You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Thursday, April 9th 2015, 6:44pm

Author: Alcyone

Beyazvaha Görev Sorunu

Quoted from "Karavul" Gorevin adını hatırlıyorsanız yardımcı olabilirim. Hatırlamıyorum, ama bir priden vardı bir kaç yaratık pridene saldırıyordu bizde o yaratıkları öldürüyorduk.

Thursday, April 9th 2015, 6:39pm

Beyazvaha Görev Sorunu

Quoted from "Karavul" M kısayol tusunu kullanarak görev bul sekmesini isaretleyın gorevin nerede olduğunu gösterecektir. İyi Forumlar İyi forumlar, denedim ama beyaz vahadaki görevi göstermedi onun dışında bir sürü görev gösterdi oda level'ıma uygun değil 46-36 lvvlik görevler.

Thursday, April 9th 2015, 6:21pm

Beyazvaha Görev Sorunu

Arkadaşlar, beyazvahada bir priden'i koruyorduk o görevi yanlışlıkla bıraktım şimdi alamıyorum ne yapacağım acil yardım çarımı kasamıyorum. :'(

Sunday, March 29th 2015, 8:30pm

Hata

Bu hatada neyin nesi böyle, rusca bilmiyorum ne yazıkki

Friday, March 20th 2015, 10:40am

Görev Sorunu

Görevi bir türlü çözemedim, nasıl yapıldığına dair bir bilgisi olan var mı ? Hallettim görevi (:

Thursday, August 14th 2014, 9:51am

Kesin Bakin Çok Yaratici

Bence önerin oldukca saçma, oyuna eklenmesi gereken + birşey yok oyun çok iyi ^_^

Friday, April 11th 2014, 1:23pm

eski karakterler?

Quoted from "xangle240tr" özel mesajı bir türlü atamadım karakterlerimi hala göremiyorum new frontierda hesap taşımada ne gibi yanlışlık yapmış olabilirim ?? Lütfen, tr.allods.com'daki hesap aktarımı bölümüne göz atın.

Tuesday, April 8th 2014, 8:00pm

KADER kARTI

Quoted from "peliyeke" vallamı kç ıncı seviyeler için 45-55 varmı Var, 60. seviyede yok oda son seviye olduğu için XP barına fareyi getirdiğinizde görebilirsiniz kader kartlarınızın kaçtane olduğunu

Sunday, April 6th 2014, 1:02pm

KADER kARTI

Kader kartları düşük seviyeler için çok güzel bir sistem. Görevinizi bir anda bitirmenizi sağlıyor, görev kitapcığını açıp biraz kurcalarsanız görürsünüz zaten

Sunday, April 6th 2014, 12:58pm

Oyuna giremiyorummmmmmm

Quoted from "melekkkkkk" esas kullanıcı adımı kullanarak oyuna kabul edildim fakat e_mail adresimi hatırlayamadığımdan dolayı oyuna girişte e_posta adresini yazamadım ve böylece oyuna girememiş oldume_mail adresi olmadan oyuna nasıl girebilirim bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşımız var mı,ne yapmam gerekiyor?Ata charım o adresin içinde bu yüzden benim için çok önemli emeklerim boşa gitmemeli Lütfen bana bir yardım eder misiniz Teşekkürler Merhaba, melekkkkkk Allods Online Türkiye 5.0 gün...