You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 31.

Wednesday, November 11th 2015, 12:44am

Author: bartuc666

HallowScream: Topluluk Etkinliği - 29/10/15

Nick : Chambers Sunucu : New Frontier Sınırların ötesinde bulunan Ramsatan(Eski Geçidin muhafızı) Cadılar Bayramında kötülüklerden korumak amaçlı tüm geçidi kapattı.tüm zorluklara rağmen ona yaklaşmayı başardım ve bunu Yaskere Belgeledim. Herkeze İyi Forumlar.

Sunday, October 26th 2014, 11:21am

29 Ekim Hakkında

2 haftalık geriden gelmenin keyi yok telafisi yok, 2-3 katı parayla oyna adamların bayramını kutla, adamların geleneklere saygı göster, ses etme..

Tuesday, October 7th 2014, 12:53pm

Eğitimde lag var..

İlgili arkadaşlar eğitimde lag var epeydir bekliyoruz golem köşeyi dönemedi karşıya girdi duvar içinde kaldı biri yardımcı olabilir mi ltf..

Monday, October 6th 2014, 3:56pm

Oyun açıldı mı yoksa sorun mu var acaba.. ?

Arkadaşlar oyuna giremiyorum açıldı mı yoksa bende mi sorun var acaba ??

Tuesday, September 23rd 2014, 10:38am

Kur fiyatları..

Konu neden açılmış belli konuyla alakası olmayan konudan rahatsızlığı, sıkıntısı olmayan arkadaşlar yorum yapmanızı gerektiren bir durum yok. Bu kadar memnunsanız oyundan, kurlardan ve yabancıların 2-3 katı fazla para vererek oynamaktan memnuniyet duygusu ile oynayın burada yorum yapmanızı gerektiren bir durum yok ki. Ben ve benim gibi konudan rahatsızlık duyanlar adına açılmış bir konu.. ( öz eleştiri diyen çocuklar var halen yazıkk bu güzelim oyunu böyle çoluk çocuğa bırakmak zorunda kalıp git...

Monday, September 22nd 2014, 6:35pm

Kur fiyatları..

Zaten biz türkler hep bunun için adam olamayız muhabbetini yapıyoruz oyunda çünkü birlik olamıyoruz birbirimizi destekleyemiyoruz.. adamlar oyunu birleşmeden önce bırakmış geri dönsünler diye taşlarını 13-12 lere çekmişler yabancılar anlatıyor ts de bunu ve yabancılardan 2-3 kat daha pahalıya oynuyoruz , bizi hiç umursamayan bir yönetimle.. Siz halen yok iyi durumda, yok bilmem verdiği kadar alıyor oyunu bu kadar desteklediğimiz için ve birlik olamadığımız için kaybetmeyi hak ediyoruz ve oyunda ...

Sunday, September 21st 2014, 11:51am

Kur fiyatları..

Arkadaşlar kurlar uçtu yine Türklerin oyunu bırakma zamanı geldi geliyor yazık emeklerimize, zamanımıza ve bu güzel oyuna.. Lütfen artık bir çözüm bulunsun bu duruma, halen oyunu yabancılardan 2-3 kat pahalıya oynuyoruz ve şimdi kurlarda uçtu % 35 daha çok zaman ve emek gerekiyor şu anda gold kasmak için...

Friday, September 19th 2014, 8:31pm

Oyundan düşme problemi..

İlgili arkadaşlar oyundan sık sık düşüyorum ve oyun ekranı kapandıktan sonra küçük bir pencere açılıyor, oyun başlatılırken bir hata ile karşılaşıldığı uyarısı veriyor ve hata 1.2 yazısı ile birlikte hatanın devamında teknik destek formumuza başvuru yapmam söyleniyor.. başka arkadaşlarda bu sorunu yaşıyor mu bilmiyorum bu hafta herhangi bir yere tıkladığımda mesela ışınlanmak için bir map tıklıyorum fakat sanki karakteri yürütmek istiyormuşum gibi yürüyor.. ilgili arkadaşlar ltf yardımcı olun..

Thursday, September 18th 2014, 12:12pm

Vahşi Çiftlik Toplar ABARTIIIII !!!!!!!!!!!!

Yani sonuçta bu bir oyun herkezin ayırabildiği zaman dilimleri var ve sınırlı süreler sonuçta ve pt de birisi ile anlaşmazlık olabilir veya başka bir sorun olabilir hemen 30 dk kaçak oldun pat gitti 30 dk. Ciddi bir süre bencede bu konuda bir düzenleme yapılması daha iyi olur.. iyi forumlar

Friday, September 12th 2014, 9:19am

Ölüm Arenasina Girememe..

Saol yaa bende oturup dua edim 5 vakit namaz kılim Allah şansımı arttırır belki.. Arkadaşım bir düzenleme yapılabilir maksadı ile sorunumu dile getiriyorum çünkü ilk defa bu hafta böyle oluyor normalde hiçççç olmayan bir durumdu bu..

Thursday, September 11th 2014, 6:05pm

Ölüm Arenasina Girememe..

