You are not logged in.

Search results

Search results 1-11 of 11.

Friday, December 1st 2017, 11:49pm

Author: SARACOGLU28

Aodoi reenkarnem

Teşekkür ederim kardesim

Friday, December 1st 2017, 11:37pm

Aodoi reenkarnem

Merhaba 70 seviye aodoi reenkarnemde ki başlangıc ekipman setini yanlışlıkla yere attım ve tekrardan oyun içinde herhangi bir npc den elde edilemiyormuş bu sebepten dolayı reenkarnemde hiç bir ilerleme kaydedemiyorum görevlerde çok zorlanıyorum hatta yapamıyorum uzun süredir soruşturuyorum bu konuda pek tatmin edici bir yanıt alamadım yetkililer bu konuda yardımcı olabilir mi ? teşekkür ederim.

Wednesday, November 29th 2017, 11:04pm

Anadolu Türk Birliği P2P İmparatorluk Tarafı GÜNCEL DEĞİL

9.0 Patchinde bi oyuncu patlaması olabilir şimdiden haberiniz olsun...Herkesi guildimize bekleriz 1 haftalık deneme süreciyle gelip ortamımıza katılabilirsiniz - Ravolta

Wednesday, November 22nd 2017, 4:20pm

Steam'den Allods'a bağlanamıyorum.

Destek muhtemelen bi çözüm bulur çok yardımcı oluyolar

Sunday, November 19th 2017, 8:24pm

Anadolu Türk Birliği P2P İmparatorluk Tarafı GÜNCEL DEĞİL

Birliğimiz bu servera hayırlı olsun... Kenan kardeşim ile buralara daha server boşken kasılarak mırın kırın etmeden sabrederek geldik aynı özeni birliği büyütmemiz için tüm katılımcılarımız da gösteriyor . Şu an çok güzel bir aile olduk ortamımız çok saygılı daha büyüyüp güçleniceğimize inanıyorum Oyun içinde her türlü aktiviteyi canlandırıp oyuncu sayısını arttıracağız eski guildlerimizden örnek verebiliriz =) (TURAN - TDD) katılan her arkadası güzel bir ortam bekliyor gibi... Gelin beraber güç...

Wednesday, November 15th 2017, 8:08pm

P2P sunucusuyla yıllardır...

Teşekkür ederim beklemedeyiz

Wednesday, November 15th 2017, 10:55am

P2P sunucusuyla yıllardır...

Yasadigim sorun... Merhaba çok uzun süredir bu sunucudayım ve hiçbir zaman oyun içinde online sayısını 50-60 üstü görmedim ayriyetten oyun içinde buna destek veren bi yetkilide görmüş değilim umuyorum ki ciddiye alınır teşekkür ederim...

Sunday, November 5th 2017, 4:16pm

Turan - Tdd

S.a ben Ravolta-Transcendence eskilerden kalanlar nickiyle beraber konunun altına yazabilir mi

Wednesday, September 20th 2017, 8:20pm

Server Ne Durumda? Son durum!!!

NAPACAN BİRLİK Mİ ÇÖKERTECEN

Thursday, April 7th 2016, 11:06pm

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

Teşekkür ederiz , Muazzam bir aile olduk bu ortamı herkesin görmesi gerek =)