You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Tuesday, August 20th 2019, 12:42pm

Author: Baturapboy

Bu sunucu gelicekmi

https://youtu.be/JxtLhZ-XMpw bu video da ki sunucu bizde varmı veya ne zaman gelicek bilgisi olan varmı uzun zamandır yoktum varsa eğer girişi nasıl yapıcaz bilgi alabilirsem çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Thursday, April 11th 2019, 7:37pm

Sunucuya bağlanma adresleri

Herkese Merhaba benim öğrenci olduğum için yurt da kalıyorum ve güvenli internet kullanıyorlar oyunun sunucularına bağlanırken sunucu bilgisi alınıyor ekranında internetin güvenlik duvarına takıldığı için oyuna bağlanamıyorum bir moderatör arkadaş veya bilgili kişi bana oyunun sunucu adreslerini verebilirmi genel merkezden kontrol ettirilip güvenlik duvarım kaldırılacak

Wednesday, October 4th 2017, 10:04am

Tanışalım Kaynaşalım

Quoted from "Wrath" Bu günler de geçti. orda bi barbie gördüm sanki

Saturday, September 9th 2017, 7:19pm

Beyaz Kaleye Dön Görevi Hata

kolay gelisn müsaitmisiniz

Thursday, September 7th 2017, 10:46pm

beyaz kale

GÖREVE İLK ELİZA RİSİNA BENİ BEYAZ KALEYE YOLLADI FAKAT BEYAZ KALEYE GİTTİKTEN SONRA UNN U KURTARDIKTAN SONRA GEMİYE BİNİCEKKEN GEMİYE BİNEMEDİM VE NEZEBE IŞINLADIM AMA BİR DAHA BEYAZ KALEYE GİDEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SERVERIN İSMİ smugglers paradise

Thursday, April 17th 2014, 1:22pm

Savaşçı Tallent'im Olmuş mu?

Quoted from "dann" Quoted from "Baturapboy" pvp olarak kullanmak istiyosan çok şey kaybedersin verim alamazsın astral dps olarak kullanmak istiyosan 2x i 2 lemen talentden stunları ve emilimi 1 lemeni çnki astralde full dps olucağımız için emilim pek işe yaramaz stunlarda eyer istersen sana dps ve pvp talent ata bilrim Arkadaşım Zindan bossları hariç şu 2 xi insanlara önermeyin ada bosslarında max 4 sn sürüyor etkisi %10 can indirebiliyosun yarayacağı tek yer tepa gibi zindanlardır hadi olmadı ...

Sunday, April 13th 2014, 8:00am

Savaşçi Pve Talent Lütfen

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!323.3..…GQE!kovrltn/CGU astral dps içindir emilimi neden 3 lemedin işte neden stunları açmadın dersen astralde pek gerek duymuyorum onları açacağıma gider dps mi arttırcak faktörleri açarım diyorum o yüzden sende kullanırsan sende fayda görürsün

Sunday, April 13th 2014, 7:54am

Savaşçı Tallent'im Olmuş mu?

pvp olarak kullanmak istiyosan çok şey kaybedersin verim alamazsın astral dps olarak kullanmak istiyosan 2x i 2 lemen talentden stunları ve emilimi 1 lemeni çnki astralde full dps olucağımız için emilim pek işe yaramaz stunlarda eyer istersen sana dps ve pvp talent ata bilrim

Saturday, April 12th 2014, 7:51am

Stagflasyon PVP Savaşçı Talent

aynen öfkeni arttırmanı öneririm eski öfke şimdiki kana susamış oluyor o yüzden dps artar ayrıca enerjy rubylerini açmamışsın açmanı öneririm 2 liyi 2 leyip bol stun istiyosan boğa vuruşunu 2 liye bilirsin