You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 20.

Tuesday, September 6th 2016, 5:32pm

Author: sargonnn

Beyaz Ekran Hata Kodu 2.1

Yardımcı olacak hiç bir görevli yok mu? O kadar para yatırıyoruz kimse iplemesin ne güzel.

Monday, September 5th 2016, 2:48pm

Beyaz Ekran Hata Kodu 2.1

Oyunu açıyorum, beyaz ekran veriyor ve böyle kalıyor önceden oynamıştım sonradan böyle oldu oyunu görev yöneticisinden kapattıktan sonrada hata kodu 2.1 diyor. Bunun bi çözümü yok mu? ne yaptıysam çözemedim yazılımcı olduğum halde Ekran görüntüleri: http://imgim.com/image/allodslaunch.png buda görev listesi: http://imgim.com/image/listt.png

Tuesday, January 19th 2016, 10:23pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "bloodyfighters" Kurtarma görevinde saldıran hayvanları tek tek çekerek kesmeyi dene ve ayılar geldiğinde kendini geriye at bırak npcler saldırsın önce yanlış hatırlamıyorsam 30-45 sn gibi birşey ışığın kapanmasını bekliyorsun o saniye ayakta kalırsan sorun yok görevi geçersin. Öncelikle selamlar, yukarı bakarsanız anlarsınız nasıl geçtiğimi malesef hayvanları " tek tek" çekme gibi bir durum söz konusu değil bir anda saldırıyorlar çıkıpta sende birden "hedef ben miyim tayfun" moduna...

Wednesday, January 13th 2016, 1:49am

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Discotech" Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al. Ayılardan kaçarak görevi yaptım yanımdaki gelen npcler kesmeyi başardı slotları şuan 65 lvl cezalandırıcıyım

Monday, January 11th 2016, 3:45pm

Ses gelmiyor =(

Quoted from "PINK" Quoted from "sargonnn" Quoted from "PINK" Quoted from "Discotech" Oyun sesini ayarlardan kapatıp tekrar çıkış yapsın ve girip tekrar sesi açsın düzelecektir. Dediğinizi denedi ama yine olmamış hala ses yok. Selamlar, oyunu açtıktan sonra ses ayarlarındaki karıştırıcı kısmından oyunu bulup sesini açabilirsiniz. Muhtemelen arkadaşın karıştırıcıdan sesini kapatıp açmayı unutmuştur. Teşekkürler Ancak ses karıştırıcısında oyun gözükmüyormuş. Oyun açıkken denemiş Çok ilginç, Driver...

Monday, January 11th 2016, 12:17am

Ses gelmiyor =(

Quoted from "PINK" Quoted from "Discotech" Oyun sesini ayarlardan kapatıp tekrar çıkış yapsın ve girip tekrar sesi açsın düzelecektir. Dediğinizi denedi ama yine olmamış hala ses yok. Selamlar, oyunu açtıktan sonra ses ayarlarındaki karıştırıcı kısmından oyunu bulup sesini açabilirsiniz. Muhtemelen arkadaşın karıştırıcıdan sesini kapatıp açmayı unutmuştur.

Sunday, January 10th 2016, 10:02pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Discotech" Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al. Talentimden kaynaklandığını düşündüm, güzel bir talent düzdüm hallettim görevi

Friday, January 8th 2016, 3:10pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Discotech" Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al. Quoted from "Discotech" Herşey için sağolun.

Friday, January 8th 2016, 3:08pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Discotech" Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al. Tamam görevide hallettim sağolun ben bosslardan kaçtım yanımda gelen npcler halletti

Friday, January 8th 2016, 2:52pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Discotech" Manasiklet,Yıldırım gibi bineklerin varsa bineklerdende yardım alabilirsin.Yinede geçemiyorsan meslek itemleri satın al veya sen yap. İlginiz için çok teşekkür ederim, ama arkadaşlardan yardım alma gibi bir durum olamaz mı ?

