You are not logged in.

Search results

Search results 1-18 of 18.

Monday, October 27th 2014, 7:18pm

Author: Waaagh

About MoS Title "Fix"

Thx for u didn't give Turkish and Italian community's old perma titles. That was a really good fix.

Wednesday, October 15th 2014, 1:40am

Mausoleum of Sparks: Official Reset Poll

Do you wanna make it with right way? Firstly , give our 4.0 titles by comparing all players' waves, make a new ranking and change EU/NA players' titles according the new ranking. After that, delete wrong titles that you gave. Then, we can give "yes" vote. If u won't give our old titles, there won't be changing anything. You will not providing justice. And Pirini, We've never used "BUG"...

Wednesday, October 8th 2014, 2:36pm

Eğitimde lag var..

Geçen gün aynısı bana da oldu, karşı golem uzun bir süre duvar içinde durdu. Sadece ben değil, benim takımımdaki herkes ona vuramıyordu. Bir süre sonra düzeldi ama oyunun gidişatını etkileyen bir durum.

Monday, October 6th 2014, 3:44pm

Önemli: Arap topluluğu ile birleşme!

Quoted from "Mythrellas" Kim çıkardı şu full 13 taşlılar hurafesini bilmiyorum ama yok öyle bir şey. Ben sordum arap serverından birine, maksimum 10 tanedir 13 taşlı oyuncu dedi. Çoğunluğu 7-11 seviye taşa sahipmiş. Valla ben birinden duyduğumu söyledim doğru olmayabilir.13 taşı olan çok oyuncu olmasa bile asıl önemli olan ve benim merak ettiğim şey, arap sunucusunun bize kıyasla ne kadar maliyetli olduğudur.

Saturday, October 4th 2014, 10:51am

Önemli: Arap topluluğu ile birleşme!

13 taş ordusu geliyor diyolar hem de çok ucuz bir maliyetle yapılmış 13 taşlar... birleşme yeni haksızlıkları , orantısızlıkları beraberinde getirecek gibi duruyor, hadi hayırlısı.

Saturday, August 9th 2014, 8:07pm

Paganlar...

Paganın petini kesmek istediğinizden emin misiniz? Kesince %80 atağının düştüğünü mü sanıyorsunuz? Kesin de misliyle buff alsın kendine pagan değişen bişey olmuyor hatta neredeyse %80 düşüyor dediğiniz oranda artıyor büyü güçleri ve şifaları. Bide savaşçının paganı yakalama konusuna değinirsek olay yakalamakta değil dayanabilmekte Yakalamak sorun olmuyor ama o paganın hasar yansıtma yeteneğini açması ve aynı zamanda zırhının da artması savaşçıyı komple devre dışı bırakmaya yetiyor. Ha diyelim zo...

Sunday, August 3rd 2014, 5:52pm

Resimde gördüğünüz bu şahısın oyundaki tek amacı milleti "trollemek"

Quoted from "Discotech" Quoted from "WasLey" Sizde aftereffect bizdede (Edit diye bi gereksiz adam takımında türk gördümü kendi kalesine gol atamayacagı için rakibe pas atıyor, destegen bişey yapacagını sanmıyorum bunlar için böyle yerlere girmeme gibi bi ceza getirilse iyi olur. Tartışırken kırıcı olmamaya dikkat edelim oyuncuların ismini yazarak lütfen. Bu tür kişilerin yaptıkları yanına mı kalıyor? Bu tür eylemler için herhangi bir ceza var mı? Bunlar hakkında bilgi verebilr misiniz?

Sunday, August 3rd 2014, 1:19pm

Resimde gördüğünüz bu şahısın oyundaki tek amacı milleti "trollemek"

Başlıkta belirttiğim gibi sürekli aptallık yapan, kendi kalesine gol atan, arenalarda düelloları bozan, karakteri beş para etmezin teki Aftereffect. Goblinbolda aynı takıma düştük bununla, 4 - 0 rakibi çok rahat bir şekilde yenerken birden kendi kalesine gol ve rakibe pas atmaya başladı ve 5 - 10 gibi bir skorla yenildik boşu boşuna. Ben bu gereksiz insanı desteğe şikayet etsem bu yine ortalıkta dolanacak bunun adam akıllı bir cezası yok mu?

Saturday, August 2nd 2014, 10:04am

arkadaşlar meclis hukmu danas,refraktor

Meclis hükmü, savunma karakteristiklerine ek puan dağıtmayı sağlıyor. Danas sayfaları, ekstra gelişim aşamaları veriyor. Refraktör, 60 seviye olduğunda astral'deki bosslardan düşürdüğün kutuları açıp geliştirici nesne almana yarıyor. Kutuları açmak için gereken refraktör kaliteleri, gittiğin sektörlere ve adaları hangi zorlukta bitirdiğine göre değişiyor. Eğer gerekenden düşük seviyede bir refraktörle kutuyu açarsan daha az nesne geliştirici alırsın. Kutuların üstünde neyle açman gerektiğin yaza...

