You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Saturday, April 5th 2014, 8:12pm

Author: melekkkkkk

Oyuna giremiyorummmmmmm

esas kullanıcı adımı kullanarak oyuna kabul edildim fakat e_mail adresimi hatırlayamadığımdan dolayı oyuna girişte e_posta adresini yazamadım ve böylece oyuna girememiş oldume_mail adresi olmadan oyuna nasıl girebilirim bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşımız var mı,ne yapmam gerekiyor?Ata charım o adresin içinde bu yüzden benim için çok önemli emeklerim boşa gitmemeli Lütfen bana bir yardım eder misiniz Teşekkürler

Saturday, April 5th 2014, 5:57pm

e_mail

e_mail adresimi hatırlayamıyorum ve bu yüzdende oyuna giremiyorum .e_mail adresi olmadan oyuna nasıl girebilirim bilen varsa yardım edebilir mi?Ata charım o adreste bulunuyor benim için çok önemli lütfen yardımınızı bekliyorum teşekkürler......

Saturday, April 5th 2014, 5:46pm

e_posta

e_mail adresimi hatırlayamıyorum .e_posta olmadan oyuna nasıl girebilirim bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?Ata charım o adreste

Saturday, April 5th 2014, 4:03pm

e_mail adresi olmadan oyuna nasıl girilir

ata charım o adreste bulunuyor ve ben e_mail adresimi unuttuğum için oyuna giremiyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ne yapmalıyım

Saturday, April 5th 2014, 3:33pm

Eski Launcherdan Oyuna Girmek [Çözüm]

e_mail adresimi unuttum ne yapmam gerekiyor ata charım o adreste bulunuyor e_mail olmadan oyuna nasıl girebilirim ne yapmam gerekiyor

Saturday, April 5th 2014, 9:04am

önceki hesabımla oyuna giremiyorum

önceki hesabımın e_mail adresini unuttum daha doğrusu bu adresi bana kuzenim almış ve o da 3 yıl önce aldığı hesabı hatırlayamıyor ve ben şuan oyuna giremiyorum e_mail adresi olmadan nasıl girebilirim ?Emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum 3 tane 55 level charım o adresin içinde,lütfen bana bu konuda yardım ediniz.Teşekkürler........

Saturday, April 5th 2014, 7:19am

oyuna girmemde bana yardımcı olur musunuz

oyuna girerken istenilen i_mail adresimi unuttum. 3 yıl önce kuzenimin bana verdiği bu i_posta adresini hatırlayamıyorum ve oyun adresimde bulunan 55 level charlarımı şu an oyuna giremediğim için oynayamıyorum .Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ? Emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum ve oyunumu çok seviyorum.