You are not logged in.

1

Monday, September 24th 2018, 9:27am

Allods ta hile yapmak mumkun mu?

arkadaşlar izledigim gözumle gordugum ki hepinizin de asağı yukarı izlemiş oldugunuz bir videodan sonra birtakım programlarla kendini boostlatan ya da skillerini milisanıyeler icerisinle bekle olmadan duzen icerisinde atmayı saglayan ki global cooldown a girmeyen skillerlede aynı anda 2 3 skıl atmayı saglayan (bu insan hatası olmasını engellıyor) programlar oldugunu duşunuyorum. bu allods online ın bir muşterisi ve oyuncusu olarak beni müthiş rahatsız etmekte. gerçi bunun videosunu yayınlamış adamlar pişkince ve bu düşünce ya da ithamdan cıkıyor bu bir GERÇEKLİK oluyor.

Bir kanıtım olmamasına ragmen başka bazı birliklerinde booster kullandıgına ınanmaktayım 13 taşlı 11 taşlı 10 taşlı adam ile 9 taşlı 1 şifacı paganı kesemıyor sizce bir garıplık yok mu? kanıtım olmadıgından isim veremıyorum. cok guclu birliklerle mucadele verebılırken bu 9 10 taşlı gruptan bırakın kıll almayı 10 sanıye dayanaıyoruz canlarını ındıremıyoruz. duramıyoruz karşısında ki bu mumkun degıl taş lanetı denen birşey var (taş lanetini acıklayım bilemyenlere bir şifacı defans taşının daha ustunde taşlı birinden zaarar alırsa taşlaneti denen mevzu devreye girer ve bu şifacının verdıgı şifa azalır örneğin full 9 taşlı şifacıya full 9 okcu vuruyorsa bu kısı 2 3 k şifa atıyorsa 13 taşlı adam vurdugunda bu max 1kya kadar duser) ve 13 taşlı unlu oyuncular bize bukadar zarar veremıyorken bu kısılerın canı nasıl azalmıyor. bu olayı da eskiler telepathy denen mistigi tanıyanlar bilir boosterin ne oldugunu :)

Şimdi bu oyunun cazıp kılan şeylerde biri bu tarz hile hurda vs. olayların olmaması dıye bılırım yönetim bunlardan haberdardır elbet coğu mod tahminimce aktıf oyuncu ve takıp edıyor olayları mutlaka bir bildirim bir yaptırım ya da bu tarz olaylara engelleyıcı eklentıler yapacaklardır muhakkak inancımız tam ama şunu belırtmek ıstıyorum oyuncular muthiş rahatsız. Rastgele savaşta bölgeden haydi makroları kapayalım yazıyorlar bu çok trajikomik oluyor.

socuç olarak bu konuda yönetim ne düşünüyor haberleri var mı. türk oyuncular ne dusunuyor. sizin farkettiginiz gariplikler var mı ve bu konuda oyuncular olarak ne yapabılırız nasıl tavır takınabılırız elden birşey gelir mi.

oyunumuzda hile istemiyoruz herşey adil olması gerektigi gibi olsun istiyoruz. bu konu hakkında düşüncelerinizi beklıyorum arkadaşlar saygılar iyi oyunlar.

2

Monday, September 24th 2018, 1:21pm

Oyun içerisinde bir oyuncunun hile kullandığını düşünüyorsan ve buna dair elinde kanıdın varsa Destek sistemimizle iletişime geçebilirsin. Fakat oyundaki güç unsurunun sadece ''Sihirli Taş'' faktörüne dayanmadığını, bir çok Tomar ve güçlendirme eşyalarıyla da desteklendiğini unutma.
İyi Oyunlar.