You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 29.

Tuesday, February 3rd 2015, 7:27am

Author: Pagandum

Dolunay vs Kusay dominyon savaşı

elinize sağlık arkadaslar benim dikkatımı çeken ilk 7 dk ugrasıp sonra 3 dk gıtmelerı oldu DD

Monday, January 12th 2015, 1:27pm

Paganlar Defansları Hk

deadangel123 arkadasım orda yayınladıgın vıdeo 26 mayıs 2014 dekı yanı rusyaya yenı gelmıs olan pacth vıdeo dogru ozaman paganlar defans ve dpslerı ıyıydı ben sımdıkı durumu dıyorum ben

Saturday, January 10th 2015, 6:42am

Paganlar Defansları Hk

bir tapınak degılkı butun karakterler ucmus durumda pagan harıc D

Friday, January 9th 2015, 4:47pm

Paganlar Defansları Hk

milletin sınıf degıstırmeye yonlendırmek ıstıyorlar kısacası ama parası olan var olmayan var her seferınde sınıf degıstırme gıbı sansı yokkı mılletın

Friday, January 9th 2015, 2:31pm

Paganlar Defansları Hk

Merhaba sayın gmler bu paganların halı ne olacak acaba defans desenız defans kalmadı dps desen dps kalmadı okcu vuruyor 350 -400k buyucu desen o da okadar sıfacı tankları hıc saymıyorum suan en ezık karakter pagan ve yıne bır cok pagan oynamayı bıraktı bu konu hakkında goruslerınızı paylasırsanız sevınırım

Thursday, December 25th 2014, 7:19am

Oyuna Bağlanamıyorum.

bende tek benım sanıyordum tıcket attım acaba banmı yedım dıye

Thursday, December 25th 2014, 7:11am

Sunucu Bakımı - 25/12/14

merhaba oyunda sorunmu charıma gıremıyorum

Friday, December 19th 2014, 7:26am

Bir Yeni Yıl Armağanı!

ya paralı serverda bızım ne ısımız var zaten oynamak ıstesek ordan hesap acarız burda guzel bır etkınlık beklıyoruz tam gun 2x etkınlıgı olabılır herseye yada cumartesı pazar 2 gun 2x etkılıgı olabılır orda 2 hafta oynuyacak mıllet tkr bu serverı gelecek

Thursday, December 4th 2014, 2:58pm

Sunucu Bakımı - 04/12/14

oyun neden kapandı acaba ?

Thursday, November 27th 2014, 12:44pm

5.0.02 pagan talenti ??

Paganlar süper olmus artık kım oyuncu kım oduncu görecez

Thursday, November 27th 2014, 12:22pm

Sandiklardan Çikan Itemlere Kesinlikle Çözüm Bulunmali

Nightless galiba sen itemlerini epikledin ondan karnın tok hanı bır laf vardır tok acın halınden anlamaz gıbı senınkısıde oyle bırsey resatim güzel bir konu açmış ve bu konuyu bende bizzat modları ılettım ve aynı cevabı aldım gerçektende koca bir haftamız boşa gıdıyor buna bır çözüm bulmaları lazım

Thursday, October 16th 2014, 2:57pm

Pvp Videoları

Quoted from "volvoyaj" Quoted Nostalji.... Sadece burdada olmasini istedim suanki durumumuz malum yeni videolar icin yeni pach i bekler olduk herkese iyi oyunlar... http://m.youtube.com/watch?v=8i7YqLlGwv4 [url]http://m.youtube.com/watch?v=aenYi63XFcU[/quote] Rabel video programı olarak ne kullanıyorsun goruntun baya kalıtelı cekmıssın ellerıne saglık yenı pacthde senlede atarız bır vs inşallah[/url]

Thursday, October 16th 2014, 2:54pm

Pvp Videoları

Quoted from "Karavul" Quoted from "Pagandum" eline saglık karavul güzel video olmuş bende en yakın zamanda buyuculerle olan pvp yayınlayacam inşallah özellıkle ilgi alanım buyuculer Tek yerken aldığın kısımlarını kes Pagandum Teşekkürler... istersen ilk video senle çekeyim

Monday, October 13th 2014, 3:43pm

Pvp Videoları

eline saglık karavul güzel video olmuş bende en yakın zamanda buyuculerle olan pvp yayınlayacam inşallah özellıkle ilgi alanım buyuculer

Thursday, September 11th 2014, 10:37am

5.0.02 Tanıtımı: Kadim Tepe Macerası

şimdi benim merak ettiğim nokta şurası epik kutu dediğiniz nedir acaba benım uzerım ful mor veya turuncu onları epık basabılecegım gelıstırıcımı yoksa dırek epık ıtemmı bu konuda aydınlatabılırmısnız

Tuesday, September 9th 2014, 9:03am

Oyuna bi şey oldu

paralı serverde gıttı tamamen kapandı şimdi oyun tam bakıma girdi

Tuesday, September 9th 2014, 8:50am

Oyuna bi şey oldu

yokbe nere gönderiyorlar bizden memnunlar bile sen geç o işleri

Tuesday, September 9th 2014, 8:46am

Oyuna bi şey oldu

evet arkadaslar 5.0.2 pacth boyutu baya buyuk 1.815 mb galiba ama acıkla yapmıslar ana sayfada bırseylerden dıye ama bu oyun en az 2-3 saat düzelmez gibime geldi gene parçaya bağlamazlar inşallah

Tuesday, September 9th 2014, 8:32am

Oyuna bi şey oldu

bu bakıma perşembe günkide dahil edilecekmı kı acaba ikisini bir aradan çıkarsalar keşke birde perşembe beklemesek

Tuesday, September 9th 2014, 8:29am

Oyuna bi şey oldu

evet istanbuldan alacaklardı parçayı ama bulamamışlardı ahahaha