You are not logged in.

Search results

Search results 1-8 of 8.

Thursday, August 13th 2015, 12:39pm

Author: Larenceas

Rusya Server'ına Geçiş

Arkadaşlar durum şöyle Allods benim çok sevdiğim bir oyun fakat bir türlü tam ilerleyemiyorum . Hem oyunun F2P gözükmesine rağmen oyunun açıl gerçek yüzü olan P2W ' yi gördükten sonra pek heveste kalmıyor insanda . Ben oyunu bayadır oynuyorum . Ama bu uzun süre zarfında sonuç ne 0 . İşte her yeni başlangıcım da bir şey aklımı çeliyor ve her ne nedenden dolayıysa karakterimi siliyorum . İlerledin ilerledin sonuç nereye kadar karşına bir P2Wci çıkageliyor . Basmış parayı basmış parayı . Hayır yanl...

Saturday, June 6th 2015, 10:30am

Allods Steam'e Ne Zaman Eklenicek ?

Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere '' Allods Online '' oyunu Steam Greenlight'a kabul edildi . Bunun sevinci bir yandan ; benim merak ettiğim bir konu var . Benim sorum Allods Online ne zaman Steam'e eklenecek ve serverler de bir değişiklik olacağı üzerine .

Sunday, May 31st 2015, 12:03am

Orkların Açıklamasında Hata Var

Oyunun sitesi yeni düzenlemesi üzerinden ırkların açıklamalarını okurken Orklar da bir yazım hatasında rastladım : Tarih onlara çok iyi davranmamasına rağmen olması gerekirken ; Tarih onlara çok iyi davranmanasına rağmen olmuş . Fotoğraf ekleyemedim . Çünkü boyutu büyükmüş . Size de söylediğim cümleyi okursanız görebilirsiniz . Gereği sen de Discotech

Sunday, May 3rd 2015, 9:29am

Rus Serveri

Quoted from "deadangel123" ben bişeyi merak ediyorum sen o rus serverinde nasıl oynadın.ben indirmiştim karakter yaratma yerindeki isim yerine isim yazıyom bir türlü olmuyo klavye dilini değiştirdim bilgisayarın kalsörlerine fln rusça yazıyosun ama oyuna yazılmıyo sen nasıl yaptın onu Ben ismimi yazarken çeviri kullanıyordum kendim yazmam gerektiğinde bilgisayarımda rusça klavye program vardı onu kullanıyordum

Sunday, May 3rd 2015, 8:57am

Rus Serveri

Arkadaşlar hepiniz Rus Serveri'ni biliyorsunuzdur. Ben Tanrıların Oyunu güncellemesinde Rus Serveri'ne başladım . Rus Serveri çok öncelikli oyunu yapımcısı Mail.ru olduğu için yenilikler Ruslara daha önce geliyor. En basit örnekle belki bazılarınız biliyordur yakın zamanda Priden ırkına Şifacı ve Tapınak Savaşçısı eklenecek fakat bunlar Rus Serveri'nde 1 aydır var + Rus Serveri,nde Pridenlerde Mistik sınıfıda açık . Bizde akıncı hediye ediyorlar onlarda piyango var belki bu serverdede vardır yen...

Saturday, April 25th 2015, 6:42pm

Sınıf Seçimime Bir Türlü Karar Veremiyorum

Benimde içimden şifacı geçiyor ama hani 3 ' e ayrılıyor . Mesela melee dps oynatacağım diyorum kasması zahmetli çift elli silah bulana kadar çok zahmet çekiyorsun veya şifacı cancı açsam damage atamıyorum ilk açacağım karakter olduğu içinde reenkarnasyon da yok özellikte yok . Normal ışık dps yapsam o da sıkıcı oluyor ondan

Saturday, April 25th 2015, 5:32pm

Sınıf Seçimime Bir Türlü Karar Veremiyorum

Arkadaşlar her gün durup kendi kendime tamam şimdi asıl hesabımı seçmeliyim diyorum ama bir türlü sınıfa başlayamıyorum yardım edin. Ama kesinlikle İmparatorluk tarafında açacağım