwun/CZYQE Beyler tallenti yaptım bakar mısınız olmuş mu?