You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 26.

Saturday, October 5th 2019, 11:21pm

Author: masalsairi

Kullanıcı ismi

Arkadaşlar hesap baya eski tabi haliyle ilk zamanlarda yaptığım ayarla duruyor ....şu yan tarafta yazan masalsairi ismini değiştirme yolu varmı biraz baktım ama göremedim

Saturday, October 5th 2019, 11:12pm

[PMB 10.1] Okçu PVP rehberi 10.1 Arrowpool

Şahsen bu oyunda çeviri hatası çok gördüm ve çevirilerde noktalama işaretlerine pek önem verilmediği için anlam karmaşası yasattırıyor

Thursday, September 26th 2019, 8:18am

Pimp My Build 10.1

Quoted from "quentana" rehberimizin Türkçe olması değerlendirmeyi etkiler mi acaba. Quoted from "quentana" rehberimizin Türkçe olması değerlendirmeyi etkiler mi acaba. Etkiliyecektir diye düşünüyorum sonuçta yaptığın çalışma en iyisi de olsa adamlar anlamıyor

Wednesday, September 18th 2019, 3:42pm

merhaba

bunun kesin bir cevabı olmaz sana kalmış charı iyi oynarsın en kralı sensindir ...en kral sınıfı berbat oynarsın enkötüsü sen olursun....

Wednesday, September 18th 2019, 3:39pm

merhaba

Ustam yardım için sadece görevin ismi yetmez görev ne diyor, ne istiyor,hangi harita haritanın hangi bölgesinde.....neyse şöyle izah edeyim görev listesinden göreve tıklayıp gid dersen ilgili görev bölmüne gider bazen görefv magara gibi bir yerde ise otomatık harekatla gidilmez bu durumda açıklmayı iyi okumak lazım yada görev sonraki haritada tamamlandığı için yine otomatik git komutu çalışmaz tavsiye oyun içinde bulunduğun haritada başka birileri varsa ona sormak daha iyi olur çünkü senden önce...

Wednesday, September 11th 2019, 1:56pm

hortlak Destek ( PvP ) Öncelikli R++

Quoted from "Clamorized" Başarılar dilerim tşkler ustam

Wednesday, September 11th 2019, 12:39pm

Quoted from "Jinn" Görsellerde bir sıkıntı yok. Güzel, açıklayıcı ve yeni başlayanlar için öğretici bir rehber olmuş. Teşekkürler ellerine emeğine sağlık. zaman ayırdığın için ben tşk ederim ustam

Wednesday, September 11th 2019, 12:05pm

resimler için

Quoted from "Drakdish" Görselleri göremiyoruz. Lütfen farklı bir siteye yükle. resimler 7 ülke diline desteği olan yeni bir siteye yüklenmiştir yeniden bakmanızı ve dönüş yapmanızı rica ediyorum

Wednesday, September 11th 2019, 3:28am

hortlak [/url Zaman ayırdığınız için tşk ederim. herkese iyi oyunlar

Monday, April 1st 2019, 6:23pm

Kişisel allod oluşturma

aydanusun orda görevı var 20 30 40 50 70 lık gorevlerı bıtırıcen

Tuesday, July 24th 2018, 11:25am

9.0.1 «Yükselme» Güncellemesi Koleksiyoncu Sürümleri Ön Siparişi!

Quoted from "Drakdish" Quoted from "masalsairi" güncelleme geldi ve talentler den tutun yenı bolumler ksısel adalarla ılgılı yenılıkler var ama pach notları yok moderatorlerimizi kutluyoruz Güncelleme Notları ile ile ilgili moderatörlerinin herhangi bir bağlantısı yok. Çeviriler elimizde olduğu zaman yayınlıyoruz. doğrudur çeviri yapmak sizin işiniz değil ama bunu bizim adımıza talep etmek sizin göreviniz sanırım sonuçta oyun başlayıncaoyunda olup bitenden bi haber bir oyuncu kitlesi olucak ,pa...

Tuesday, July 24th 2018, 10:18am

9.1 pach notları

güncelleme geldi ve talentler den tutun yenı bolumler ksısel adalarla ılgılı yenılıkler var ama pach notları yok moderatorlerimizi kutluyoruz

Thursday, September 22nd 2016, 9:42am

Gelişmiş Kara Büyücü Rehberi

Şu anki sürüm için güncelliğini koruyorsa ucube destek fakötüründeki talent yanlış acemi olan arkadaşlar için söylüyorum kullanmayın

Tuesday, March 3rd 2015, 10:00am

karakter ismi ( mod rica ediyorum bir ilgilenirmisin)

oyundaysan sana özelden kullanmaya calıstıgım ısmı sölıcem saten yanchara bu ısmı verdım yab charı sıldım ısmı bosa cıkarmak ıcın ama bu sefer kullanılmıyor yanı ısımde problem olsaydı yan charada veremezdım

Tuesday, March 3rd 2015, 9:35am

karakter ismi ( mod rica ediyorum bir ilgilenirmisin)

yeni kulanacağım ismi yan char açarak verdim. sonra unutma tomarı alarak bu ismi kulanmak istedim. haliyle yan charı sildim ismin boşta olaması lazım ama bu ismi yazarken banah ata veriyor mod rica ediyorum o ismi bir şekilde ayarlamınızı istiyorum . ismi veremediğim içinde oyunada giremiyorum.

Thursday, November 27th 2014, 12:25pm

Bakim

oyun ne zaman açılıcak

Monday, August 11th 2014, 10:17pm

Photo contest - Bring Allods to the real world! - Submission thread

itifak karakter = Queda şiddetli rüzların olduğu zamanlarda karakterimin ayaklarını yerden kesen pagan skili aklıma gelir hep haraket edemez savrulacak gıbı olurdu... o fırtınalı günlerde rüzgarın bana zorluk yaşatması gibi ):

Wednesday, May 21st 2014, 6:21pm

Karakter Ismi Oluşturma

gm ustalarımıza sölicem bakalım onlar yapabilirlerse iyi olucak normalde eksik bişi yok. boşluk bırakmıyom, yazımda yasaklı olan harflerde yok içinde, hepsini küçük harflede yazıyom ?

Wednesday, May 21st 2014, 6:18pm

Karakter Ismi Oluşturma

yok usta güzel bir isim 2 ayı geçkindir ismi vermeye çalışıyorum nafile banamısın demiyor

Wednesday, May 21st 2014, 6:15pm

Karakter Ismi Oluşturma

karsı taraf dediğim ,o taraftaki charla eklemek istedim .hem ımparatorlukta hemde itifakta charım var y ani. iki taraftaki charlada arkadaşlığa ekledim yok dedi