You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Tuesday, October 22nd 2019, 5:34pm

Author: emrullah571

Pimp My Build 10.1 - Results are in !

Quoted from "Mcfirense" Winners of Evolution: ====Class=========1. Place=========2. Place=========3. Place=========4. Place=========5. Place Scout=========Mayhem========Tippotenios======Titanium=========SgtSnickers======Arrowpool Warrior=======Wolfturk========OshiMoshi=======TrArmilos========Cirinia==========CarrionEater Paladin========Altayhan========Aggron=========RendyTinny=======N/A===========IN/A Healer=========Aionwen========ZemWarrior======Zaen============Shadowofluki====N/A Summoner====...

Monday, October 21st 2019, 4:40pm

Pimp My Build 10.1 – Sonuçlar !

Quoted from "Mcfirense" Evolution Sunucusunun Kazananları ====Sınıf==========1. sıra==========2. sıra==========3. sıra===========4. sıra===========5. sıra Casus========Mayhem========Tippotenios======Titanium=========SgtSnickers======Arrowpool Savaşçı=======Wolfturk========OshiMoshi=======TrArmilos========Cirinia==========CarrionEater Şövalyesi=====Altayhan========Aggron==========RendyTinny=======N/A===========IN/A Şifacı=========Aionwen========ZemWarrior======Zaen============Shadowofluki====N/A...

Friday, October 11th 2019, 2:36pm

[PMB 10.1] Savaşçı PvP rehberi TrArmilos

Quoted from "apo" talent yanlıs gelişim aşamalarında çoşkuyu açmamıssın büyük eksiklik yinede fena değil ama eksiğin çok Öncelikle uyarınız için teşekkür ederim. Evet ,coşkuyu açmadım ve bu hatayı ben de farkettim fakat son katılım tarihi 27 Eylül 2019 olduğundan herhangi bir problem çıkmaması için değiştirmedim.Yarışma sonuçları açıklandıktan sonra bu eksikliği gidereceğim.

Saturday, September 28th 2019, 7:12pm

Karakter adını değiştirdim yeni adım -ArmilosCompan

Friday, September 13th 2019, 8:38pm

Quoted from "emrullah571" Alıntı sahibi "armageddon1071" Quoted from "emrullah571" Güzel olmuş ellerine sağlık fakat sanırım Irk skilleri rehbere konulmamış. Sebebi nedir ? Yorumunuz için teşekkürler, 10.000 harf limiti aşıldığı için ırk skillerini koyamadım küçük bir düzenleme daha yapacağım bekemede kalın. Irk skillerini rehbere ekledim.

Friday, September 13th 2019, 7:16pm

Quoted from "armageddon1071" Güzel olmuş ellerine sağlık fakat sanırım Irk skilleri rehbere konulmamış. Sebebi nedir ? Yorumunuz için teşekkürler, 10.000 harf limiti aşıldığı için ırk skillerini koyamadım küçük bir düzenleme daha yapacağım bekemede kalın.

Friday, September 13th 2019, 2:05pm

Quoted from "u_5603745" Gelişim aşamalarım yetmedi nasıl dağıtabilirim veya nasıl arttırabilirim? Teşekkürler şimdiden. Rehber başarılı olmuş bana göre elinize sağlık. Yorumunuz için teşekkürler, oyun içinden "L" Tuşuna basarak açılan pencerenin sağ tarafındaki "Dünya Gizemleri" yazan kısma tıklayarak tamamlanmamış olan dünya gizemlerini görebilirsiniz.Siyah renkle yazılmış olanlar yapılmamış olan dünya gizemleridir onları tamamlamak size gelişim aşaması sağlar.

Thursday, September 12th 2019, 8:50pm

Karakter İsmi : TrArmilos Birlik : Hellpatrol Rol : İşgal PVP Sunucu : Evolution Savaşçılar PVE'de kimi zaman tank rolünü üstlenirken kimi zaman ise yüksek hasarı ile DPS rolünü de üstlenebiliyorlar.Bunların yanı sıra oyunculara karşı da (PVP) de gerek fazlasıyla mevcut olan kontrol yetenekleriyle , gerek yüksek savunmasıyla , gerekse de yüksek hasarıyla çok iyidir. Ben bu rehberde sizlere PVP rolünü anlatmaya çalışacağım. SAVAŞÇININ YETENEKLERİ : Hedefinizi kendinize çekip kısa süreliğine yerin...

Thursday, September 12th 2019, 5:08pm

[PMB 10.1] Büyücü PvP Rehberi Apsethus

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler rehberin üstünde emek var ama statlar bana pek doğru gibi gelmedi.

Monday, October 22nd 2018, 9:26pm

New server name competition!

Blades Of Allience yani İttifak bıçakları TrArmilos / New Frontier

Monday, October 22nd 2018, 9:24pm

Sunucuların birleşimi ve sunucuya isim bulma yarışması

Önerilerini etkinlik konusuna yaz lütfen. Buraya yazdığın önerileri yarışmaya dahil edemiyoruz. Drakdish

Thursday, February 22nd 2018, 8:30am

Colletion edition gelmedi

banada hala gelmedi bekliyorum Realkiller

Saturday, May 13th 2017, 2:53pm

Name The New Server Contest - Entry Thread

İsim: [OnlyDreamsTR) Sunucur: [New Frontier] Önerilen Ad: Bandits Hell

Friday, April 28th 2017, 1:08pm

8.0 "Ölümsüzlük" – Yayın Tarihi & Koleksiyoncu Sürümü

Quoted from "erkanipekci6006" Soru 1 : Diyelim satın aldığımız hesapta 8 adet karakter var. İttifak - İmparatorluk karışık. Tüm karakterlere eksiksiz bir şekilde (Binek, Bilgi Cildi, vs.) gelecek mi yani? Soru 2 : Hesapta 1 adet karakter var (İttifak). Ona gelen Koleksiyoncu Sürümünü aldık postadan. Sonra başka bir karakter açtık ama bu sefer İmparatorluk. Ona da mı geliyor Sürüm ? Evet ben aldım ve geldi

Sunday, April 17th 2016, 5:12pm

Satış: Kara Vaha hazinelerinin Kader Kartı - 15/04/16

Yav Allah aşkına bir el atın bu ne arkadaş ? Talihli olay oldu kartlardaki en dandik şey yani 10 yem geldi bana 2013 senesinden beri hiç bir karakterimde "Uçan Kurt" binek çıkmadı toplam 30 küsür karakterim var eğer yardımcı olacaksanız : Karakterimin adı "Realkiller "sunucusu "New frontier" Bir el atın lütfen. TEŞEKKÜRLER