Tuesday, July 22nd 2014, 8:46am

Soru ve Cevap Köşesi

Son bir sorum var. Size göre sorun olmayan, bize göre sorun ve haksızlık barındıran ünvan konusunu, bizim anlattıklarımız doğrultusunda gerekli yerlere iletecek misiniz? Yoksa sadece kendinize göre doğru olanları mı iletiyorsunuz? Ticket atabilirsiniz diyeceksiniz, hissediyorum fakat bu konu ticket ile çözülebilecek bir konu değil. Sizin, türk oyuncuların problemlerini iletmeniz daha etkili.

Tuesday, July 22nd 2014, 8:37am

Soru ve Cevap Köşesi

peki öyle diyorsan öyle olsun.

Tuesday, July 22nd 2014, 8:27am

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "Discotech" Çelişkide kaldıysanız destek sistemine ticket atarak detaylı bilgi alabilirsiniz bizim bu konuda yapacağımız birşey yok sadece problemlerinizi ve sorunlarınızı yetkili departmana iletebiliriz sadece malesef. İyi Oyunlar. Zaten bu sorunun sebeplerini ve çözüm yollarını, sizinde belirttiğiniz gibi gereken yerlere iletebilceğinizi umaraktan yazdım. Bunları yazmaya başlamama neden olan da sizin bana göre, bu sorun hakkındaki yanlış açıklamalarınızdı. Bu arada çelişkide olan ...

Tuesday, July 22nd 2014, 7:49am

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "Discotech" Quoted from "Mythrellas" Ağzına, eline koluna sağlık. Güzel açıklamışsın. Ben üşenmiştim. Ayrıca yapılan yani silinmeye çalışılan yeni sezon ünvanlardan ve postalardan da anlıyoruz ki, silineceği söylenen kalıcı değil geçici ünvanlarmış. Moderatörümüz de karıştırmış sanırım. Daha 60 lvl patchi yani 5.0 geleli birkaç ay olmuşken, daha full turuncu itemini yapamamışken insanlar, Türklerde ünvanlar var. Yabancılar hırs yaptı, mor itemle mozole girmeye, parti toplamaya kalkı...

Monday, July 21st 2014, 7:51am

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "Discotech" Quoted from "Mythrellas" Kalıcı ünvanlar hakkında, Haftalarca geriden başladık. Kayıp bir sürü anahtarımız var. Nadir nesne fiyatları bizim bütçemize göre değil, eu ve na bütçesine göre. Sihirli taş basmak yalan olmuşken, her ne kadar kristal parça gold olarak hesaplandığında aynı olsa da altın tozu yüzünden taş basma maliyeti fırlamış durumda. TR'de iken kendi imkan ve koşullarımızla alınan ünvanları silip bu dengesizlikte diğerlerine karşı bizi ünvan mücadelesine mi so...

Friday, July 11th 2014, 4:26pm

Eğitim Kampi

180 - 180 seri seri geliyor ödüller, sen beceremiyorsun demek ki. Gayette eğlenceli hele ki vahşi çiftlik ile kıyaslarsan.

Tuesday, June 3rd 2014, 1:54pm

5.0.2 ve 6.0 Ön Bilgi

Quoted from "brolin59" Eylül!!! O zaman haybeye uğraşmayak :-) nasılsa bunlarıda çöpe atacaz. Hepsine harcayacağımız goldla dünya taş basılır :-) 51 seviye itemlerini 2 büyük patchte kullanıldığımız gibi büyük ihtimalle 60 seviye itemlerini de kullanmaya devam edeceğiz. Öyle birşey yapmayı düşünmezler zaten bu seferki itemlerin maliyeti çok daha fazla.

Sunday, April 20th 2014, 7:00pm

Oyuna girişte hata

http://i.hizliresim.com/glAL90.png Resimin sağ tarafında gözüken hataları 2 gündür alıyorum fakat bu oyuna girmeme engel olmuyordu. Evete ard arda basıp geçiyordum. Bugün Soldaki Update sistem hatasını aldım ve artık oyuna giriş yapamıyorum. Oyunu kapatıp açtım ve artık bu hatayı almaya başladım. Hiçbir değişiklik yapmadığım halde. Bu hatanın nedeni nedir? Birde My.com GAMES portalını indirip ordan oyunu başlatmayı denedim , bu seferde oyun açılırken Application data hatası veriyor. Savaşıda kaç...