You are not logged in.

Search results

Search results 1-13 of 13.

Friday, October 28th 2016, 6:35pm

Author: eskihisar

7.02 bu hafta bakımla birlikte Donmalar

maalesef tüm türkçe oynayanlarda var bu sorun. ilgili arkadaşlara bildirelim lütfen. gerçi yarın sabah ingilizce sürümü de indirecem.

Wednesday, June 8th 2016, 8:30am

Aramıza yeni katılan arkadaşlar.

İmparatorluk tarafında bana ulaşan arkadaşlara yardımcı olurum fakat genelde sepultura birliğine yönlendiriyorum

Sunday, May 29th 2016, 11:45am

Savaşçının akılalmaz gücü!

k.büyücü ile de paladin ile de savaşçı sinek vızıltısı gibi. aranıza mesafe koyun savaşçı ile yaklaşamayan savaşçı vuramayan savaşçı demek değil mi... ezbere değilde kendinizce taktikler geliştirmek kesin sonuca ulaştırır.

Friday, April 8th 2016, 6:14am

We need regional adjustment in prices like most of games have...

Thats the reason there s a few turkish player left. Cuz 1euro=3.3tl so play this game 3.3 times expensive for us..

Friday, April 8th 2016, 6:03am

Arıtım tomarları

Dün gece ilk zindan denememi yaptım düşen lanetli nesneleri ihtiyaci olanlar dahil kimse almadı yüksek yüzdeleri olanları bile ustelik takımdaki tek Türk bendim.. Yabancıyı bile düşündürüyorsa bizi süründürür..

Friday, April 1st 2016, 5:01pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Global sunucuda oynuyoruz.. Ya Rus sunucularında olsa idik 2k olan kurlu oyunda diyebilecek miydik yada ne güzel ruble ucuz kur böyle güzel diye adaletli mi? olacak idik..

Saturday, February 21st 2015, 8:36am

AYASOFYA Birliği'nden Muhteşem Davet !!!

Başarılarınızın devamını temenni ederim arkadaşlar... bizlerin yapamadığını siz başarırsınız inşallah. tr serverinden gelenler diğerlerinden daha akıllı pvp yetenekleri olarak daha iyi, tek çatı altında birleşmek başarı getirecektir.

Sunday, February 15th 2015, 12:09pm

Dexter 6.0 Kirilmiş Zincirler Yama Notlari

emeğine sağlık... bu kadar uzun çevirilerde hata olması çok normal. casus oynadığım için.. • ‘’Ammunition’’ gelişimi eklendi. Casus herhangi bir efsunlu atış kullandığında %45 ihtimalle ikincisini de gönderecek. yerine • ‘’Ammunition’’ gelişimi eklendi. Casus herhangi bir efsunlu atış kullandığında %45 ihtimalle ok kılıfında adeti azalmayacak. şeklinde düzeltme yerinde olur. bunu düzeltmem lazım idi çünkü şimşek oku çifter çifter atabilmek demek her sınıfa tek atabilmek demek olacaktı. ____ • ‘’...

Monday, August 25th 2014, 12:52pm

5.0.3 mü 6.0 mı?

acaba 5.0.2 den sonra direk 6.0 mı gelecek yoksa hep olduğu gibi 5.0.3 sonrasında 5.0.4 ve daha sonra 6.0.0 mı gelecek? bilen gören yönetim tarafından bilgi var mıdır. ona göre hazırlığımızı yapalım

Friday, August 22nd 2014, 8:45pm

Hediyesiz bir gün yok!

e peki bu günlük ziyareti birleştirip haftalık ziyaret yapamıyor muyuz.. o halde neden günlük ziyaret birikiyor ki. birikmesin görüntü kirliliği..

Saturday, April 5th 2014, 9:34am

Yardım Edin Lütfen sunucular gözükmüyor

değişen bi durum yok. yeniden indirdim durum gene aynı.... oyunu kimse siteden indirmesin... ingilizce versiyonu ile idare edin. edit : oyunu launcher den açıp girdiğimizde sorun ortadan kalkıyor.. launcher oyununun "bin" dosyasında mevcuttur .....\MyGames\Allods Online TR\bin ulaşabilirsiniz...

Friday, April 4th 2014, 5:38pm

Yardım Edin Lütfen sunucular gözükmüyor

Quoted from "Drakdish" Oyunu tamamen silip şuradan http://tr.allods.com/download tekrar indirip yüklerseniz sorun ortadan kalakcaktır. Türkçe versiyonu tam anlamıyla siteye yüklenmeden indirmiş olabilirsiniz. aynı sıkıntı bende de vardı... tr rus eu amerika italya serverleri yüklü olduu için birleşme sırasında allods a ilgili ne var ne yok sildim. malum tr serverinin linki yokken önce ingilizce olan versiyonu indirdip sonra tr versiyonu indirince sunucular gözükmedi. tamamen inmesini bekledim g...

Friday, April 4th 2014, 5:33pm

Yetenek sıfırlanmıyor.

Quoted from "xxxbeoghxxx" 2 lv sonra denedim seçecenler geldi. sıkıntı yok aynı sıkıntı bende de var. lvl 14 şuan mühendis. sanırım 15lvl e kadar beleş olması bizdeki konsantrelerle çakışıp bug oluşturuyo. eğer sizin ki düzeldi ise sanırım 16lvl olunca benim sorunda düzelecek. yani inşallah düzelir