You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 64.

Monday, October 21st 2019, 6:54pm

Author: wolfturk

Pimp My Build 10.1 – Sonuçlar !

Teşekkürler kazanan herkesi tebrik ederim iyi forumlar

Friday, September 20th 2019, 2:10pm

[PMB 10.1] PVP PVE Savaşçı Reberi

savaşçı için tapınak şövalyesi olabilir adaletin kılıcı (depar benzeri bir yetenek)için tabi yetenek fark etmez diyorsan neyi seviyorsan açabilirsin ben pvp de adaletin kılıcını kullanıyorum

Sunday, September 15th 2019, 11:31am

Bazı yazım hataları olabilir düzeltmeler ve eklemler yapılabilir iyi forumlar

Sunday, September 15th 2019, 8:07am

Savaşçı İçin Gerekli Olan Kadim Nesneler İksirler Yiyecekler ve İtemler Savaşçı Zırh İtemler Savaşçı koruyucu zırh yüzük küpe pelerin gömlek yay çift ellik ve ikiz bazı silahları takabilir Silah görünümü ve item karakteristiklerini değiştirmek için bu muskaları kullan >saldırı muskası >savunma muskası >silahçı muskası Ekipman seviye ve yükseltmeleri güncel tutun sınıfınızdan tam verim almak için Kadim Nesneler Kadim nesneleri mutlaka üretip yükseltmenizi tavsiye ederim. Kadim nesne üretmek için...

Sunday, September 15th 2019, 8:06am

Savaşçı Pve Talent Karakteristik Ve Oynanış Siz kendi yetenek ve gelişim sayınıza göre ayarlamalar yapabilirsiniz Siz kendi karakteristik sayınıza ve ekipman durumuna göre dağılım yapabilirsiniz MELEKE : Doğrudan verilen zarara etki eder her 100 puan için % 10 verilen zarar artar METANET: Verilen her zararda metanet yüzdesine göre verdiğin zarar artar ÇİFT SALDIRI: Verilen orana göre kullanılan yetenek 2 defa zarar veri fakat 2. zarar %50 daha az olur FİZİKSEL ZARAR: Verilen orana göre fiziksel...

Sunday, September 15th 2019, 8:06am

Savaşçı Pvp Talent Karakteristik Ve Oynanış Savaşçı pvp talenti Siz kendi yetenek ve gelişim sayınıza göre ayarlamalar yapabilirsiniz Saldırı Ve Savunma Karakteristikleri Siz kendi karakteristik sayınıza ve ekipman durumuna göre dağılım yapabilirsiniz MELEKE : Doğrudan verilen zarara etki eder her 100 puan için % 10 verilen zarar artar VAHŞET : Rakibin sağlığına bağlı olarak sağlık düştükçe kademeli olarak verilen zarar artar ÇİFT SALDIRI: Verilen orana göre kullanılan yetenek 2 defa zarar veri...

Sunday, September 15th 2019, 8:03am

Savaşçıda Kullanılacak Yetenekler Ölümcül Hamle : ... zarar verir ve süreli hasar etkisi bırakır saldırı her zaman kritik zarar verir 20 dövüş avantajı harcar Ezici Saldırı: ... zarar verir dövüş avantajını 15 artırır Bölünme: ... zarar verir vuruşların hasarını %12 artırıp 3 kademeye kadar biriken kırık zırh etkisi uygular Hain Hamle: ... zarar verir kontrol etkisi altındaki rakibe her zaman kritik hasar verir Doğrama: hedefe ... saniye boyunca her saniye ... zarar verir. Hedef karık zırh etki...

Sunday, September 15th 2019, 8:02am

ismi: Wolfturk Birlik: SonsOfSigma Rolü: İşgal pvp pve Server: Evolution (F2P) Merhaba Bu Rehberde Savaşçı Hakkında Oynanış Talent Ve Kısa Bilgiler Vereceğim NEDEN SAVAŞÇI 10.1 Kaos güncellemesi ile savaşçı saldırı ve savunma olarak iyi bir duruma geldi yakıncı oynamayı seviyorsanız savaşçı şuan için ideal sınıfınız olabilir rakiplerinizi kontrol etkileri ile yakalayıp yüksek vuruşlar ile alt edebilirsiniz PVP DE SAVAŞÇI Savaşçı pvp alanlarında yüksek atak ve savunması ile hem dayanıklı uzun sü...

