You are not logged in.

Search results

Search results 1-17 of 17.

Tuesday, January 13th 2015, 11:23pm

Author: TheFrankeinsstein

bu talenti kullanmalımıyım

Quoted from "hdlgnc1234" bu talent farm yapmak için degil zaten bence gelişim eksigi var ama kötü bir talent degil kötü bi talent degilmi su talentte fugla minör ne işe yarar bana biri acıklayabilirmi ? yada solonun hiç bir gelişimini vermeden ozan oynanırmı ? arkadasım benden sana tavsiye eger kendin yaptıysan bişey demiyorum ama baska biri yapıp bu talentle oyna dediyse o adamla derhal arkadaslıgı kes

Tuesday, January 13th 2015, 9:28pm

Kalioras VS Frankensstein == Fınal Round 3/3 Kali Win

Tabi siz oturdugunuz yerden izlerken sıkıcı gelir vs hiç hareket yok aksiyon yok ama gelinde bize sorun bakalım o vs yi atarken aksiyonu

Tuesday, January 13th 2015, 6:34pm

Ayasofya ws dolunay dominyon savaşı 2 :)

Çokmu çok oluyoruz yalnız müzikler için videoyu düzenleyen arkadasları tebrik ediyorum

Monday, January 12th 2015, 11:03pm

Quoted from "DeepOfEnemy" Quoted from "TheFrankeinsstein" Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arad...

Monday, January 12th 2015, 8:39pm

Quoted from "WhackyWhacker" elinize sağlık pvp içinde çok sıkıcı yaw 3 tuşla 5 dk pvp yapmışsınız. evet ozan böyle bi sınıf ama az hareket renk katsanız daha iyi olurmuş kazananada kaybedenede tebrikler... eğlendiyseniz sıkıntı yok işte biraz renk katmaya calışıp akustiği bırakınca yatıyosun öyle bişey mümkün degil yani

Monday, January 12th 2015, 5:31pm

Quoted from "Santino" Quoted from "TheFrankeinsstein" Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arada ay...

Monday, January 12th 2015, 4:11pm

Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arada ayasofyadaki samimi dostlarımada sorabilirsin ben zaten 1...

Sunday, January 11th 2015, 2:12pm

AYASOFYA Birliği Nova Baskını

Quoted from "TheFrankeinsstein" Quoted from "celebi42" Quoted from "TheFrankeinsstein" Quoted from "celebi42" Böyle etkinlikler güzel.Biz Türk'lerden başka da burda pvpden gram anlayan adam yok.Türkçe bir birlik adıyla yolunuza devam etmenizi cidden takdir ediyorum,karşı taraftaki tüm "karakterli" Türkleri bir araya getirirsiniz umarım. Baskına gelince,belki bizde iade-i ziyaret yaparız,belli mi olur her zaman bekliyoruz dancing zaten serverlar birleşmeden önce bu tarz baskınlar (ki benim en fa...

Sunday, January 11th 2015, 2:05pm

Quoted from "celebi42" Böyle etkinlikler güzel.Biz Türk'lerden başka da burda pvpden gram anlayan adam yok.Türkçe bir birlik adıyla yolunuza devam etmenizi cidden takdir ediyorum,karşı taraftaki tüm "karakterli" Türkleri bir araya getirirsiniz umarım. Baskına gelince,belki bizde iade-i ziyaret yaparız,belli mi olur her zaman bekliyoruz dancing zaten serverlar birleşmeden önce bu tarz baskınlar (ki benim en fazla keyif aldıgım pvp tarzıdır) ittifak tarafındanda imparatorluk tarafındanda sıklıkla...

Sunday, January 11th 2015, 10:19am

Quoted from "DeepOfEnemy" Quoted from "TheFrankeinsstein" Quoted from "DeepOfEnemy" Video güzel olmuş bu müzikle geldiğinizi bileydim hiç direnmezdim seni gemide teketek kaldıgımızda neyin gazıyla kestiğimi sanıyosun İkinizi birden kesemememin nedeni demek oydu Agıt talentle gelmeminde büyük etkisi var tabi en büyük kozu metanet ve kanasusamayla ayakta kalmak olan bi karakterin elinden bunu alırsan demekki 4 e 1 vs atıp ayakta kalana bu karakter teke tekte de cok rahat inebiliyormuş

Thursday, January 8th 2015, 4:32pm

Quoted from "DeepOfEnemy" Video güzel olmuş bu müzikle geldiğinizi bileydim hiç direnmezdim seni gemide teketek kaldıgımızda neyin gazıyla kestiğimi sanıyosun

Friday, January 2nd 2015, 8:15pm

Allods dur Daha yeni Başladık

Tuesday, December 23rd 2014, 5:13pm

Ayasofya ws Dolunay Domnyon savası

tebrikler güzel bi pvp olmuş bizim kazanmamışda ayrı bi sevindirici etken tabi

Saturday, November 15th 2014, 7:45pm

Kalioras vs Frankensstein

bende bundan bahsediyorum işte eger teke tek vs atacaksan besli akor cok işe yarar ama kanl vahşide yani oyunun geneline hitap edecek pvp talentinde yer alamaz kompozisyonda besli akorda

Saturday, November 15th 2014, 7:26pm

spıkey diye bi charım vardı ben oyunu bıraktım ezik bi okçum var su aralar öylesine arada girip takılıyorum arada foruma bakıyorum öyle videolar falan koyuyosunuz seyretmek keyifli oluyo burda zaten ben senin frank ı kesmene bişi demiyorum kesmişsin ama hep akustik duvar kullanmıssın bunu yapmadan kesemessinde zaten muhtemelen dedim bide kompozisyon acıp acmadıgını bilmiyorum sadece cok kullanışlı bi skıl olmadıgı için ozanda o yüzden ondan örnek verdim...Bu oyundaki iyi ozanlar (şahsi görüşüm 1...

Saturday, November 15th 2014, 5:49pm

musallat bende biliyorum besli akorun solonun zararını yükselttiğini biliyorumda o senin soloyu yükseltsin diye kullandıgın besli akorun seni enerji sıkıntısına soktugunda ne yapacaksın ? S ende bu oyunda kalbu üstü ozanlardan birisin söylesene kaç talentinde kompozisyon ya da besli akor actın ?? bide kalioras haklısın ozan skılleriyle oynuyosun ama ozanda akustik duvardan baska skıllerde var bi kontrol etmeni isterim skıll agacını

Saturday, November 15th 2014, 1:03pm

sürekli akustik duvar basıp kıll alınca ozan oldum zannetmeyin akustik duvar illaki kullanılır cok kullanışlı bi skılldir ama iyide be kardeşim adamla 1 dk vs atmışsanız 40 saniyesi akustik duvar basmışsın onun 1 yada 2 kez bastıgını gördüm böyle vs atılmaz biraz playerlıgınız konussun akustik duvarınız degil he bide pmlerden sonra belliki sadece tek targetta iş görecek talent yapıp cıkmışsın adamın karsısına yoksa besli akor pvp talentte kullanıacak bi skıll degil tebrik edrim frank kesilmiş am...