You are not logged in.

1

Sunday, April 23rd 2017, 2:44pm

F2P Serveri hakkında

Beyler öncelikle oyunu oynamayalı uzun zaman oldu f2p serverine başlanılırmı durumlar nasıl birde türk birlik bulabilirmiyim.

2

Sunday, August 6th 2017, 7:41pm

bende son 1 haftadır tekrardan başlayayım diyenlerdenim. 1 haftadır 1 kere astral'e çıkabildim. grup bulmak imkansız (51-69 için konuşuyorum)

özellikle son 2 gündür oyunda tek yaptığım şey meydan da grup aranıyor yazmak oldu.

3

Monday, August 7th 2017, 11:02am

Yeniden başlayacaksanız Equilibrium serveri daha avantajlı. Bedava 1 aylğınıa 8 taş ve tomar veriyor , 60. seviyede hızı 16.58 olan kalıcı fırın bineği veriyor. Başlayacaksanız imparatorluk tarafına bekleriz :)

4

Wednesday, August 9th 2017, 9:49am

Yeniden başlayacaksanız Equilibrium serveri daha avantajlı. Bedava 1 aylğınıa 8 taş ve tomar veriyor , 60. seviyede hızı 16.58 olan kalıcı fırın bineği veriyor. Başlayacaksanız imparatorluk tarafına bekleriz :)
şu an f2p'de oynadığım karakterimi equilibrium'a taşıyabiliyor muyum? ya da onun sahip olduğu item, binek, kabiliyetleri vs. aktarabiliyo muyum? ya da tam tersi equilibrium dan f2p'ye geçebilecek miyim 75 olduktan sonra?

5

Wednesday, August 9th 2017, 11:50pm

Quoted from "minikhunter"

şu an f2p'de oynadığım karakterimi equilibrium'a taşıyabiliyor muyum? ya da onun sahip olduğu item, binek, kabiliyetleri vs. aktarabiliyo muyum? ya da tam tersi equilibrium dan f2p'ye geçebilecek miyim 75 olduktan sonra?

maalesef hayır

6

Saturday, September 30th 2017, 8:36am

Ne kadar güzel bir haberdir ki daha demin aynı server aynı klanda oynadığım arkadaşımın bana söylediği şey ''Serveri reset saati gece 5 te kökünden silmişler beklenen oyuncu sayısına ulaşamadıkları için , hesaplar aktarıladabilir aktarılmayadabilir yada kriler iade ediledebilir edilmeyede bilir'' Yapımcısından yayıncısına GM sinden playerine , oynadığım en dandik online mmorpg oyunun da bile oyunun yada serverin kapatılıcağı zaman min. 1 hafta yada 1 AY öncesinden bilgilendirilirdik .. MMORPG oyun odaklı çevreme görev sisteminden klan sistemine astralinden pvpsine överek anlattığım allods online o kadar emek ve para harcayan insanları görmezden gelerek serveri sessiz sedasız gecenin bir yarısı kökten silme eylemi ile REZİLLİĞİNİ kanıtlamıştır. Olayda sorumlu olan herkesin bu kafaya erişebilmek için hangi maddeyi kullandığını acilen itiraf etmesini istiyorum. Yılların bağımlısıyım daha böyle bi kafayı ben bile yaşamadım. !!!!!!!!

Rate this thread