You are not logged in.

1

Sunday, November 4th 2018, 8:33am

Oyuna geri dönmeye değer mi ?

Merhaba ben allods u sildim fakat geri dönmeyi düşünüyorum ilk sorum şu geri dönmeye değer mi ? 2. sorum ise oyunda özellikle novograd ve bg da çok kasma oluyordu ki bilgisayarımın özellikleri tavsiye edilen özelliklerde

2

Sunday, November 4th 2018, 2:09pm

3

Sunday, November 4th 2018, 2:54pm

mehmet34

Beginner

• Send private message

Neye göre değer veya değmez ? Oyundan beklentini açıklarsan yardımcı olabilirim :D
2. sorunda da istenilen özelliklerin biraz üzerinde olması lazım bilgisayarın biliyorsun ki Allods grafikleri yüksek bir oyun . O istenilen özellikler sadece oyunu açabilir ve içeride kalabilir özellikleri :thumbsup:
!!! KİNG WAS HERE !!!

4

Sunday, November 4th 2018, 3:54pm

oyundan beklentim arkadaş ediniyim işte astral felan yapalım raid yapalım grup olup sıkıldıgımızda karşı tarafa gidelim felan.bu arada sizin bilgisayarınızın özellikleri nasıl olurda yeni bilgisayar alırsam daha dikkat ederim buna

5

Sunday, November 4th 2018, 10:15pm

mehmet34

Beginner

• Send private message

Oyundan beklentilerin bunlarsa hepsini karşılar başlamaya değer. Güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsin. :thumbsup:
!!! KİNG WAS HERE !!!

6

Monday, November 5th 2018, 10:43am

Merhaba ben allods u sildim fakat geri dönmeyi düşünüyorum ilk sorum şu geri dönmeye değer mi ? 2. sorum ise oyunda özellikle novograd ve bg da çok kasma oluyordu ki bilgisayarımın özellikleri tavsiye edilen özelliklerde

Seni tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyarız, sevgili Asara :) Oyunu tekrar denemen sana hiçbir şey kaybettirmez. Allods Online'ın muhteşem dünyasını yeniden keşfetmeni öneririm, pişman olmayacaksın ;)

7

Thursday, November 15th 2018, 7:11pm

Merhabalar arkadaşlar eskilerden hiç kimse var mı şu an oyunda ve tr birliği varmı güçlü.
büyücü Rystall
savaşçı irontown
imparatorluk
rush-Them

8

Thursday, November 15th 2018, 9:08pm

mehmet34

Beginner

• Send private message

Eskilerden çok insan var hala oynıyan. Fakat güçlü bir türk birliği yok malesef.
!!! KİNG WAS HERE !!!