You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 185.

Friday, October 4th 2019, 11:21pm

Author: Jinn

[PMB 10.1] Okçu PVP rehberi 10.1 Arrowpool

Rica ederim ne demek (: Olur öyle şeyler insanız hata yaparız, gayet güzel olmuş rehber eline emeğine sağlık

Friday, October 4th 2019, 7:33pm

Amacım rencide etmek değil ancak çeviri hatası falan yok onlar tamamen işlevsiz ve işgal faktöründe çalışmayan gelişimler. Sallanma süresini arttıran gelişim bu, buildinizde yanlışlık var ne yazık ki. Düzeltirseniz yeni gelen, zaten gelişim puanı az olan oyuncular için daha güzel olur. Teşekkürler ((: (kendiniz kontrol etmek isterseniz kaynak: Türkçe , İngilizce )

Wednesday, October 2nd 2019, 6:55pm

Neden "İşgal Faktörü"nde, "Savunma Faktörü"ne ait 2 gelişimi açtığınızı öğrenebilir miyim? Hiç bir işlevleri ve + özellikleri yok çünkü de merak ettim açıkçası.

Wednesday, October 2nd 2019, 11:12am

Ödeme Yapamiyorum

Ayrıca şu konuya da bakabilirsiniz yakın zamanda benzer problemler yaşayan insanların açtığı bir konu: Ödeme Sorunu

Wednesday, October 2nd 2019, 11:08am

Ödeme Yapamiyorum

Evet, ödemelerde bir sorun var. (Hata verince ne yazdığını da yazabilirsen daha iyi olur belki bu yazdıklarımdan farklı bir hatadır.) Tahminimce bankan ziraat bankası ya da büyük bankalardan birisi. Ancak ne yazık ki bu büyük bankaların bir kaçı Allods'un ödeme sistemini kara listeye aldığı için ödeme yapılamıyor. Bu yüzden o büyük bankayı bir kenara atıp ininal kullanman gerekiyor. Tercih eder misin bilmem ama (her yaptığın işlemde 2TL ücret kesiyor) uygulamasını telefonundan indirip sanal kart...

Wednesday, October 2nd 2019, 11:00am

From the Comunity to the Developers

Bring back Iithium and do whatever he say. That is the solve of our problem.

Wednesday, September 11th 2019, 12:38pm

Oyuncu Sayısı

Free to play sunucusunda oyuncu problemi yok. Elbette bazı saatlerde insanlar işte uykuda olduğu için daha az oyuncu olabiliyor ancak hiç bir zaman oyuncu sayısı "boş" denecek kadar aza inmiyor. Paralı sunucu (p2p) için fazla bir şey diyemem, güzel sunucu ama ne yazık ki insanlar fazla tercih etmiyor. Yeniden başlamaya değer evet ama kendine güzel bir arkadaş ortamı kurarsan daha da güzel olur. Aramıza tekrardan hoşgeldin bence

Wednesday, September 11th 2019, 12:33pm

[PMB 10.1] hortlak Destek ( PvP ) Öncelikli R++

Görsellerde bir sıkıntı yok. Güzel, açıklayıcı ve yeni başlayanlar için öğretici bir rehber olmuş. Teşekkürler ellerine emeğine sağlık.

Wednesday, September 11th 2019, 12:27pm

Ödeme sorunu

Kullandığım 2 büyük bankanın da kullandığı altyapı Mastercard, yani Visa altyapılı bir kart kullanmıyorum bu da sunduğunuz sorun kaynağını doğrudan ortadan kaldırıyor. Ayrıca İninal kartlar artık Mastercard altyapısını değil Visa altyapısını kullanmakta. Yani: Sunduğunuz çözüm Türkiye'nin devasa bankalarını bırakıp ininal gibi ek bir kart almamız, bankamızın Mastercard altyapısını kullandığı halde Visa'da sorun olduğunu söylemeniz ve de artık Visa altyapısı kullanan İninal kartı önermeniz. Bence...

Tuesday, September 10th 2019, 4:25pm

Ödeme sorunu

Çözücek misiniz artık? Tek bir yetkili bile cevap vermiyor konuyla alakalı işin sinir bozucu tarafı. Bir çözüm üretin artık lütfen.

Wednesday, September 4th 2019, 11:36am

Ödeme sorunu

Ödeme sorununa bir çözüm alternatif vs bir şey bulacak mısınız? Zaten kristal alımı bizim için pahalıydı bir de kristal alımı komple gitti hiç bir şey yapamıyoruz

Tuesday, September 3rd 2019, 2:59am

Ödeme sorunu

+1 aynı sorunu yaşıyorum.

Wednesday, May 22nd 2019, 11:19am

PetSearch Türkçe

aa evet, rica etsem asniper'ın türkçe halini de atabilir misin?

Wednesday, April 3rd 2019, 6:34pm

Bir oyuncu veya npcyi target aldığımda böyle oluyor

Oyun dosyalarını şuradan: kontrol ettir. Eğer sorunun çözülmez ise yakın zamanda yüklediğin (ya da eskiden yüklediğin ama yeni güncellemede bozulmuş olabilecek) addonlardan birisi hata veriyor olabilir belki onları da bir gözden geçir. (Bu adımı ilk olarakta uygulayabilirsin.)

Saturday, March 30th 2019, 9:33am

Soru zamanı

Karakterlerin hepsi yeniden tasarlandı ancak genel yapılarını çözmesi çokta zor değil. Bunun dışında bir anda hepsini anlatmak uzun süreceği için mod abimizin de dediği gibi bir Türk arkadaş ya da Türk birliği bulursanız parça parça sorunlarınıza yardım ederler. Hem sizin için hem bizim için daha rahat olur. Tekrardan aramıza hoş geldiniz, iyi oyunlar.

Saturday, March 30th 2019, 9:29am

<<Hilal>> Birliği Yeni Oyuncular Arıyor

Başarılar, sizleri gelecekte güzel yerlerde görürüz umarım. İyi oyunlar.

Friday, March 29th 2019, 9:16am

Oyuna geri dönmeye değer mi ?

Çoğu zaman yönetimi eleştiren birisi olarak söylüyorum ki, Quoted from "Instinct" Yeni güncelleme ile steam hesabı olanlar oyuna giremiyor, oyunda oyuncu azalması oldu olmaya da devam edecek gibi oyunda oyuncu sayısında azalma olmadı, aksine gözle görülür bir şekilde artış oldu. (Steam konusuna bir şey diyemem) Yeni gelen arkadaşların oyun içinde yardıma ihtiyaçları olursa bana (AshLeeY - İttifak Tarafı) mesaj atabilirler. İyi oyunlar (:

Wednesday, October 24th 2018, 12:21pm

New server name competition!

Manolia AshLeeY - New Frontier

Tuesday, August 7th 2018, 11:28pm

Shopa gelen eski kutsal silahlar

Ben de 8.0 civarında biraz ara vermiştim ve o patchin koleksiyoncu sürümünü almak istiyorum ama öyle bir şey mümkün değil.