Friday, January 8th 2016, 2:28pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Discotech" Çantada bir nesne olması gerekiyordu sanırım çantanı kontrol et. Bu nesneyle gidiliyor, çok şükür gittim sorunum çözüldü ama şuanda ek olarak bir sorun daha çıktı. Görevde fenerleri yerleştiriyorsun ya ondada ayıları kesemiyorum Görevin adı: ayıları nasıl kesebilirim item durumum pek iyi değil. Ne önerirsiniz?

Friday, January 8th 2016, 2:27am

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "sargonnn" Quoted from "Wanzeru" Ferris tungar kampındaki npc lerden görevlerini tekrar alabilirsin görevin adını biliyorsan eyer sana hangi npc olduğu konusunda daha net yardımcı olabilirim. Yada Ferris Tungar kampında M ye basıp sol sağ üstte bulunan görev bul simgesine basarsan sana hangi görevlerinin olduğunu ve nerede olduğunu gösterecektir. İyi oyunlar.. Nayan npcsinde problem var sanırım. Ferris tungar kampına nasıl gideceğim ? http://imgim.com/image/nayan.png Şimdi benim sor...

Thursday, January 7th 2016, 10:42pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Wanzeru" Ferris tungar kampındaki npc lerden görevlerini tekrar alabilirsin görevin adını biliyorsan eyer sana hangi npc olduğu konusunda daha net yardımcı olabilirim. Yada Ferris Tungar kampında M ye basıp sol sağ üstte bulunan görev bul simgesine basarsan sana hangi görevlerinin olduğunu ve nerede olduğunu gösterecektir. İyi oyunlar.. Nayan npcsinde problem var sanırım. Ferris tungar kampına nasıl gideceğim ? http://imgim.com/image/nayan.png

Thursday, January 7th 2016, 10:37pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Karavul" Quoted from "Karavul" Malesef, bende bundan bahsediyorum npcde problem var sanırım. http://imgim.com/image/nayan.png

Thursday, January 7th 2016, 6:44pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Karavul" İlginiz için çok teşekkür ederim. Keşke destek hizmetleri departmanındaki çalışanlarda sizin gibi seri vede yardımcı olsalar

Thursday, January 7th 2016, 6:37pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Karavul" Selamlar. Öncelikle ışınlanma npc sinden ferris haritasının açık olup olmadığını kontrol ediniz eğer açık değilse; Avilon haritasında bulunan Nayan isimli npcden tekrar ferrise geçebilirsiniz. Selamlar, Açık değil malesef nayan npcsinin koordinatını paylaşabilirmisiniz ? Yani haritada nerede olduğuna dair bir resim ekran görüntüsü gibisinden.

Thursday, January 7th 2016, 6:27pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "WhackyWhacker" görev değil zaten aradığın ferrise gidiş yolu. önce ferrise gidicenki ordan görev alabilesin dimi? onun yoluda avilondan geçiyor... Anlayamadım nayan'a dön olayını, nayan bir haritamı yoksa npc'mi ? Skype varsa senin özelden yazarmısın kullanıcı adını skype'nının ekleyim.

Thursday, January 7th 2016, 6:08pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "WhackyWhacker" avilonda nayana dön. ferrise en başta gittiğin şekilde gidicen yani... Güzel kardeşim görev görünmüyor avilonda dünya gizemi görevine dair hiç birşey yok 60 level'da kalmak istemiyorum

Thursday, January 7th 2016, 5:23pm

Ölümcül buzul / Ferris

Quoted from "Wanzeru" Ferris tungar kampındaki npc lerden görevlerini tekrar alabilirsin görevin adını biliyorsan eyer sana hangi npc olduğu konusunda daha net yardımcı olabilirim. Yada Ferris Tungar kampında M ye basıp sol sağ üstte bulunan görev bul simgesine basarsan sana hangi görevlerinin olduğunu ve nerede olduğunu gösterecektir. İyi oyunlar.. Sana görevin nasıl birşey olduğunu anlatayım bir tane priden vardı köpekler saldırıyordu onu kurtarmaya çalışıyorduk.

Thursday, January 7th 2016, 5:10pm

Ölümcül buzul / Ferris

Ölümcül buzuldaki görevimi yanlışlıkla bıraktım, haritadan çıktım ve şimdide 61 level görevimi alamıyorum kasamıyorum çarımı. Nerden alabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz ?