You are not logged in.

1

Tuesday, December 25th 2018, 3:46pm

mehmet34

Beginner

• "mehmet34" started this thread

• Send private message

Yeni başlayacak arkadaşlara bilgiler vakti geldi.

Öncelikle herkese selam. Bu konuyu buraya açmaktan utanç duyuyorum fakat başka bir çaremiz kalmadı. Oyuna yeni başlayacak arkadaşlara ufak bir bilgi vereceğim. Oyun içerisinde ister istemez herkes birbiri ile pvp yapmak zorunda kalıyor. Yenik düşen insan müsveddeleri sinirleniyor ve ellerinin altındaki klavyeleri yanarcasına hakaret edip küfür etmeye başlıyorlar. Karşılarındaki insan bir erkek veya bayan olsun hiç fark gözetmeksizin beyinlerinde kurdukları bütün iğrenç kelimeleri yazıya döküyorlar. Sonra yaşanan olayları size adım adım anlatacağım gerçi çok kısa.
Ben bu küfür ve hakaretleri ss alıp bir rapor edeyim diyorsunuz .Rapor ettikten sonra ss'leri ve kanıtları ile birlikte size 2 3 gün sonra şu mesaj gelecek cevap olarak. İlginiz için teşekkür ederiz.O insan müsveddesine cezai işlem uygulandı mı ? Cevap net ''Hayır'' tabi ertesi gün aynı kişi aynı olayda size küfretmeye devam ediyor olacak. Siz onu yendikçe o size küfür etmeye devam edecek. İşin komik kısmı ise ben hiç evde duran biri değildim hep sokaklarda her türlü pisliğin mezbelenin içinde de bulundum gezmediğim şehir kalmadı bilmedikleri dillerde anlamayacakları şekilde dolu dolu küfürler edebilirim. Öyle küfürler ederim ki 2 gün ne demek istedi bu diye düşünürler çözünce tebrik etmek için geri dönüş yaparlar. Fakat bu oyunu oynamamın 2 sebebi vardı. 1. hırsızlık olayları yok karakterinize hiçbir şekilde soyulma vesaire bir zeval gelmiyor.2. sebebim bu küfür ve benzeri hareketlerin olmamasıydı yaş ortalaması yüksek bir oyun olduğu için oynuyorum. Fakat akıl yaşta değil başta olur ata sözünü görerek öğrenmiş oldum bu oyunda.
Beni Moderatör arkadaşlar dahil oyun içerisinde hemen hemen herkes tanır. Nasıl biri olduğumu az çok herkes bilir yabancı arkadaşlar dahil olmak üzere. Benim adım Mehmet nick name'e bile kendi ismini yazan biriyim saklayacak saklanacak herhangi bir şeyim yok.
Elimde bir sürü ss var ve ticket'ta attım hiçbir işlem uygulanmadı. İlginize teşekkür ederiz dediler. Bende bu ticketları okuyan ve işleme koyan arkadaşlara teşekkür ediyorum anlarsa tabi. :thumbsup:
Konuyu yeni başlıyacak arkadaşlar için toparlıyayım.Sonra sizin düşünceleriniz şu olacak ve oluyor 5 seneden fazla bu oyunu oynadığım ve oynamaya da devam ettiğim için biliyorum. Ben bu oyunu neden oynayayım ? Bu oyuna neden para harcayayım ? 2 seçeneğiniz var Hiç başlamayın illa denemek istiyoruz derseniz de Türk olduğunuzu belli etmeyin ingilizce konusun. Çünkü bu hakaret küfür ve benzeri hareketler sadece bizim milletimizde var. Bu nedenle artık hiçbir türk birliğinde bulunmuyorum yabancı arkadaşlarımda birlikte oynuyorum. Özellikle Türk olduğunu bildiğim insanları Odak alıp öldürüyorum ben öldürdükçe onlar sövüyor. Onlar sövdükçe ben rapor atıyorum. Böyle bir kısır döngünün içerisindeyiz. :thumbsup:

Şimdi bu konuyu Moderatör arkadaşlarımız ya silecekler yada altına ''Destek'' ekibiyle iletişime geçin diye cevaplarlar.Artık bana ikisi de fark etmiyor. Ha destek ekibiyle iletişime geçmişim ha konuyu silmişler ikisi de aynı şey ne olsa. :thumbsup:
!!! KİNG WAS HERE !!!

2

Tuesday, December 25th 2018, 4:00pm

3

Tuesday, December 25th 2018, 4:31pm

4

Wednesday, December 26th 2018, 10:00am

Merhabalar,

Aynı durumu yaşamasam da bana hakaret eden bir oyuncuyu şikayet ettiğimde gerekli işlemi layığıyla uyguladılar. Bu kısır döngüden kurtulmak istiyorsanız da P2P serverında oynamaya başlayabilirsiniz. Zira herkes birbirini tanıyor, kaynaşıyor ve hoş görüyle yaklaşıyor.

İyi günler.
rave
utopie

5

Thursday, December 27th 2018, 1:34pm

Bu tarz konuların yeri forum değildir. Ancak kural ihlalinde bulunan karakterlere yaptırım uygulanacağını + ata karakterlerinin de ceza alacağını bilmenizi isterim.

Konu kilitlenmiştir.

Rate this thread