You are not logged in.

Search results

Search results 1-14 of 14.

Sunday, January 28th 2018, 12:34pm

Author: UsERrr

joke

guess very much people get ban for nothing they dont but from anothers. i see in game peopls they dont blocked and they buyed from anothers. i talked with so much mods . i sey the nicknames but they dont banned the people. i buy from mycome onley on all my accounts. realy mistake what allods du and i dont know why they lie. i think a people what dont know maindance make miistake.... 100% we get all accounts back i play 7 years and i have nevar buy from anothers alltimes mycome. i nevar turst mor...

Sunday, January 28th 2018, 10:31am

Random Hesap Blokesi

calismalar bugun devam edecekmi pazartsi mi hala bekliyoruz cok az türk aciliyor neden

Saturday, January 27th 2018, 11:16am

örnek

bitane abim vardi aylik 50tl limit koyup kendine 50 tl alip açan onun bile hesabi bloke yemiş . simdi bana hic kimse bu olayin gerçek olduğuna inandıramaz o kişi nesne satin almaz direk muhafazayla acar ne cikarsa okadarini kullanir. yok üçüncü kişilerden almismis yok su yok bu o adama yüzde yüz emin olduğum için ve kendime ben nesne almam acar kullanirim. kacak krstale de isim olmaz . neden mooseye dava acmadimi mycome davati kazanip alanlarin listesi herzaman verilmiyormu. ee bunlar aci gerçeğ...

Saturday, January 27th 2018, 11:05am

Random Hesap Blokesi

DOGRU DİYORSUN ZEHİRR KAREKTER ALANLAR İLK ACİLAN HESAPLAR

Saturday, January 27th 2018, 11:00am

komik

ARKADASLAR OLAYİ ÖZETLEYELİM DİYOLARKİ 3 KİSİ VAKASİ YANİ KACAK KİRİSTAL .. PEKİ O KİSİYİ BULMAK YERİNE YÜZLERCE MASUM İNSANİ BANLADİNİZ. O KİSİLER OYUNDAMİ HALA .. ? EVET OYUNDA İLGİNC OLAN SABRİMİZİ ZORLAYANDA BU HAK EDENE ATMADİNİZ YANİ. SİMDİ BEKLİYELİM PAZARTESİ HATA CUMAYİ BULUR BUNU SİMDİDEN SÖYLEYİM. EDİNDİGİMİZ BİLGİLERİ ANLATAYİM. GÜNCELLEMEDE HATA OLUSMUS. YANİ SİSTEM OTOMATİK VEYA ACEMİ BİR CALİSANİN KURBANİ OLMUSUZ. PEKİ DÜZELTEBİLECEK BİRİ VARMİ BU HATAYİ.. EVET VAR TEK 1 KİSİ BU O...

Saturday, January 27th 2018, 10:46am

cuma

onlara illetin her saat her gün oyuncu kayibi

Saturday, January 27th 2018, 10:42am

witzig

LEUTE SO VİELE MENSCHEN WURDEN ZU UNRECHT BLOKİERT. KEİN VERTRAUEN MEHR AUF DAS SPİEL İCH SEHE ES NİCHT EİN DAS İCH BİS MONTAG ODER FREİTAG NOCH WARTE. ALLE DİE KONTAKTE HABEN MİT GUTEN MODS WURDNE ENTBLKİERT.. ALLE DİE VON MYCOME KAUFEN BLOKİERT ALLE DİE MOOSE KAUFEN SİND ENTBLOKİERT TOLL ECHT. DİE SOLLEN KEİN WOCHENENDE MACHEN UND MAL SCHON WEİTER ARBEİTEN..JEDE STUNDE DİE WİR WARTEN İST VERLORRENER SPİELER. SEHR VİELE SUCHEN SCHON NACH NEUEN SPİELEN.

Saturday, January 27th 2018, 10:33am

open the banns

ALLODS ONLİNE TEAM O MYCOME TEAM WE DONT WİLL WAİT MONDAY GO AND WORK TO OPEN THE BANNS

Saturday, January 27th 2018, 10:20am

Random Hesap Blokesi

saat kac oldu yanit yok... cumartesi pazar blokeler kaldirilacakmi

Saturday, January 27th 2018, 12:42am

sacmalik

aksam gelip bizlerden sonra tiket atanlar acildi. emin ol 1 tane tiket atim

Saturday, January 27th 2018, 12:40am

sacmalik

neyse bekleyip göreceğiz ama.. bunun telafsizi için biraz daha yönetim calisin kaderin tebessümünü karsilarinda çocuk yok

Saturday, January 27th 2018, 12:35am

sacmalik

SEHİR EFSANESİ ÖYLEMİ PEKİ BÜHÜN AKSAMA KADAR Bİ COGU TAMAMLANDİMİ.KADERİN TEBESÜMÜ KİMİN UMRUNDA SİZCE BUNUN TELAFİSİ KADERİN TEBESÜMÜ OLAMAZ. İLK GUN SAAT 5 E KADAR BANLAR ACİLDİ BUGUN 1 KİSİ ACİLDİ. HAFTA SONU ACİLACAKMİ SENCE. PAZARTESİNİ KALDİGİNİ BEN ZATEN BİLİYORDUM. HA PAZARTESİ BASKA BİR MAZERET OLMASA.

Saturday, January 27th 2018, 12:16am

sacmalik

HA BİRDE DİYORSUNUZ YA İNCELENİYOR. İNCELENSE ACİLMAMASİ GEREKENLER ACİLMAZDİ.. KİSADA OYUNDU TAMİR EDEBİLEN 1 TANE ADAM VAR O ADAMİN BOS ZAMANİNİ BEKLEDİMİZİ BİLİYORUZ. BANİ BASKA KİMSE ACAMİYORMUS O ADAM DİSİNDA. YANİ YOK İNCELENİYOR BARİ DEMEYİN BUGUN GÜYA AKSAMA KADAR TAMAMLANACAKTİ KİMLER ACİLDİ 1 KİSİ HARİCİ

Saturday, January 27th 2018, 12:10am

adaletsizlik

hâksiz yere atilan banlar boşuna bekliyoruz. modlara yakin çevrenin bani ilk gün acilirken masum ama asla mooseden alisveris yapmayan insanlar beklemek zorunda elbet açılacak banlar ama kim bilir kac güne atilar . oyuna güvenimiz cok ciddi sarsildi.mycom dan alip cezaya maruz kaliyorsak bu oyunun bir ayibi ve en kisa zamanda temizlenmesi gerekir . her gecen gün oyunu bırakmak isteyen dolu insan var.inanin o yasakli sisteden alisveris yapan okadar hesap ban bile yemedi. yani kendi hatalarinin veb...