Thursday, August 22nd 2019, 9:00am

8. Seviye Sihirli Taşlar İçin Özel Teklif — %95 indirim!

Quoted from "Drakdish" Sevgili Arkadaşlar! 8. seviye sihirli taşlar, özel bir teklifle oyuna geri döndü. Artık sahip olmadığınız tüm taşları özel bir indirimle elde edebilirsiniz! Detaylar haberimizde. Herkes için gelse daha güzel olmazmıydı daha öncede benzer bir konu için yazmıştım gelen ürünler karaktere bağlı neden herkese gelmesin iyi forumlar

Sunday, July 21st 2019, 2:54pm

Çoklu Evren Yarışması [Bitti]

Captain Harlock gibi karanlık evrende düşmanlara karşı savaş veriyoruz Captain Harlock kadar başarılı olmak isteyen Wolfturk hayallerinin peşinden gidiyor Wolfturk - Evolution

Wednesday, August 8th 2018, 1:19pm

Bu hediyeler herkese gelsin

Bu konuyu daha önce de dile getirmiştim ve oyunculardan olumlu destek gelmisti tabi yönetim değerlendirdimi bilemiyorum Yeni başlayanlar için gelen hediyeler bütun oyuncular için gelsin lütfen herkes destek versin 6 yıllık oyunayan biri olarak üzüldüm bu konuya son zamanlarda yönetim olumlu adımlar atıyor bu konuyuda değerlendirir umarım iyi forumlar

Saturday, July 21st 2018, 9:41am

9.1 Yeni Beklentiler ve Hyaller

9.1 Geliyor güzel haber 6 yıllık oynayan biri olarak yeni item sisteminin zorluğundan dolayı oyunda fazla yokum Oyun da kristal parça vb. nadir nesne ürünleri indirime giriyor fakat kur farkı yüzünden yararlanmak zor Bir anda item sistemi o kadar zorlaştı ki online süresi az olan biri olarak sadece iteme zaman ayırmak zor Yeni güncelleme ile oyun daha güzel olur umarım Eski şifacı ve item sistemini özleyen biri olarak bu ekran görüntüsünü yüklüyorum

Saturday, July 21st 2018, 9:28am

Kur farkı yüzünden ezilen olmayalım!!

Maalesef bu sebepten dolayı kristal çekmiyorum 1 e 5 ödüyoruz My.com bu konuda bizim gibi kur farkından etkilenen oyunculara yönelik bir şeyler yapmalı elimizden bir şey gelmiyor demek işin en kolayı iyi forumlar

Friday, February 23rd 2018, 3:41pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

Quoted from "Drakdish" Merhabalar, bu gibi nesneler birçok oyunda olduğu gibi yeni oyuncuları kazanmak ve onları hızlı bir şekilde olabildiği kadar oyundaki diğer oyunculara yaklaştırmak amacıyla gönderilir. Mevcut oyuncularımız için burada herhangi bir dezavantaj yoktur, aksine oyuncu sayısı artar. Bu durumdan memnun olmayanlar var mı gerçekten? Yeni oyuncular kazanırken eski oyuncuları neden kenara atılıyor yapılan değişikler kapsayıcı olmalı yeni oyuncuya karakteri donat eski oyuncuya yok oy...

Thursday, February 22nd 2018, 12:40pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

9.0 Geldi iyi güzel yeni oyuncular için gönderilen ödüllerin çoğu 4-5 yıllık oyuncularda yok o kadar zaman ve para harcayıp taş ve mahfaza alan eski oyunculara yönelik hiçbir şey yok bumu yönetimin oyunculara verdiği değer her geçen gün oyuncu kaybeden oyun yine oyuncu kaybetmeye yönelik çabalıyor saygılarımla iyi forumlar

Saturday, July 29th 2017, 9:36pm

Aylık Meydan Okuma-Temmuz 2017: Yaratım Rehberi

Karakter : Wolfturk Sunucu: New Frontier Evet 8.0 dan sonra beklenen güncelleme 8.1 Yaratılış güncellemesi sunucumuza yeni maceralar ile geldi sizlere güncelleme ile gelen yenilikleri tanıtmaya çalışacağım. Maceramıza Ammer haritamıza yeni eklenen Dionik takım adalarında yapacağımız görevlerle başlıyoruz görevlerin çoğu harita ile gelen etkinlikleri tanıtmak amaçlı düşünülmüş eğlenceli görevler. Görevlerden sonra yeni baskın maceramız Tapınak bizleri eskilere doğru bir zaman yolculuğuna çıkarmay...

Monday, July 24th 2017, 8:05pm

Haziran ayı meydan okuma ödülleri

Merhaba Haziran ayı meydan okuma ödülleri gönderildi mi bilgi verebilirseniz sevinirim İyi çalışmalr

Monday, July 17th 2017, 4:24pm

Aylık Meydan Okuma - Haziran ayı: Sonuçlar

Ödüller gönderildi mi kokteyl yarışmasının ödülleri geldi bir sorayım dedim iyi çalışmalar iyi forumlar