ARKADAŞLAR BU HAFTA NE OLDU ANLAMADIM ÖLÜM ARENASINA TIKLIYORUM TIKLIYORUM ÇEKMİYOR NELER OLUYOR GÜNDE 2 DEFA BİRDE REEN İLE TIKLIYORUM YİNE ÇEKMİYOR İLGİLİLER LTF YARDIMCI OLUR MUSUNUZ..

Wednesday, September 10th 2014, 1:35pm

Eğitimde Lag Var..

sadece eğitim kampında oluyor bugün yine orta alana zıplamak istedim fakat havada asılı bıraktı beni her zamanda yapmıyor zaten.. gören arkadaşlar var müzodan zehir alıp içtim dirildim yoksa kurtulamadım zaten uyarıda veriyordu hareket etme imkanınız olmadığından güvenli ışınlanmayı kullanın diye..

Wednesday, September 10th 2014, 11:22am

Eğitimde Lag Var..

İLGİLİ ARKADAŞLAR 2-3 HAFTADIR EĞİTİMDE ZIPLAMA ESNASINDA SORUN VERİYOR BUGÜN YİNE HAVADA KALDIM ZEHİR İÇİP KENDİMİ ÖLDÜRMEKTEN BAŞKA ÇAREM KALMADI LTF İLGİLİLER BAKSIN..

Tuesday, September 9th 2014, 7:36am

Ücretlendirmeleer..

Valla ilgili arkadaşların umursadığını sanmıyorum ama artık sadece şunu diyorum, inşallah türk oyuncular yavaş yavaş bırakırda oyuncu kalmaz. O zaman sizde başka iş peşinde koşar durursunuzda bulamazsınız inşallah dahada bir şey demiyorum çünkü bende bırakma noktasıındayım..

Tuesday, September 9th 2014, 7:27am

Oyuna bi şey oldu

Evet arkadaşlar bende oyuna giremiyorum bir sorun var, ilgili arkadaşlar bilgi verebilirse iyi olur..

Friday, September 5th 2014, 8:51am

Ücretlendirmeleer..

Quoted from "Neelix" Quoted from "bartuc666" Koyun can derdinde kasap et derdinde desem uygun olur mu şimdi pagandum arkadaşım.. ? Biz oyunun temelinden kaynaklanan yanlış için birlikte bir ortak akıl ile çözüm üretmeyi konuşuyoruz, sen bugdan faydalanan veya itemde seni geçenleri felan söylüyorsun.. bu konuya ilgisiz kalmayalım diye düşünüyorum mod arkadaşlar bu kadar sessiz veya baştan savma hareket etmeyin diyorum, biz Türklerin bu oyundaki sonu uzak değil diyorum ve iyi günler diliyorum.. d...

Thursday, September 4th 2014, 1:01pm

Ücretlendirmeleer..

Koyun can derdinde kasap et derdinde desem uygun olur mu şimdi pagandum arkadaşım.. ? Biz oyunun temelinden kaynaklanan yanlış için birlikte bir ortak akıl ile çözüm üretmeyi konuşuyoruz, sen bugdan faydalanan veya itemde seni geçenleri felan söylüyorsun.. bu konuya ilgisiz kalmayalım diye düşünüyorum mod arkadaşlar bu kadar sessiz veya baştan savma hareket etmeyin diyorum, biz Türklerin bu oyundaki sonu uzak değil diyorum ve iyi günler diliyorum..

Thursday, September 4th 2014, 12:51pm

Ücretlendirmeleer..

bizler burada bunları sadece biz bize konuşuyoruz sanki arkadaşlar, bu sorun değişmeyecek gibi veya umursanmıyor gibi konuyu açan arkadaş ortak akıldan bahsetmiş fakat bizimle birlikte çözüm üretmeye değilde bizleri geçiştirir şekilde konuşan moderatör arkadaşlara sahibiz gibi görünüyor bu durumda gerçekten de öyle veya böyle bu oyunda ki Türkler yavaş yavaş bitecek..

Wednesday, September 3rd 2014, 8:06pm

Karakter blokesi..

Arkadaşlar ne olduğunu bilmediğim ve anlamadığım bir şekilde karakterim bloke edilmiş vaziyette. Desteğe sorgulama yapalı en az 4 saat oldu halen cvp yok, bu sistemin bozukluğundan rahatsızım gerçekten. Tamam herkez düzgün hareket etsin bloke cezası almasın diyeceğimde neden ban yediğimi dahi bilmiyorum ltf ilgili birileri bilgi verebilir mi artık..?

Tuesday, September 2nd 2014, 2:47pm

Sürekli Oyundan Düşüyorum Ve Giriş Yaparken Sorun Yaşiyorum..

arkadaşlar bu hafta ki güncellemeden sonra sürekli ışınlanma ve gold kasma mob kesme esnalarında lag dolu ve düşmeler yaşıyorum devamlı diğer arkadaşlardanda bazılarında benzer sorunlar var ltf ilgili arkadaşlar baksın iyi oyunlar dilerim..