You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 42.

Tuesday, January 10th 2017, 3:03pm

Author: MuskeTeR

ferris

arkadaşlar 60 patchinde oyunu bırakmıştım ama 1-2 gün önce yeniden başlama kararı aldım karakterim en son ferris denen bir haritada kalmış ama bir türlü nezebe gitme yolunu bulamadım yardımcı olucak varmıdır?

Monday, March 23rd 2015, 10:25am

Yüklenmiyor

?

Sunday, March 22nd 2015, 4:56pm

Yüklenmiyor

yok mu nedenini bilen bu sorunun?

Sunday, March 22nd 2015, 3:43pm

Yüklenmiyor

Merbaha ben 6-7 ay önce oyunu bırakmışdım şimdi tekrardan başladım oyunu indirdim kademeleri indiriliyor diyor 7.95gb nin 7.74 de kalıyor bir sorum daha olucak oyunda kayde geçer bir farklılık veya vb şeyler oldumu misal büyücüler hakkında yoksa herşey gene aynımı?

Saturday, November 15th 2014, 3:10pm

Kalioras vs Frankensstein

Helal olsun abi eline sağlık

Saturday, November 15th 2014, 1:27pm

PvP-PvE

MERHABA, Kullanışlı büyücü PvP (ateş buz) ve PvE (buz şimsek) talent verebilecek varmıdır?

Friday, October 24th 2014, 6:16pm

Addons

evet

Friday, October 24th 2014, 5:45pm

Addons

Uplayalım

Friday, October 24th 2014, 2:39pm

Addons

slm ben bi addon seçdim ve onu pcye yükledim Day dosyasının içindeki addonu DATA-MODS-ADDONS dosaysına yükledim ama oyunda eklentiler cubuğu acılmadı yardım edebilecek varmı? NOT:mods dosyasının içinde ADDONS,DOCK,SAMPLEADDONS,SAMPLECOMMON dosyaları var doğru dosyayamı yükledim?

Sunday, October 12th 2014, 4:36pm

kristal dağ

Quoted from "Karavul" Quoted from "MuskeTeR" ayrıca isyancılar sığınağındada 64/62 görev kalmıs npcleri dolasdım hiç bir görev yok 1 tane var oda fedaiyi kesmek İsyancı sığınağındaki tabuttan gerçekler arası geçiş bölgesine geçin orada iki sekmeden bir tanesi ışınlanma ile alakalı tıkladığınızda kristal dağın açık olması gerek yoksa görevleriniz eksiktir. evet sadece kristal saray var o kadar

Sunday, October 12th 2014, 4:19pm

kristal dağ

ayrıca isyancılar sığınağındada 64/62 görev kalmıs npcleri dolasdım hiç bir görev yok 1 tane var oda fedaiyi kesmek

Sunday, October 12th 2014, 4:14pm

kristal dağ

yalnız idrihdeki görevler 62/62 gözüküyor

Sunday, October 12th 2014, 4:12pm

kristal dağ

tşk ederim

Sunday, October 12th 2014, 4:04pm

kristal dağ

anladım tşk ederim Quoted from "Karavul" Selamlar.. İblis avcılarının gemisinde ki zıplama cihazından yada isyancı sığınağından idrih e geçerek kristal dağa gidebilirsiniz.. İyi Forumlar...

Sunday, October 12th 2014, 3:57pm

kristal dağ

yani hangi maplar?

Sunday, October 12th 2014, 3:40pm

kristal dağ

merhaba ben simyamı 60.seviyeye getirdim ve simyacı rehberinden amalgam için görevi aldım bundan sonra ne yapmalıyım nasıl amalgam yapıcam? 50 seviye üstü mobları kesmemi istiyor sordum sorusdurdum kristal dağda diyorlar orası ısınlayıcımda yok? nasıl gidebilirim. şimdiden tşkler

Thursday, October 9th 2014, 5:43pm

hata veriyor

peki kaç yazmam lasım 50tl karsılığında?

Thursday, October 9th 2014, 4:44pm

hata veriyor

yokmu yardım edicek?

Thursday, October 9th 2014, 3:38pm

09.10.2014 Arsenik nerede?

Quoted from "Karavul" Merhabalar... Sunucular arası birleşmeden dolayı haftalık dominyon savaşları birleşme olduğu gün adil olması açısından sıfırlanmıştır. İyi Forumlar... eğer o kadar adil olucaksanız ilk önce kurları düzeltin yabancılardan 2kat daha fazla ödüyoruz

Thursday, October 9th 2014, 3:29pm

hata veriyor

merhaba ben bu gun ptt'den ininal kartıma 50TL yükledim hesaba aktarmak için dolar yerine 24dolar yazdım ama 'Please, check your data and credit card balance' hatasını alıyorum? yardım edebilecek varmı?