You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 54.

Thursday, September 24th 2015, 2:42pm

Author: .ılDeLaiNlı.

e-postamı nasıl değiştiririm

başlıktada belirttiğim gibi şimdu bu hesaba kayıtlı e postayı kullanmıyorum daah doğrusu şifresini unuttum acaba orjinal e postama nasıl taşırım bu hesabımı yani aktarım nasıl yapıcam hiç bir lik felanda göremedim lütfen yardım edin

Thursday, September 24th 2015, 2:39pm

ininal card sorunu

35 € Yükleme dene lakin 35€ bildiğim kadarınca 120tl küsür bişi sen kartında 150tl tut ondan sonra 35€ yükle bu arada konuyu hortlattım galiba

Thursday, September 24th 2015, 2:23pm

Allods Online il ilgili hayalleriniz/istekleriniz

İstek: Kostüm Etkinlikleri Detay: Önceki Mayo etkinlikleri gibi ama daha farklı siz haftada bir veya ayda bir böyle bir etkinlik yapıcaksınız biz oyuncular aklımızdaki kostümleri şapkaları vb. şeyleri çizicez hangisi daha iyi ve iş görürse o oyuna mayoları koyduğunuz gibi eklenecek veya oyunculardan oynadıkları karakterlere ayit bir kostüm tasarlamasını isteyin mesela mistik için mistik bir kostüm karabüyücü için kötü bir kostüm pagan için ormancı kostümü gibi bişiler bu verilen tasarımlardan he...

Thursday, September 24th 2015, 1:16pm

Hayırlı Bayramlar

herkez bayramda biz çalışıyoz hağla baksana yüzüme gözüme morarmış şişmiş uykusuzluktan ay kıyamam ben banaaa yazık bana yaa HERKEZİN BAYRAMANI KUTLARIM ÖZELLİKLE BENİM MİSTİK ÖĞRETMENİM OLAN ÖMER ABİMİN BAYRAMI KUTLU OLSUN KESTİĞİNİZ KURBANLAR HAYRA VESİL OLSUN (CANİLER )

Thursday, September 24th 2015, 12:39pm

E-pin paypal enpara ininal ???

merhaba arkadaşlar ben geçenlerde bi konu görmüştüm ininal kart ile kristal alımı yapılıyor diye kartımı sipariş ettim ama internette biraz araştırma yaptım enpara daha avantajlı geldi şimdi asıl sorum şu enpara kartı almayı dşünüyorum ama yaşım 16 acaba bilen birisi varsa enpara için yaş sınırı varmı söyleyebilir mi birde şu ininal kartı nasıl kullanılır sipariş ettim pzt si (28 inde gelicek bayram sebebebiyle ertelenmiş) bunu kullanan kişiler beni biraz bilgilendirebilirmi şimdiden teşekkürler...

Saturday, September 19th 2015, 8:01am

Kara Büyücü mü Okçu mu ?

Quoted from "WasLey" Pagan LÜTFEN SAÇMA SAÇMA KONUŞMAYINIZ 34 LV E KADAR OKÇU KASMIŞ 60 LV BİR PAGAN BİLMEDİĞİ BİR KARAKTERİ OYNICAK SAÇMALAMAYIN LÜTFEN!!!! Kardeşim sen en iyisi okçuya kullan çünkü ona alışmıssın ama istersen başka bir klas ı 30 lv akadar kas ondan sonra karar ver

Friday, September 4th 2015, 7:19pm

Yanlışlıkla görevi sildim.

O zaman görev buldan görev çıkarsa demekkili sarı ünlemli görev ama çıkmazsa boşverin sorun deyil

Friday, September 4th 2015, 1:59am

[PMB] 6.0 Kırıkzincirler Casus Rehberi (TheJanJan)

Özür dilerim ama galiba ipin ucunu kaçırdım su PMB ne zaman bitiyor ben bitti diye rehber hazirlamiyordumda yoksa bitmedi de benim mi haberim yok yoksa hala devam mi ediyor

Thursday, September 3rd 2015, 10:32pm

Yanlışlıkla görevi sildim.

Merhabalar... Eğer aldığınız görev Sarı ve Ünlem işaretliyse mutlaka görev bul seçeneğinden bulursunuz ama gri ve Ünlem işaretliyse görev buldan bulamazsınız birde şu var zaten dünya gizemleri göreviyse kesin bulursunuz. Bulamazsanız allodswiki sitesinden görevler sekmesinde görevi arayabilir görevi kimin verdiğini öğrenirsiniz. Öğrendikten sonra görevi veren kişinin haritada aynı Yöntem ile bulabilirsiniz iyi günler

Sunday, August 30th 2015, 9:05pm

[6.0.1] Tercüme Hataları

kırmızı elips imsi şeklin içine aldım göründüğü gibi görev listesini dolaşırken gördüm

Sunday, August 30th 2015, 5:21pm

Imp-Ittifak? :d

Quoted from "Noyan" Ahahaha neyse imp candır Delaın sen p2p demi f2p demi oynuyodun oyuna bayadır giremiyorum o yüzden bu aralar oyunda yoktum ancak nerde oynadığımı merak ediyorsan f2p İmparatorlukta lakin galiba başka karakter kurucam mistiğin eski gücü yok onu öğrendim ya ozan yada tamirci kurucam

Friday, August 28th 2015, 3:36pm

Quoted from "bahad2000" impe gidebilirsin tavsiye ederim exp kasma oranı orda %10 daha fazla her yeni oyuncu impe giderse ittifak eski gücüne kavuşacaktır hahaha İttifak zaten güçlü deyilmi biz imparatorluk tarafında sadece isim olarak imparatoruz iş icrâta gelince pısssss

Friday, August 28th 2015, 3:34pm

Oyuna donsemmi

Quoted from "Aranduril" arkadaşın bilgilendirmesine düzeltme yapmak istiyorum aylık 65TL değil aylık 10Euro buda 30tl gibi bir tutar yapar tabi 2 aylık ya da 3 aylık alırsan %20-%30 gibi indirimleride oluuyor.Aylık basacağın taşları hesaplarsan P2P serveri gayet makul görünüyor bende oyuna 2013'te ara vermiştim. 1 hafta oldu oyuna başlayalı Anka birliğindeyim ittifakta ve yardımlaşmaları gayet iyi taş derdim tomar derdim tütsü derdim binek derdim mahfaza derdim olmasın diyorsan gayet makul bir ...

Friday, August 28th 2015, 3:32pm

Oyuna donsemmi

pardon orda ^ 3 olarak görün yazım hatası yapmışım da ama ben 3 aylığı 65 tl olarak biliyordum

Friday, August 28th 2015, 12:48pm

[PMB] Pagan Rehberi 6.0 - PVP / PVE Build /PMB Winner 1st- Camenta

Quoted from "Demonogolist26" Pagan için hangi mesleği uygun görüyorsunuz ? tavsiyem ilk simyacılık sonra ise dericilik çünkü simya ile şifa basma vb. şeyleri artırırsınız dericilikle ise kendinize item yapabilir veya yapıp satabilirsiniz lakin ilk simyacılığı seçmenizi tavsiye ederim

Friday, August 28th 2015, 12:45pm

Artık şöyle boş konuların açılmasından gerçekten gına geldi herkez soruyor İmptemi türk var İtt demi yok yardeşim yok bunu sorana imp dede türk yok itt de türk yok off yeter ama ha oynayın biraz araştırma yapın aynı konulardan açmayın gerçekten ama gerçekten yaniii

Thursday, August 27th 2015, 9:45am

6.0.2: Zaferin Gök gürültüsü - Yeni Allodlar!

Quoted from "Wanzeru" Merhaba Yeni güncellemenin bir diğer güzel yanı da yeni adaların olması olacak anlaşılan. Adaların zorluk dereceleri olması her zaman ayrı bir zevk katar oyuna. Ekip halinde bir şeyler yapmak dahada ayrı bir zevk katar. İyi Forumlar. yanlız şu ekip olayı biraz zor akıncılar olmayınca 1 haritada yaklaşık 15 kişi var bu 15 kişide kendi başının çaresinde grup görevleri yapılmıyor çünkü adam eksikliği var !!!

Thursday, August 27th 2015, 9:43am

Oyuna donsemmi

Oyun gayet güzel 30. seviyeye kadar gayet basit gelebilirsin postadan ve cantadan yaklaşık en az 15 bilgi cildi gelmektedir. Oynanma durumu farkı şöyle değişti 2 adet sunucu geldi F2p P2p F2p de ücrestsiz olarak oynayabilirsin ama P2p de aylık ücret talep etmektedir bo ücret karşılığında nadir nesne tomarlar ve benzeri şeyler tamamen ortadan kalkıp herkez eşit olmaktadır sana tavsiyem oyuna tekrar dönüceksen P2p ye üye olup oynamandır çünkü orda Sihirli taş meseleside yok F2p de sihirli taş bası...

Wednesday, August 26th 2015, 4:47pm

D5 Sistemi Getirilmeli

Quoted from "abuzer48a4" Yönetimden ricam yazdığım bu yazzıyı dikkate alıp incelemesidir. Hepimiz biliyoruz ki d5 sistemi atak arttırmakla birlikte karakterin genel görünümü de baya bir değiştiren sistem. Atak arttırması bir kenara karakterin görünümü benim için ve çoğu oyuncu için çok önemli olabiliyor. D5 sistemi olmadan yani kafalarımızın arkasında ışık simgelerimiz olmadan karakter bana itici geliyor ve beğenmiyorum. Grafiklerine bu kadar önem veren bir oyunun ücretli serverdaki karakterler...