You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Sunday, March 20th 2016, 6:53pm

Author: sonnyy

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

YORUMUN BAŞINDAN SONUNA KADAR EMEKLERİNİN KARŞILIGINI ALICAK ARKADAŞLAR VAR HAKİKATEN ÜST DÜZEZ BİRLİK BENİM AÇIMDAN BİZE KATILMAK İSTAYAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN H.O DİYİM

Saturday, March 12th 2016, 4:02pm

Perfectt :)

BENDE BU GRUPUN İÇİNDEYİM GAYET OLGUN SAĞLAM İNSANLAR VAR BUYURUN GELİN OYUN GERÇEKTEN OYNAMAYA DEGER BÖĞLE BİR GRUBUN İÇİNDEDE OYUNU OYNAMAK AYRI BİR AVANTAJ

Thursday, March 10th 2016, 8:25pm

Abone Ol Ödeme Metodu Hata Veriyor

ÜCRETLİİ SUNUCUYA GEÇMEK İÇİN ÜCRETSİZ SUCUYA ATTIGIM KRİSTALDEN ÖDEME YAPICAK ?

Thursday, March 10th 2016, 8:22pm

Quoted from "Karavul" Selamlar. Oluşturduğunuz hesaba ödeme yaptıktan sonra bu linkten üyelik alabilirsiniz.Abonelik Durum:inactive Abonelik satın alın veya aboneliğinizi uzatın Internal service error. Please, contact our support team.

Thursday, March 10th 2016, 6:26pm

Abonelik satın alın veya aboneliğinizi uzatın Internal service error. Please, contact our support team. ABONELİK KISMINDAKİ OLAY BU ?

Thursday, March 10th 2016, 6:11pm

İYİ AKŞAMLAR ÖNCELİKLE OYUNU YÜKLEDİM ÜCRETLİ SUNUCU YA GEÇMEK İSTİYORUM YANLIZ ABONELİGİM YOK ALLODS ONLİNE WEP SAYFASINDA İLK ÖNCE HESABA KRİSTAL YÜKLEDİKTEN SONRAMI YOKSA ABONE OL KISMINDA Kİ METODA GÖREMİ HAREKET EDİCEZ ARKADAŞLAR ...