You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Sunday, April 3rd 2016, 7:36pm

Author: greatcanasta

7.0'ın gelmesi ile yasaklanan kullanıcılar için bir af söz konusu mu?

bir moderatör cevap verebilir mi genel olarak banların açılması gibi bir olay olabilir mi?

Friday, July 4th 2014, 12:12am

Ne Tür Flim Önerirsizniz ?

kuzuların sessizliği - hannibal (2001) ve son olarak kızıl ejder yazdığım sırayla gidiyo filimler seri gibi . ve tabi ki anthony hopkins in fracture filminide izlemeni öneririm. bunun dışında korku filmi olarak the others , the conjuring (korku seansı yanlıs yazmıs olabilirim) , exorcist belki silent hill serisi olabilir. Bilim kurgu olarak prometheus cok başarılı son zamanlarda cıkan en ıyı fılmlerden bence . pasific rim ve the time machine,thor 1-2 ,ender games de izlenesi. Klasiklerden arıyos...

Sunday, April 6th 2014, 11:05pm

Idrihe Girerken Anamenüye Atiyor

bazı ışınlanma noktalarında hata var şuan göreve git de direkt kendisi ışınlansın belki o zaman olur ben öyle gidiyorum dünya gözüne.

Sunday, April 6th 2014, 7:47pm

Statlar Hakkında Herşey

Quoted from "skywolker23" ÖNCELİKLE ELİNE SAĞLIK BİLGİLENDİRME GAYET GÜZELDİ BENCE. SORUMA GELİM ŞANS ARTTIRMAK İÇİN ESANS VE BAZI EJDER İTEMLERİ DEMİŞSİN ARKADAŞIM AMA EJDER İTEMLERİNDE ŞANS YOK 60 LVL OLANLARIN HİÇ BİRİNDE GÖRMEDİM NEREDEN BULACAĞIZ BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YAZABİLİRSE SEVİNİRİM İYİ OYUNLAR ejder eşyaları şansı artırıyo üzerine gelip görebilirsin . bende 45 likler var 3 puan artırıyodu sanırım .

Sunday, April 6th 2014, 7:43pm

Arkadaşlar Hem Fikir Olan Var Mi Benimle ?

haklısın ama kristal fiyatları belli , eşyaların kristal karşılıkları belli , ama yeni statlar sayesinde taşlarla düzeyle olan fark biraz olsun kapatlmış gibi görünüyo şuanlık . tabi herkes 60 olunca eşyalar dizilnce yine uçurumlar belirginleşir. bizim tr serverinde harcadığımız kristallerin , kur fiyatlarının hesabıyla belki bişeyler yapılabilir dicem ama bu seferde borçlu çıkmak var

Sunday, April 6th 2014, 10:52am

Gates to Nowhere görevi hatali mi?

user_ iyi anlatmış bende şöyle bi hata oluşmuştu önce birini çektim görevi veren npc kılık değiştirdi daha sonra oyundan cıkmak zorunda kaldım sonra girdiğimde ise npc portalın başındaydı . böyle bişeyle karşılaşırsan görevi iptal edip bidaha kesintisiz yaparsan sorun cozulur. iyi oyunlar.

Wednesday, April 2nd 2014, 8:17pm

Yeni başladım !!!

iki tarafında durumunu suan kestirmek zor . zamanla hangi tarafta daha cok oyuncu var görülebilir. mühendise gelincede görünüşte gerçekten iyi ama henüz deneme aşamasında olanların yorumları 60 leveli karşılamayabilir. iyi oyunlar .

Wednesday, April 2nd 2014, 7:31pm

İndirme hızı sorunu

indirme hızı zaman zaman azalıyo ama suan ıyı bende 8mbps net var 600 ile indiriyo belkide gözünüzden kaçtı .

Wednesday, April 2nd 2014, 12:47pm

Hi From Turkey

hello from turkey . i glad to play with all ppl in eu. -Nervusvagus