You are not logged in.

1

Saturday, June 9th 2018, 9:32pm

Bu server kapanırmı ?

Yeni açılan bu server kapanırmı ben bu serverde oynamak istiyorumda kapanma ihtimalı varmı boşuna oynayıp emek harcamıyım

2

Saturday, June 9th 2018, 10:03pm

3

Sunday, June 10th 2018, 12:23am

Equilibrium serveri için birşey yapılması şart kristal kuru 13K , rastgele savaş , ölüm arenası , cun , goblinbol hiç bir şey çekmiyor. Sunucular arası PvP veya sunucular birleşmeden hiç bir şey olmaz yeni açılan sunucudan.

4

Sunday, June 10th 2018, 12:33am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Sunucudaki kristal kuru sizin Aracı'dan yaptığınız kristal alım / satımlarınıza bağlıdır. Yani kurun bu seviye yüksek olması sizin elinizde olan bir şey Dory bey. Savaş çekmemesi durumuna da Cross PVP (Sunucular arası PVP) gelene kadar dayanmak zorundasınız. Her şeyi zaten ucuza ala ala bedava karakter dizip kristal kurunu uçurupta burada düşürülmesi için istekte bulunmanız ayıp.
What a lovely day

This post has been edited 3 times, last edit by "Jinn" (Jun 10th 2018, 4:30pm)

5

Sunday, June 10th 2018, 1:00am

Dediğiniz gibi her şeyi ucuza alıyoruz da noluyor? Günlük element , s3 , anormal den başka bir şey yapamıyoruz dolayısıyla hiç bir işe yaramıyor. Rusya sunucusunda astral adalar , cun , savaş her şey sunucular arası iken bizim sunucularımıza hala gelmedi. Kur meselesine gelecek olursak 3 kri çevirince kurun 1 gold oynaması benim elimde olan bir şey değil.

6

Sunday, June 10th 2018, 1:11am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Öncelikle dediğim gibi Sunucular Arası PVP vs. gelene kadar beklemek zorundasınız. O kısım beni ilgilendirmiyor, Rus yönetim ekibinin ve bizim yönetim ekibimizin yapması, düşünmesi gereken bir şey (: Kur meselesine gelecek olursak ise sunucuda az kişi olduğu için mahfazalarda 10-15 karakterle mahfaza açıp günlük ilk 50'ye girenlere verilen ödüller gibi ödülleri bedavadan aldığınız ve bu altınlar ile kristal değişimi yaptığınız için yani kristal satım oranı az iken, bedavadan kazandığınız altın ile kristal alış oranı yüksek olduğu için kristal kurunun uçması gayet normal karşılamanız gereken bir durumdur.
What a lovely day

This post has been edited 1 times, last edit by "Jinn" (Jun 10th 2018, 2:05am)